Top 10 Wecker Digital Sonnenaufgang – Světelné budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips

#ad

Digitální FM rádio, budík s denním světlem, dotykový displej, 7 tónu buzení, Philips HF3531/01 Wake-Up Light funkce východ slunce

#ad
Philips #ad - Funkce smartsnooze: dotkněte se Wake-up Light a tón buzení opět zazní za 9 minut. Ideální budík s buzením denním světlem: postupné zjasnění světla v 5 úrovních – od pozvolné ranní červené po přirozené denní světlo. Displej s automatickým nastavením jasu a inovativním Touch Pads. Wake-up light lze také nastavit jako svítidlo na noční stolek s 10 různými intenzitami osvětlení. Digitální budík s fm rádiem, nebo 7 přirozenými tóny buzení, včetně nastavení 2 přírodních zvuků.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška7.56
Délka7.83
Hmotnost2.54
Šířka5.75
Číslo díluHF3531/01
ModelkaHF3531/01
Záruka2 roky výrobce.

2. Lumie

#ad

Bílý, Lumie Bodyclock Spark 100 – světelný budík se západem slunce

#ad
Lumie #ad - Od lumie, specialisty na světelnou terapii a vynálezce světelného budíku. Světlocitlivý, samostmívací displej během noci. 30minutový východ slunce vás probudí přirozeným způsobem světlem, takže se budete cítit svěže a svěží, individuálně nastavitelná intenzita světla na konci východu slunce, tlačítko odloženého buzení citlivé na dotyk.

Prokázaně pomáhá proti sad/winterblues, certifikovanému zdravotnickému produktu třída 1. Napodobuje barvy skutečného východu a západu slunce pomocí smíšených leD diod a současně slouží jako stmívatelné univerzální osvětlení ložnice. Uvolňuje se do spánku, jako při skutečném západu slunce, světlo po 30 minutách buď úplně zhasne, zatímco světlo po dobu 30 minut postupně slábne, nebo svítí jako noční světlo – ideální pro děti.
ZnačkaLumie #ad
VýrobceLumie #ad
Výška6.3
Délka7.48
Hmotnost2.23
Šířka7.48
Číslo díluNBCKE-0000
ModelkaNBCKE-0000

3. Philips

#ad

Bílá, Philips HF3519/01 Wake Up Light funkce východu slunce, budík denního světla, digitální FM rádio

#ad
Philips #ad - Displej se automaticky ztlumí, když se v ložnici setmí. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsaženého světelného zdroje. S fm rádiem se můžete probudit k vaší oblíbené rádiové show. Výběr z 5 různých přírodních tónů buzení. Barevná simulace východu slunce vás probudí přirozeným způsobem.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.75
Délka7.83
Hmotnost2.2
Šířka7.56
Číslo díluHF3519/01
ModelkaHF3519/01

4. Philips

#ad

Probuzení a usínání se světlem, Philips Wake Up Light HF3650/01 LED, bílá

#ad
Philips #ad - Usnadňuje usínání díky jemně pulzujícímu světlu a zajišťuje relaxaci. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt; okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Funkce smarttouch: ovládání obrazovky jednoduchým klepnutím. Stmívatelné světlo, hodí se jako lampička na čtení a noční stolek. Uvolněné probuzení díky simulaci východu slunce: od jemné ranní červené až po přirozené denní světlo. S funkcí odloženého buzení a FM rádiem. Rovky nejsou součástí dodávky.
ZnačkaPhilips #ad
VýrobcePhilips Consumer Lifestyle B.V. #ad
Výška5.43
Délka11.1
Hmotnost2.09
Šířka12.05
Číslo díluHF3650/01
ModelkaHF3650/01

5. Togaga

#ad

Simulace západu slunce, se dvěma alarmy, Světelný budík, lampa na noční stolek pro dospělé, východ slunce, denní světlo, rádio, 7 zvuků přírody, 11 barev světla 20 jasů

#ad
Togaga #ad - Světlo postupně od 100 % do 0 % a díky hluku deště, řeky, hluku hmyzu a fm rádia, které vás podpoří při usínání a zvuku a nabízí vám sladký sen. Kromě toho můžete pomocí tlačítka odloženého buzení jednoduše vypnout, alarm 2 pro vašeho partnera, aniž byste otevřeli oči, alarm 1 na týden, a získáte 9 minut navíc dobu spánku až 5krát.

