Top 6 Navy Seals Shirt – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. feuer1

#ad

M, dvoubarevné, černá, The only Easy Day CO Yesterday, Tričko "US Navy Seals" Sea – Air – země

#ad
feuer1 #ad - Baleno jednotlivě v 100% recyklovaný fólie. Hadice zboží provedení s týlním páskem a žebrovaný límec. Podle Ökotex Standard, Preshrunk. Tričko ve vysoké kvalitě ze 100% prstencové bavlny. Lutý motiv bud/s basic underwater demo Lition Seal trénink a bílý text na přední straně.
Značkafeuer1 #ad
Výrobcefeuer1 #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluSEAL34

2. XKTTAC

#ad

XKTTAC Combat tričko se 2-4 kapsami pánské vojenské vybavení bezpečnostní oblečení outdoor policejní košile Bundeswehr svetr paintball airsoft multicam maskovací taktická

#ad
XKTTAC #ad - Prodyšné a pružné tělo pro větší pohodlí: tělesná látka trička je mnohem lehčí než paže, funguje skvěle pro všechny outdoorové aktivity, kempování, jako je lov, díky čemuž je velmi prodyšná. Nastavitelná manžeta na suchý zip naše taktická košile xkttac je dodávána s manžetami na suchém zipu na každém rukávu pro větší pohodlí, takže rukávy lze snadno nastavit na požadovanou délku.

Budete milovat, jak pohodlné je i při teplejším počasí. Naše bojové tričko xkttac není určeno jen pro boj, týmový sport atd. Nenosíš jen košili, můžete svůj průkaz bez problémů nosit. Zesílené lokty a ramenní kapsy rukávy jsou navrženy se suchým zipem pro zvýšenou funkčnost. Tato košile ve vojenském stylu je vyrobena tak, který neumožňuje opotřebení nebo roztržení, jak drsný byl proveden trénink, bez ohledu na to, že odolá odřeninám a zvyšuje její životnost a kvalitu.

Odvádí vlhkost pokud se během sportovní aktivity potíte více než obvykle, dávají vám vlastnosti našeho trička XKTTAC Combat odvádění vlhkosti výhodu, že rychle schne a rychleji ochladí. Nebo telefon a jiné podobně velké předměty. Rukávy odolné proti otěru předloktí jsou vyztužena materiálem, sport nebo aktivita.
ZnačkaXKTTAC #ad
VýrobceXKTTAC #ad
Výška0.5
Délka11
Hmotnost0.42
Šířka9
Číslo díluTactical Shirt

3. Shirtzshop

#ad

Modrá, Shirtzshop pánské tričko US Navy Seals II, x-large

#ad
Shirtzshop #ad - 190 g/m2. Design motiv v sítotisk. Trička, girlies, děti, hoodies v jednom produktu – váš Habt volba.100% bavlna. Zvolte prosím nejprve velikost, abyste viděli dostupné modely a barvy.
ZnačkaShirtzshop #ad
VýrobceShirtzshop #ad
Číslo díluss-shop-seals2-t-Navy-XL
Modelkass-shop-seals2-t-Navy-XL

4. feuer1

#ad

černá, m, Tričko "US Navy Seals" Sea – Air – země

#ad
feuer1 #ad - Podle Ökotex Standard, Preshrunk. Tričko ve vysoké kvalitě ze 100% prstencové bavlny. Bílý motiv bud/s basic underwater demo Lition Seal trénink na přední straně. Hadice zboží provedení s týlním páskem a žebrovaný límec. Baleno jednotlivě v 100% recyklovaný fólie.
Značkafeuer1 #ad
Výrobcefeuer1 #ad
Hmotnost0.4
Číslo díluSEAL14

5. Shirtzshop

#ad

Shirtzshop pánské Eals Special Forces motiv IX, l, modrá

#ad
Shirtzshop #ad - Límec vespodu a rukávový pásek s dvojitým prošívacím švem. Jový pásek, exact límec, dvojitě založený. Kulatý výstřih, žádný nevytahují. Dné sražení po praní, drží tvar. 100% bavlna, kůži nošení.
ZnačkaShirtzshop #ad
VýrobceSHIR8|#Shirtzshop #ad
Číslo díluss-shop-seals_9-t
Modelkass-shop-seals_9-t

6. feuer1

#ad

L, US Navy Seal – Team Six, Tričko Black, černá

#ad
feuer1 #ad - Velikosti rozměry jsou individuálně uvedeno. Podle Öko-tex 100, baleno jednotlivě v 100% recyklovaný fólie. Preshrunk: průmyslově předepráno, při doporučená teplota praní 40 °C se. Trička jsou ze 100% prstencové bavlny, gramáž materiálu činí 180 g/m2. Máte krku pásek od ramene k rameni a 1 x 1 žebrovaný límec.
Značkafeuer1 #ad
Výrobcefeuer1 #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluSEAL65
ModelkaSEAL65