Top 10 Torbogen Mit Tür – Zahradní altány

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sixone

#ad

Růžový oblouk pozinkovaný podlouhlý oblouk, mřížovina, kov 1060 x 2110 x 300 mm, pomoc při růžích

#ad
Sixone #ad - Vhodnou kotvu do země pro zabetonování najdete pod číslem zboží Amazon. Rozměry: 1060 x 2110 x 300 mm. Povrch: žárově pozinkovaný. B08y956rcr. Materiál rámu: obdélníková trubka 30 x 20 mm. Růžový oblouk pro velké kulaté obloukové brány a malé obdélníkové brány. Příčné tyče: 12 x 12 mm.
ZnačkaSixone #ad
Výrobce76401059 #ad
Číslo díluGD/1/1125

2. OUTOUR

#ad

Bogen tvar, ptačí klec pro Design, 4stranná, kov/kované železo, Outour® pavilon rostliny/mříž, ideální pro lezecké víno a Ranke Gewaechse, pro zahradu/venkovní použití, otevřený

#ad
OUTOUR #ad - S přítele a dodaných špicí je sestavení zum Erlebnis. Konstrukce z robustní, s práškovým nástřikem tepané železo. Ideální pro friedvolle meditace, manželský uzavření a jiné obřadech venku. Celkové rozměry: cca 270 cm x 200 cm x 200 cm Hxlxb; 13, 8 kg. Překrásné plné poutač pro Ranke Gewaechse nebo květiny.
ZnačkaOUTOUR #ad
VýrobceOUTOUR #ad
Výška79
Délka106
Hmotnost30.42
Šířka79

3. DanDiBo

#ad

DanDiBo Růžový oblouk s brankou kov 275 x 170 cm kulatý oblouk obloukový oblouk pergola 110241 kované železo opora popínavé zahradní brány

#ad
DanDiBo #ad - Díky průchozí šířce 110 cm a výšce 275 cm nabízí zahradní portál dekorativní možnost zkrášlení vašeho vchodu nebo zahrady. Prefabrikované prvky jsou upevněny pomocí šroubů a matic, které jsou součástí dodávky.

Jednoduchá a rychlá montáž zahradního oblouku, s předem narozenými otvory pro pevné ukotvení v zemi. Rozměry: výška 275 cm, vzdálenost od dveří 5 cm, hloubka cca 38 cm, výška vrat 115 cm, průchozí šířka 110 cm, šířka 170 cm, hmotnost: 35 kg. Br />díky osázení boků přinesete díky dodatečné hmotnosti extra stabilitu do konstrukce. Využijte přihrádky ve sloupcích, abyste tam cíleně umístili rostliny nebo květiny do květináčů a prezentovali.

Umístěte oblouk růží na své oblíbené místo a nechte své zahradní rostliny, úponky atd. Překrásný růžový oblouk s brankou, jako jsou růže, zahradní brankou. Materiál: kov, kované železo, antická kompletní s antikorozní barvou, barva: zelená – patina, natřeno vysoce kvalitními lakovými barvami. Včetně 4 kusů kolíků do země viz obrázek 7. Vyrůstání.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Hmotnost77.16
Číslo dílu110241

4. HAFIX

#ad

HAFIX® XXL růžový oblouk – Šanghaj – na zahradu. Pomůcka pro popínavé rostliny. Pomůcka pro popínavé rostliny. Pomůcka pro popínavé rostliny z práškově lakovaného kovu, odolná proti povětrnostním vlivům a volně stojící 233 x 110 x 56 cm v černé barvě.

#ad
HAFIX #ad - Jednoduché: rychle sestavený díky přiloženému návodu k použití a sestavuje se několika málo kroky. Kvalita: oblouk je vyroben z práškovaného kovu a je odolný proti povětrnostním vlivům. S 30 cm dlouhými špízy pro pevné držení.

Doplňte svou terasu mřížkou, abyste vytvořili pocit pohody. Dekorace: dveřní oblouk zkrášlí svou výškou 2, ale přesvědčí také na svatby, 33 m nejen zahradu, večírky, akce atd. Nutnost pro každou zahradu: v každé zahradě upoutá pozornost a konečně poskytuje oporu pro vaše růže a květiny při lezení a posazení. Zlaté hroty hrotů propůjčují oblouku ještě určitou věc.