Nastavitelný jas s 20 stupni pro lampičku na čtení, lampu na noční stolek, atmosférické světlo a SAD terapeutické světlo. Tak můžete nabíjet svůj mobilní telefon nebo jiné přístroje i bez přídavných zásuvek. As pomocné funkce spánku lze nastavit od 10 do 120 minut. Můžete si vybrat své osobní oblíbené tóny mezi klavírem, twitterem, houslemi, vlnami, kvábáním a pípáním ve správné hlasitosti, abyste umožnili jemné probuzení. Led světlo v 11 barvách + usb přípojkabudík s východem slunce lze vybrat z 11 barev. Kromě toho se za tímto budíkem nachází USB nabíjecí přípojka 5 V/2 A.

Nebo alarm 1 pro vás, pokud máte jinou pracovní dobu. Dvojitý budík a funkce snoozebudík se slunečním světlem podporuje 2 alarmy, alarm 2 pro víkend. Světelný budík simulující východ sluncesimulujte se světelným budíkem wake up light po dobu 10 – 60 minut východu slunce, a to postupně, od jemné jantarové barvy přes teplou oranžovou až po jasně žluté světlo, abyste se cítili osvěženi a získali přirozený tah.7 přirozených přístrojů a fm rádia 7 přirozených zvuků slunečních alarmů s 20stupňovou regulací hlasitosti.
ZnačkaTogaga #ad
VýrobceTogaga #ad
Výška1.54
Délka3.62
Hmotnost1.1
Šířka7.01

6. Laliled

#ad

FM Radio, Laliled Sonnenaufgang Wecker Wecklicht Touchscreen,Doppelseitige Beleuchtung Wecker für schwere Schläfer,Dual Alarm für Snooze,12-Farben Nachtlicht Schlafhilfe

#ad
Laliled #ad - Touchscreen & doppelseitiger bildschirmdiese neu aktualisierte Weckleuchte zentralisiert alle Bedienelemente auf einem sichtbaren Touchpanel für einfache Bedienung, und stattet doppelseitige Beleuchtung aus, die einen besseren Sonnenaufgang Simulationseffekt liefert, Das macht es bequemer und effektiver. 12 bunt lichter und zeitanzeigedieser sonnenlicht-wecker verfügt über 12-farbige leuchten mit 20-helligkeitsstufen, und Verlaufseffekte die Sie frei anpassen können, mit einfarbigen, um eine einzigartige Atmosphäre.

Das zeitdisplay bietet vier stufen der helligkeitsanpassung 100%-75%-25%-OFF, Damit können Sie das Display komplett ausschalten, gemischten Farben, wenn Sie während des Schlafes völlige Dunkelheit bevorzugen. Wecken sie auf von sonnenaufgang simulation10-60 minuten vor der alarmzeit, Das Licht hellt sich allmählich auf, um einen Sonnenaufgang zu simulieren und Ihren Körper aufzuwecken. 5 natürliche geräusche dienen als Alarm, um Sie zur angegebenen Zeit aufzuwecken. Dual wecker & schlummernwir auch besonders entwarf die "Schlummern"Funktion''für schwere Schläfer Erwachsene, Sie können unbegrenzt schlafen ohne sich Sorgen zu machen Der Alarm geht nicht wieder los.

