Top 10 Wachs Für Kerzen – Vosk na svíčky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LR-Products

#ad

LR-Products Včelí vosk ve formě pastilky, 200 gramů, 100% čistý pro kosmtiku, svíčky, 200 gramů zlatých pastilek, včelí vosky

#ad
LR-Products #ad - Jako přírodní produkt neobsahuje chemikálie a konzervační látky, které jsou ideální pro citlivou pokožku. 100% čistý včelí vosk ze Štýrska, zelené srdce Rakouska.

Přírodní produkt – jednoduchá výroba včelích vosků pro udržitelné balení potravin, jakož i k výrobě pečujících a pečujících produktů pro použití na dřevěné a kožené zboží. Kosmetická kvalita – včelí vosk má přirozené hydratační a léčivé vlastnosti, proto je oblíbenou přísadou v produktech péče o pleť. Prémiová kvalita – díky testované kvalitě, díky výrobě v Rakousku. Naše pastilky z včelího vosku jsou přírodní produkt, také balení je znovu uzavíratelné a vyrobené z recyklovaného odpadního papíru, který se vyrábí udržitelně bez jakýchkoliv přísad s ohledem na naše životní prostředí, pro nejlepší udržitelnost.
ZnačkaLR-Products #ad
VýrobceLR-Products #ad
Výška0.79
Délka8.66
Hmotnost0.44
Šířka3.94

2. American Soy Organics

#ad

Freedom Sojový voskové perly pro výrobu svíček, 4,5 kg, perličky na sójový vosk, prémiové příslušenství pro výrobu svíček Soja, American Soy Organics

#ad
American Soy Organics #ad - Ideální pro všechny, jak vyrábět sójové svíčky. Naše voskové perly k výrobě svíček jsou udržitelné, obnovitelné a eticky vyrobené. Nejlepší příslušenství k výrobě svíček pro nejlepší sójové svíčky. Perfektní výsledky: použití sójového vosku pro výrobu svíček zabraňuje nerovnoměrnému horní straně, špatné držení boční stěny a nerovnoměrné rozložení vůně.

Pro začátečníky a experty: vosk ve tvaru perel je bezproblémový způsob, takže můžete svíčkový vosk a jednoduše nastartovat další šarm. Jednoduché kroky: rozprašte své sójové perly v mikrovlnné nádobě, rozpustte je při 160 °C, rozpustte si vůni a nalijte roztavené sójové perly ve sklenicích s pokojovou teplotou. Vyzkoušejte korálky pro výrobu svíček bez chaosu.

Vosk na svíčky vhodný do mikrovlnné trouby: směs sójového vosku od freedom perfektně roztaví v mikrovlnné troubě a vyžaduje minimální vybavení. Voskové perly se rychle roztájí, kteří se vyrábějí svíčky. Americké soy organics freedom perly pro výrobu svíček jsou ze sójových bobů, které se pěstují ve středním západě Ameriky. Ideální pro všechny, kteří chtějí vyrábět malé množství svíček. Vyrobeno v usa.
ZnačkaAmerican Soy Organics #ad
VýrobceAmerican Soy Organics #ad
Číslo dílu70003
Modelka70003

3. beegut

#ad

Včelí vosk nebo jako svíčkový vosk – 200 g trvale zabaleno, beegut Pastilky ze včelího vosku – 100% přírodní včelí vosk – perfektní pro kosmetiku

#ad
beegut #ad - Odpovídá normě eu pharma, je proto vhodný pro styk s potravinami a přírodní kosmetiku! pro vaše diy projekty – ať už chcete vyrábět domácí přírodní kosmetiku jako masti, pevné deodoranty, péči o kůži/dřevo nebo trvale udržitelné včelí vosky. Navíc věnujeme 10 centů na prodej produktu, kterou každý měsíc investujeme do vybraných projektů na podporu a ochranu divokých včel – tak aktivně přispíváte k ochraně včel.

Vysoká a testovaná kvalita – náš včelí vosk je důkladně testován na zbytky, vyčištěn a šetrně zpracován v Německu na praktické pastilky. Zabalí ji nakonec sociální zařízení v Bádensku-Württembersku, než se vydá na cestu k vám domů. Pokud skladujete v chladu, suchu a chráněném před světlem, je cca Trvanlivost 2-3 roky. 100% přírodní včelí vosk – naše pastilky ze žlutého včelího vosku jsou vyrobeny z čistého, čistého včelího vosku v praktické formě pastilky a jsou ideální pro celou řadu DIY projektů.