Jemně zpracované detaily po stranách jsou robustní a dobře se hodí k rostlinám. Ocelová trubka je cca 2 mm silná a má průměr 1, 9 cm, takže odolává i silnému větru. Rozměry: výška: cca 233 cm; průchozí šířka: cca 110 cm; šířka střecha: cca 181 cm; hloubka: cca 56 cm; tloušťka materiálu: 2 mm; průměr tyče: Ø 1, 9 cm; hmotnost: cca 15 kg; barva: černá; model: Šanghaj.
ZnačkaHAFIX #ad
VýrobceHafix #ad
Výška91.73
Délka22.05
Hmotnost33.07
Šířka43.31
Číslo dílu88089
Modelka88089

5. Wokceer

#ad

Wokceer 2.2 m Hochzeitsbogen-Hintergrundständer, goldfarben, Geburtstag, Fotoautomaten, quadratisch, Metallbogen, Hintergrund für Hochzeitszeremonie, Party Dekoration

#ad
Wokceer #ad - Der metall-hintergrund wäre ein anmutiger Torbogen für Ihre Party oder Ihren Garten. Bitte zögern sie nicht, uns zu kontaktieren, wenn Sie irgendwelche Probleme haben. Qualitätsservicewir verpflichten uns, ihnen ein gutes einkaufserlebnis und freundlichen Kundendienst nach dem Kauf zu bieten. Einfach zu montieren der metall-hochzeitsbogen hintergrund ständer kann schnell mit Schrauben in wenigen Minuten montiert werden.

Das hinzufügen von einigen dekorativen Elementen an der Basis kann nicht nur schön, Girlanden, Grünpflanzen, sondern auch die Stabilität erhöhen. Die elegante türbogenform dieses Hintergrundständers wird Ihnen eine atemberaubende Kulisse für Ihre Veranstaltung geben. Metallbogen hintergrund ständer 2, rostfreien metallmaterial, 2 x 1, 2 m h x b der metall-hochzeitsbogen ständer ist aus hochwertigem, langlebig für den Innen- und Außenbereich. Tragbar, um es überall nach Belieben zu platzieren. Stabile basis zusätzliche querstange metallbogen hintergrund ständer mit einer querstange auf der Basis machen den quadratischen Metallbogen stabiler.

Holen sie sich jetzt diesen goldfarbenen Türbogenständer mit Blumenmuster und verleihen Sie Ihrer Happy Hour und festlichen Anlässen einen Hauch von Farbe. Breite anwendungder quadratische hochzeitskulissenhalter ist geeignet für Ihre Hochzeit, Schuleröffnungszeremonien, Geburtstagspartys, Garten, Abschlussfeier, Weihnachtsdekoration, Brautparty, Neujahrsdekoration. Dekorieren sie sie mit Blumen, Tüllgirlanden und Ranken, um Ihre Veranstaltung hervorzuheben.
ZnačkaWokceer #ad
VýrobceWokceer #ad
Výška86.4
Délka0
Šířka48
Číslo díluLKW-DoorArch-7.2FT-Gold-D
ModelkaLKW-DoorArch-7.2FT-Gold-D

6. DanDiBo

#ad

Kruhový oblouk, dveře, železo, zahradní brána, 18602, oblouk, opora popínavé mřížky, DanDiBo Růžový oblouk s kovovými dveřmi

#ad
DanDiBo #ad - Díky průchozí šířce 110 cm a výšce 215 cm nabízí zahradní portál se svou snadno otevíratelnou brankou dekorativní možnost, jak upravit váš vchod nebo zahradu.

Kulatý oblouk je ručně vyroben z kovaného železa a má jedny dveře sestávající ze 2 prvků. Výška 215 cm, šířka 210 cm, hmotnost 24, průchozí šířka 110 cm, hloubka 45 cm, 5 kg. Prefabrikované prvky jsou upevněny pomocí dodaných matic. Dveřní prvky jsou v případě potřeby odnímatelné. Starožitný oblouk růží dandibo s kovovou brankou je stabilní, s dlouhou životností a odolný vůči povětrnostním vlivům. Jednoduchá a rychlá montáž zahradního oblouku, vč. Možnosti upevnění pro ukotvení do země.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška84.65
Délka17.72
Hmotnost54.01
Šířka82.68

7. DanDiBo

#ad

Kulatý oblouk, DanDiBo růžový oblouk se dveřmi pozinkovaný, pozinkovaný, odolný proti povětrnostním vlivům, masivní plná podpora popínání, šířka 140 cm

#ad
DanDiBo #ad - Kruhový oblouk byl ručně vyroben z 12 mm a má dvířka se skládá ze 2 prvků, díky dvojitým šroubovacím sponám a příčné vzpěry nabízí velmi vysokou stabilitu.