Sonnenaufgang schlafhilfe & fm radiostellen sie einen schlaftimer für 10-180 minuten oder unbegrenzt ein, friedlicher einzuschlafen. Licht und ton werden allmählich gedämpft und zur eingestellten Zeit ausgeschaltet. Zusätzlich, um ihnen oder kindern zu helfen, sonnenuntergangssimulation Beleuchtung wählen oder andere farbige Lichter, Mit FM Radio Scanning von 76-108 MHz bleiben Sie mit den neuesten Nachrichten und interessanten Programmen auf dem Laufenden.
ZnačkaLaliled #ad
VýrobceLaliled #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost1.17
Šířka6.3
Číslo díluDWN-FZ90181-CA
ModelkaFZ90191

7. APUZOM

#ad

Vánoční dárky, APUZOM Bluetooth reproduktor se světlem, lampa na noční stolek, dárky pro dívky,, dětský světelný budík, dotyková stmívatelná se 48 změnami barev, White Noise Machine, budík se světlem

#ad
APUZOM #ad - Multifunkční bluetooth reproduktor s nočním světlem – bluetooth budík spojuje všechny požadované funkce – bluetooth reproduktor + dotyková lampa na noční stolek+budík+zvukový stroj+MP3 přehrávač + časovač spánku v jednom; tento všestranný a kompaktní Bluetooth reproduktor s kombinací světla a hodin se hodí pro různá prostředí a situace.

Snadnější a příjemnější probuzení – může být obtížné vyklouznout z postele a začít den, protože nabízí osvěžující možnost. Dárky pro dívky a chlapce: hledáte praktický dárek, který se nevejde do regálu? budík na noční světlo s bluetooth reproduktorem je kombinací praktičnosti a ohleduplnosti a je perfektní volbou pro každého na vašem seznamu, zejména pro děti a dospívající dívky a chlapce ve věku 10 až 16 let. Nemusíte být odborníkem, abyste zjistili nastavení budíku. Díky modernímu designu a multifunkčnosti je perfektním doplňkem pro každý noční stolek nebo stůl.

18měsíční bezstarostná záloha produktu a celoživotní přátelská zákaznická podpora. S tímto bluetooth reproduktorem s hodinami budete díky kompatibilitě SD / TF karet nejlépe zásobováni. Chcete budík s jemnějším buzením nebo budíkem, ale budík s bluetooth reproduktorem může pomoci to mnohem jednodušší, pomocí kterého se můžete probudit ke své oblíbené písni. Vše lze nastavit pomocí jednoduchého ovládacího panelu, od bílé až po barvy, klepnutím na horní stranu reproduktoru.
ZnačkaAPUZOM #ad
VýrobceShenzhen Xinyiheng Digital Co. , Ltd #ad
Výška4.41
Délka3.62
Hmotnost1.41
Šířka3.62
ModelkaDY28S
Záruka2 roky.

8. WHTIAN

#ad

Noční světlo pro dospělé a děti, FM rádio, funkce buzení a 20 jasů, 7 přirozenými zvuky, Světelný budík Wake Up se simulací východu slunce se dvěma alarmy

#ad
WHTIAN #ad - Obrazovka byla pečlivě vyvinuta, fialovou, modrou, indigo, červenou, lampu na noční stolek, atmosférické světlo a noční světlo pro miminka. Vylepšená funkce snooze vám po době buzení nabízí dalších 9 minut spánku. Fm rádio: wake up světlo má funkci fm rádia a musíte stisknout tlačítko "rádio".

Probouzecí světlo lze použít jako lampu na čtení, zelenou a azurovou. 7 barevných led světel: světlo – ručně / automaticky přepíná světlo mezi žlutou, aby světlo bylo měkčí a krásnější. Při jasu 20 stupňů můžete světlo budíku v noci nastavit na správný jas. Fm kanál můžete uložit také jako budík. Dvojitý budík a funkce snooze: budík s východem slunce podporuje 2 budíky a můžete nastavit alarm 1 jako pracovní den a alarm 2 jako den odpočinku. Můžete si vybrat a nastavit své osobní oblíbené tóny mezi dudu, mořským šumem, zpěvem ptáků, jemnou hudbou, bicí, klavírní hudbou, bílým šumem a větrem v požadované hlasitosti, abyste si vychutnali jemné příjemné probuzení s přirozenými zvuky přírody.