Jednoduchá manipulace – náš včelí vosk lze díky pastilkové formě prakticky dávkovat a roztaví se mezi 61 – 66 °C. My včely - při každém nákupu nás podpoříš na naší misi, abychom získali včelí produkty opět známými. S naším žlutým včelím voskem, balzámy na rty, svíčky včelího vosku, dokud vám to neporadíte!.
Značkabeegut #ad
Výrobcebeegut #ad
Výška1.18
Délka8.66
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo dílu42

4. HeliaCARE

#ad

HeliaCARE Prémiový BIO vosk na dřevo a nábytek pro péči o nábytek a řemeslníky s pravým včelím voskem v potravinářské kvalitě vosk 150 ml

#ad
HeliaCARE #ad - Dřevář: již naolejovaný povrch potřete tenkou vrstvou vosku na dřevo a nechte přes noc vsáknout. Působí na dřevo. Pak vyleštěte. Více informací viz níže nebo na webové stránce výrobce.

Prémiový vosk na dřevo vyrobený pouze z olejnatých semen certifikovaných BIO s čistým bio včelím voskem. Vytváří sametově matný lesk. Otevřeno min. Trvanlivost 1 rok. Rukavice nejsou nutné, protože přírodní produkt. Protože neobsahuje chemii, povrch se nepoškodí. Vhodné pro alergiky. Dřevěný vosk nanášejte velmi úsporně a otřete ve směru vláken.

Bezbarvá, absolutně bez zápachu, bez chemie a bez rozpouštědel. Použití: povrch musí být bez prachu. Péče o nábytek: vhodný pro všechny kusy nábytku z pravého dřeva také starožitný nábytek. 150 ml vosku vystačí na cca 20 m2 při úsporném dávkování. Nevysychá. Přebytečný vosk příští den vyjměte kuchyňským krepem a vyleštěte.
ZnačkaHeliaCARE #ad
VýrobceHeliaCARE #ad
Výška1.5
Délka3.94
Šířka3.94

5. molinoRC

#ad

MolinoRC Včelí vosk pastilky 100% přírodní – včelí vosk bio pro kosmetiku – včelí vosk voskové pastilky – svíčky včelí vosk – péče o kůži péče o nábytek – výroba včelích vosků

#ad
molinoRC #ad - Vynikající jako svíčky včelí vosk nebo k použití jako bio včelí vosk pro kosmetiku. Naše prémiové pastilky s včelím voskem sbírají výhradně pilnou zvěř + včely medu a následně šetrně dále zpracovávají.

Vaší kreativitě se meze nekladou. Díky mnoha pečlivým a nezávislým kontrolám je náš včelí vosk ideální pro domácí použití přírodní kosmetiku a voskované ubrousky. Chraňte své oblíbené kousky výhradně nejkvalitnější péčí o kůži včelí vosk. Pro zajištění optimální manipulace s našimi voskovými pastilkami nabízíme nejlepší bod tání včelího vosku. Kvalita nezná žádné meze - molinoRC.
ZnačkamolinoRC #ad
VýrobcemolinoRC #ad
Výška7.87
Délka4.72
Hmotnost1.1
Šířka1.77
Číslo díluMRCb4bw0b01
ModelkaMRCb4bw0b01

6. ActiveTimeLife

#ad

Voskované ubrousky – originál v praktickém sáčku na zip, svíčky, masti, ActiveTimeLife® Pastilky z včelího vosku bio žluté | Premium | 100 g ideální pro kosmetiku, krémy, mýdla

#ad
ActiveTimeLife #ad - Pokud by se něco nehodilo, dostanete své peníze zpět v plné výši!100% čistý čistý včelí vosk od pilných včel. Důvěra více než 120 000 zákazníků používá naše pastilky z včelího vosku. Jednoduchá manipulace pastilky z včelího vosku se velmi rychle roztaví a porcování je hračka.

Tak lze sáček se zipem používat po mnoho let ekologicky. Testujete 30 dní bez starostí. Realizace vlastních nápadů je zábava a s naším včelím voskem dosáhnete zaručeně nejlepších výsledků. Bio" znamená nejvyšší nároky: Šetrně vyčištěný včelí vosk bez přísad přímo z přírody. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem a přesvědčte se o naší německé značkové kvalitě. S naší zárukou spokojenosti si můžete být jisti, že uděláte správnou volbu. Etrné k životnímu prostředí v originálním sáčku na zip jsou pastilky včelího vosku chráněny, kdykoli po ruce a mají dlouhou životnost.

