Top 10 WC Sitz Plastik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LUVETT

#ad

Barva: bílá, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění, LUVETT® WC prkénko s automatickým sklápěním oválné C770, záchodové prkénko na hubnutí z antibakteriálního duroplastu

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, už se nehýbe a sklouzává.

Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.97
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu536173

2. SANFINO

#ad

Jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

3. Grünblatt

#ad

Duroplast, bílá, hygienické WC sedátko s 5 cm zvýšením sedadla a automatickým sklápěním, extra stabilní upevnění pro maximální bezpečnost sezení, Grünblatt WC sedátko Health Care

#ad
Grünblatt #ad - Pohodlné: toto wc sedátko je vybaveno dvojitou funkcí Softclose. Pohyby víka a brýlí jsou zachyceny tak, že jemně a tiše složí. Kvalita: wc sedátko je vyrobeno z velmi odolného duroplastu odolného proti poškrábání, nerozbitného a odolného duroplastu. Bezpečné: nárazníky s postranními, stabilními držáky zajišťují maximální bezpečnost. Zdravé: díky vyvýšené sedací ploše nabízí sedadlo uvolněnou a pohodlnou polohu při sezení. Hygiena: pogumovaná rukojeť na víku zajišťuje nejvyšší hygienu, protože se ruce nedotýkají sedací plochy.
ZnačkaGrünblatt #ad
VýrobceGrünblatt #ad
Hmotnost8.82
Číslo díluBOLYDOOM

4. Sanilo

#ad

Vysoká a stabilní kvalita ze dřeva, Sedátko na WC s automatickým sklápěním, mnoho pěkných sedátek na WC na výběr

#ad
Sanilo #ad - D/š: cca. Kvalitní povrch, snadná údržba. 47, 0 / 37, 7 cm. Wc sedátko ze dřeva, stabilní závěsy. Vhodné pro všechny běžné wc mísy závěsné i stojící WC mísy. Wc sedátko s automatickým sklápěním zavírá se měkce a tiše.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Šířka14.84
Číslo díluHU-XI-201

5. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, mnoho pestrých motivů, vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - Mimořádně nerozbitná, odolná proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová úprava a robustní kovové panty zaručují dlouhou životnost. Sanfino dřevěná wc sedátka mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

Kreativní motivy dodají vaší toaletě navíc krásný vzhled. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch víka na toaletu s automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 až 20 cm, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, aby se sedadlo ideálně umístilo.

Mimořádně jemný povrch a oválný tvar víka nabízí vysoký komfort sezení. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátko s automatickým sklápěním. Vysoce kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty a integrovanou automatikou sklápění slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost5.51
Šířka14.76
Číslo díluW1002C

6. SANFINO

#ad

Vysoký komfort sezení, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze zaručit – "Sand Stone", SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na WC ze dřeva, mnoho pestrých motivů

#ad
SANFINO #ad - Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg.

Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.5
Šířka14.76
Číslo díluW1003C

7. LUVETT

#ad

Barva: manhattan šedá, LUVETT® WC sedátko s automatickým sklápěním C100 oválné, univerzální, víko na WC se 3 montážními řešeními z ušlechtilé oceli, odnímatelné víko na záchod

#ad
LUVETT #ad - Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Varianty wc sedátka v 17 barvách.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.57
Délka17.32
Hmotnost5.34
Šířka14.65
Číslo dílu539721
Modelka539721

8. Sanilo

#ad

Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, mnoho krásných černých víček na toaletu na výběr, vysoká a stabilní kvalita ze dřeva Vip Lounge

#ad
Sanilo #ad - Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání.

Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení. Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSanilo #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost6.61
Šířka14.84

9. Blauer Hahn

#ad

Blauer Hahn® WC sedátko Isar oválné | víko toalety s automatickým sklápěním a odnímatelným | antibakteriální záchodová drážka z duroplastu a nerezové oceli | bílé WC sedátko | Premium Toilet seat

#ad
Blauer Hahn #ad - Pohyby víka a brýlí jsou zachyceny, kteří již nemohou slyšet šel šraplavý zvuk padajících záchodových brýlí, takže se jemně a tiše složí. Materiál je antibakteriální certifikováno iso 22196, které omezují šíření zárodků v koupelně.

Kvalitní zpracování nerezových pantů umožňuje rychlou a nevikláněnou montáž wc víka shora. Pro rychlé a hygienické čištění lze wc sedátko zcela jednoduše sejmout. Díky tomu můžete víko z WC vyjmout, vyčistit ho a znovu připevnit. Navíc je tento materiál stálobarevný a zajišťuje, a proto se výborně hodí jako toaletní brýle, že víko zůstane trvale zachováno v původním barevném odstínu.

Záchodové sedátko má testovanou nosnost 150 kg DIN 19516 a nabízí tak bezpečné držení. Pro výrobu wc brýlí byl použit vysoce kvalitní plast urea-duroplast. Pro všechny, je toto wc sedátko vybaveno dvojitým sklápěním softclose.
ZnačkaBlauer Hahn #ad
VýrobceBullminger GmbH #ad
Výška0.01
Délka16.28
Hmotnost0
Šířka14.48
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaIsar
Záruka2 roky.

10. Bullseat

#ad

Bullseat® WC sedátko hranaté vhodné k Keramag Renova č. 1 Plan s automatickým sklápěním/Softclose odnímatelné bílé click n' clean víko toalety překrývající se záchodová drážka kvalitní duroplast

#ad
Bullseat #ad - Dobré vědět – vhodné pro keramag renova č. ZÁruka vrÁcenÍ penĚz – spokojení zákazníci jsou naším cílem. 1 plan, vitra Shift, Renova č.

Výhody kulového semínka – hydraulické samosklápění, antibakteriální materiál Click n' Clean funkce rychlá a jednoduchá montáž shora. 1 comprimo novÉ, S20 . Pokud by však vaše očekávání nebyla splněna, dostanete peníze zpět během prvních 30 dnů. Co dostanete – dostanete toaletní sedátko bullseat montážní sadu, informační brožuru s návodem k montáži a tipy pro péči. Originál od bullseat – silné sedadlo s click.
ZnačkaBullseat #ad
VýrobceBullseat #ad
Výška0.99
Délka17.79
Hmotnost5.51
Šířka14.48