Inteligentní simulace východu slunce / západu slunce – simulace s budíkem cca 10 – 60 minut východu slunce tím, že světlo postupně zvyšujete ze 10 % na 100 % a 10 – 120 minut západu slunce lehkým stmíváním světla ze 100 % na 0 %. Knoflíková baterie budíku si pamatuje vámi nastavený čas atd. Takže si nemusíte dělat starosti s výpadkem proudu.
ZnačkaWHTIAN #ad
VýrobceWHTIAN #ad
Výška6.3
Délka2.36
Hmotnost1.1
Šířka6.3
Číslo díluACA-002
ModelkaACA-002

9. BELLALICHT

#ad

BELLALICHT Světelný budík Wake Up světlo, simulace východu slunce, duální budík, dospělé, osvětlení celé obrazovky, pomůcka při spánku, snooze/FM rádio/více barevných světel a tónů pro děti

#ad
BELLALICHT #ad - Asová období jsou novým nápadem jako konkurence. Cílem je probudit se melodiemi/zvuky nebo rádiem ve spojení s jemně stoupajícím světlem. Zvýrazněné funkce a pečlivě připravený návod, usnadňují a zrychlují obsluhu. Tak lze nastavit čas buzení, např.

Pro dny v týdnu a jeden na víkend, velmi praktické. K tomu lze přepínat mezi různými nastaveními světla a zvolit si vhodný zvuk. U našeho světelného budíku jsou nastavitelné dva časy buzení a různá časová období. Nastaveným časem buzení se rozsvítí "slunce", hudba, fm rádio nebo si také vybrat jen jednu variantu, protože barva světla budíku se postupně mění z jemné červené na jasné sluneční světlo, abyste se probudili osvěžením pocitem plného štěstí a zábavy. Před 10-60 minutami. Správně – správně, jasnější světlo, mnoho živějších barev a směsných barev s 20stupňovým nastavitelným jasem, nabízí to ve srovnání s jinými světelnými budíky.

Můžete si vybrat mezi různými světelnými a zvukovými variacemi zvuky přírody, tedy světlo bez hluku. Po uplynutí předem naprogramované doby spánku se světlo a hluk postupně slabě až konečně zastaví. Pomáhá při usínání – zvolíte dobu spánku mezi 10 – 120 minutami a nastavíte přitom své oblíbené světlo se zvukem / bez něj pro usínání.
ZnačkaBELLALICHT #ad
VýrobceBELLALICHT #ad
Výška6.69
Délka2.36
Hmotnost1.12
Šířka6.69
ModelkaHXD-G3

10. REACHER

#ad

Stmívatelné hodiny, 3 zvonky s alarmem, dospělé, REACHER Světelný budík, ložnice, 20 přirozených zvuků na spaní, 7barevné noční světlo pro děti

#ad
REACHER #ad - A 8 barev nočních světel vám pomohou přirozeně usnout. 30 minut před časem buzení se analogové světlo východu slunce postupně zapne od 1 % jasu do 100 % a zvuk alarmu se postupně stává hlasitější nebo volí pouze ztlumení – východ slunce. Vložte nyní do nákupního košíku.

Reacher nabízí 45denní vrácení peněz z jakéhokoliv důvodu a 12měsíční záruku přátelské k zajištění klidu. Vezměte si s sebou 59palcový síťový kabel, a to i ve 2 hodinách. Volitelný časovač spánku na 5–180 minut automaticky vypne tóny a světla v požadovaný čas. 26 různých uklidňujících zvuků bílý šum, mořské vlny atd. Wake up light se simulací sunrise nahraďte odlišný alarm světlem východu slunce a měkkým zvukem. Měkké světlo pro čtení, žádné namáhání očí pro děti a dospělé.

Nastavení zvuku, který je dostatečně dlouhý na to, abyste zásuvku mohli připojit v blízkosti postele. Snadné nastavenínení nutná žádná aplikace a fyzické ovládání je přesně tam, kde ji potřebujete, hodin a světla se ukládají se záložní baterií. Noční světlo stmívatelné hodiny 8 různých barev nočního světla s nastavitelným jasem. Funkce sleep aid nastavte si světlo a tón spánku předem, déšť, vítr, abyste si sami zajistili relaxační spánek.
ZnačkaREACHER #ad
VýrobceKerchan Technology Group Limited #ad
Výška5.91
Délka6.69
Šířka3.15
Číslo díluR7
ModelkaR7