Díky častým kontrolám získáte vždy náš nejlepší včelí vosk. Doplňovací balení z až o 67 % méně obalového materiálu jsou ideální pro doplňování. Laboratorně testovaná kvalita nezávisle testováno podle farmaceutického standardu a certifikováno pro vysoké požadavky na kosmetické výrobky. Náš včelí vosk se výborně hodí pro péči o pleť, kosmetiku, svíčky a voskované ubrousky a také pro péči o dřevo a kůži.
ZnačkaActiveTimeLife #ad
VýrobceKeLaGe #ad
Výška0.43
Délka10.63
Šířka6.3
Číslo díluK10BG001ZV-22

7. dakamilech

#ad

Výroba přírodní kosmetiky, pastilky ze 100% včelího vosku, dakamilech čistý včelí vosk, přírodní vosk na svíčky 100 g, voskové pastilky

#ad
dakamilech #ad - Voskové pastilky mají přirozenou vůni a neobsahují umělé přísady. Ušlechtilé pastilky s včelím voskem jsou také Pro atmosféru pro příjemný pocit a příjemné voskové aroma.

Voskové pastilky jsou několikrát čištěny a mají dlouhou životnost. Chceme, abyste byli s naším produktem spokojeni a klademe velký důraz na kvalitu a nejlepší látky. Náš žlutý přírodní vosk je ideální pro výrobu produktů pro péči o krémy, masti a mýdla. Vysoce kvalitní včelí vosk pro vaše oblíbené kousky. Naše voskové destičky v kosmetické kvalitě jsou vyrobeny z přírodního včelího vosku.
Značkadakamilech #ad
Výrobcedakamilech #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluunknown

8. KELZIA

#ad

Bez voskového razítka – razítkovací vosk k zapečetění a dekoraci dopisů – 230 kusů čokoláda, Kelzia Veganský pečetní vosk – osmihranné voskové perly se 2 čajovými svíčkami a 1 tavicí lžící

#ad
KELZIA #ad - Mnohostranně použitelný – s naším voskem můžete ozdobit nejen obálky pečetním razítkem – můžete nechat volný průběh své kreativitě a například sami namalovat motivy horkým voskem.

Praktické a veganské – s touto sadou získáte 230 osmihranných voskových perel, voskovou lžičku a 2 čajové svíčky. Vosk je veganský a zaručeně se vyrábí bez pokusů na zvířatech. Skvělý dárek – stále hledáte ten správný dárek? tato sada pečeťního vosku je perfektním překvapením pro všechny, kteří milují tvoření nebo rádi píší dopisy pro svůj život.

Stylové dopisy – dost nudných dopisů? s naším pečeticím voskem ozdobíte obálky, pohlednice – ať už na svatbu, pozvánky, Vánoce nebo narozeniny. Různé barvy – vhodné pro váš individuální styl nabízíme různé, bílá, ušlechtilé barvy: zlatá, olivově zelená, smaragdová, měď, stříbrná, modrá, staré zlato, lotos, vínově červená.
ZnačkaKELZIA #ad
VýrobceQuelcia & Kelinter #ad
Číslo dílu15/07-2020

9. Mystic Moments

#ad

Mystic Moments Žluté kuličky včelího vosku – 500 g

#ad
Mystic Moments #ad - VČelÍ vosk pelety surová 500 gramů. Svíčky výroba. Péče o pleť. 100% čistý a přírodní. Aromaterapie.
ZnačkaMystic Moments #ad
VýrobceMystic Moments #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluRMBEESUNRE500
ModelkaRMBEESUNRE500

10. Honigmeisterei

#ad

Pastily z Německa – 100% čistý včelí vosk bez přísad z černého lesů včelařství – přírodní vosk pro přírodní kosmetiku, Honigmeisterei Včelí vosk, UVM. – 100 g, mýdlo, svíčky

#ad
Honigmeisterei #ad - K výrobě včelích voskových svíček nebo včelích vosku, nábytek a kůži nebo pro domácí kosmetiku. Prakticky zabaleno – včelí voskové parametry se dodávají v uzavíratelném balení a lze je tak zcela jednoduše uložit do příštího použití.

Práce zaměřená na přírodní přírodu a na zvířatech je pro nás velmi důležitá a odráží se v kvalitě našich výrobků. Erná barva imkerei – jsme registrováni včelařství s rodinou v schwarzwaldu. Kreativní použití – stavebnice včel nabízí mnoho možností použití, jako prostředek pro péči o dřevo, mj.

Testovaná kvalita – naše včelí voskové parametry jsou vyšetřovány z externí laboratoře na zbytky a padělání vosku, a proto jsou prokazatelně 100% čisté a bezpečné pro mnoho různých aplikací. Přírodní a voňavá – náš včelí vosk má jemnou vůni medu a dá se výborně použít v přírodní kosmetice, balení potravin a mnoho dalšího.
ZnačkaHonigmeisterei #ad
VýrobceHonigmeisterei Imkerei im Schwarzwald #ad
Hmotnost0.55