Předem zhotovené prvky se upevňují pomocí pozinkovaných šroubů a matic. Dveřní prvky jsou v případě potřeby odnímatelné. Díky průchozí šířce 115 cm a výšce 225 cm nabízí zahradní sport se svým snadno otevíratelným formátem dekorativní možnost vytvořit váš vstup nebo zahradní prostor. Montážních otvorů pro ukotvení v zemi. Jednoduchá a rychlá montáž zahradního oblouku, vč. Dandibo růžový oblouk s brankou z kovu je žárově pozinkovaný a extrémně stabilní, s dlouhou životností a odolností proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška14.57
Délka88.58
Hmotnost79.37
Šířka55.12

8. Nexos Trading

#ad

Nexos Růžový oblouk Arch Pomůcka pro popínavé rostliny Pergola Mřížoví brána Růže Ocel 206 x 198 x 52 cm – kovový průchod – odolný proti povětrnostním vlivům volně stojící stabilní –

#ad
Nexos Trading #ad - Umístěte mřížku do vjezdu do dvora, vchodu na terasu, u vchodu do zahrady, altán nebo jako zvláštní poutač pozornosti a jako prostorové oddělení ve vaší zahradě. Náš obloukový oblouk je ideální pomůckou pro popínavé rostliny.

Nádherný, velmi široký oblouk růže z černě lakované oceli. Sestavení je však nekomplikované a v krátké době je hotovo. Mříž stojí volně a samostatně. Elegantně tvarované tyče tvoří dekorativní mřížku, která upoutá pozornost ve vaší zahradě. Horní část je záměrně jednoduchá. Pro ještě větší stabilitu doporučujeme přišroubovat popínavý oblouk oběma podlahovými deskami na terasové desky nebo použít k zajištění zemních hřebíků.

Celkové rozměry této zahradní branky jsou: výška cca 206 cm x šířka 198 cm x hloubka 52 cm. Arch je při dodání rozložen. Doplňte své zahradní vybavení jídelní soupravou vhodnou k růžovému oblouku, bistro sadou nebo slunečníkem.
ZnačkaNexos Trading #ad
VýrobceNexos Trading #ad
Číslo díluZGE36131

9. ESTEXO

#ad

ESTEXO Růžový oblouk Pomůcka pro popínavé rostliny Lezec kov mřížka růží oblouk mříž 120 cm

#ad
ESTEXO #ad - Ka: cca 120 cm až cca 160 cm; výška: v závislosti na šířce cca 217 cm až cca 235 cm. Růžový oblouk pro zahradu, perfektní pro popínavé růže a jiné popínavé rostliny. Materiál: masivní ocel, barva: rez - velmi lehká konstrukce; stabilní a odolná proti povětrnostním vlivům. Dodávka bez dekoračního materiálu. Upozornění: barvy na fotografiích se mohou lišit od skutečné barvy v závislosti na nastavení monitoru. Ideální jako vstup nebo průchod na zahradě nebo pro vytvoření krásných akcentů na pozemku.
ZnačkaESTEXO #ad
VýrobceESTEXO #ad

10. bruwaa

#ad

Bruwaa Zemní kotva pro oblouk růží, stříbrná barva., 4dílná sada pro upevnění v růžovém oblouku, zemní kotvy ve tvaru U z legované oceli o rozměrech 30 x 2,9 x 2,1 cm

#ad
bruwaa #ad - Velikost: velikost činí 30 x 2, 9 x 2, 1 cm, zemní kotva ve tvaru U. Použití: použijte kotvy do země na růžových obloucích nebo popínavé pomůcky, aby byla zajištěna jejich stabilita.

A může oblouk pevně stabilizovat. Vysoce kvalitní materiál: zahradní kotva do země je vyrobena z vysoce kvalitní legované oceli, která nabízí výhody vysoké lehkosti, odolnosti proti korozi, vysoké tvrdosti, vysoké teplotní odolnosti atd. Co obdržíte: 4 kusy zemních kotev. Snadné použití: špičatý design zajišťuje, že snadno proniká do země, a malým kladivem jej můžete bez námahy zasáhnout do země.
Značkabruwaa #ad
Výrobcebruwaa #ad
Výška0.83
Délka11.81
Hmotnost2.31
Šířka1.14
Číslo díluanchor-1
Modelkaanchor-1