Top 10 Tefal Multikocher Turbo Cuisine – Elektrické multifunkční hrnce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Tefal

#ad

Tefal CY7548 Turbo Cuisine multifunkční vařič, 1000, plast, černý, 5 litrů

#ad
Tefal #ad - Expresní vaření: vysokorychlostní nastavení tlakového hrnce zajišťuje perfektní výsledky až 3x rychleji ve srovnání s běžnými hrnci a pánvemi, dušení, s plynovými nebo elektrickými sporáky; s 10 automatickými programy: parní hrnec, smažení, pečení, pomalé vaření / sous-vide, rýže a mnoho dalšího.

Snadná údržba nepřilnavý povrch: nepřilnavý povrch zajišťuje výjimečné kluzné vlastnosti a snadnou přípravu; 12 ochranných zařízení pro bezpečný provoz: Včetně bezpečného systému pro odvod tlaku, žádný kontakt s horkou párou a žádné nebezpečí popálení, pro zcela bezstarostné vaření. Tefal cy7548 turbo cuisine multifunkční vařič, včetně příslušenství. Vynikající výsledky: patentovaná technologie kulové misky na vaření od tefal nabízí větší topnou plochu s optimální distribucí tepla a cirkulací pro obzvlášť jemné a šťavnaté výsledky vaření; intuitivní ovládání: Jediný, intuitivní otočný knoflík pro uživatelsky přívětivé zařízení, které jednoduše nemůže být.

Automatické vaření bez monitorování procesu vaření; praktická nastavení: funkce odloženého startu až 12 hodin, integrovaný časovač a automatická funkce udržování teploty až 24 hodin na konci vaření; příslušenství vhodné do myčky: parní vložka, odměrka, rýžová lžíce a naběračka.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška11.3
Délka13.23
Hmotnost10.36
Šířka12.2
Číslo díluCY7548
ModelkaCY7548
Záruka2 roky výrobce.

2. Tefal

#ad

Tefal CY505E Fast & Delicious Multikocher | elektrischer Schnellkochtopf | 6 L Kapazität | 25 Automatische Programme | Bis zu 80 % schnelleres Kochen | Energiesparend | Rezeptheft | 1200 W | Edelstahl

#ad
Tefal #ad - Automatische programme: 25 automatische Programme für unzählige gesunde, frisch gekochte Gerichte und köstliche Ergebnisse jeden Tag. Ideales fassungsvermögen: großes fassungsvermögen von 6 Liter für 4 bis 6 Personen; ideal für den täglichen Gebrauch und besondere Anlässe.

Unendliche möglichkeiten: tefal fast & Delicous elektrischer Schnellkochtopf und Multikocher für unzählige Gerichte, im Handumdrehen perfekt gegart. Individuell einstellbarer Kochmodus: Einstellbare Temperatur und Zeit für individuelle Ergebnisse. Schnelle kochergebnisse: bis zu 80 % schnelleres kochen als mit herkömmlichen Kochgeschirr auf einem Gas- oder Elektroherd um die gesunden, wertvollen Nährstoffe Ihrer Speisen bestmöglich zu erhalten sowie Zeit und Energie zu sparen.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost13.21
Šířka0
Číslo díluCY505E10
ModelkaCY505E10

3. Moulinex

#ad

15 automatische Programme, Zubehör, Moulinex Turbo Cuisine & Fry CE7788-2 in 1: Elektrischer Schnellkochtopf und Luftfritteuse bis zu 1450 W Leistung, schwarz, antihaftbeschichtet, Timer

#ad
Moulinex #ad - Rezept mit mehr als 150 rezepten und einer umfassenden Palette von personalisierten Dienstleistungen für endlose tägliche Inspiration. Der extra crisp-deckel ermöglicht den extra knusprigen Touch auf Ihren Tellern.

Inklusive Sicherheitsvorrichtung gegen Druckstöße. Bereiten sie köstliche Mahlzeiten im Handumdrehen für knusprige Ergebnisse zu. Verschiedene arten von Lebensmitteln von zarten und leckeren Eintöpfen bis hin zu knusprigen goldenen Pommes. Es verfügt über 10 automatische programme und 5 Air Fry. Elektrischer schnellkochtopf mit bis zu 1450 W Leistung mit der App von mehr als 150 Rezepten und kundenspezifischen Dienstleistungen. Herausnehmbare kugelförmige Schüssel mit Antihaftbeschichtung zur Zubereitung zarter und saftiger Mahlzeiten. Einfache reinigung, da Zubehör und Kochschale spülmaschinenfest sind.
ZnačkaMoulinex #ad
VýrobceMoulinex #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost26.46
Šířka0
Číslo díluCE7788
ModelkaCE7788

4. Tefal

#ad

Tefal RK8121 Multivařič 45 v 1 | 45 automatických programů vaření | odložený start | funkce udržování teploty | velká kapacita 5 l | LCD displej | receptář a příslušenství

#ad
Tefal #ad - 45 funkcí vaření: pečení, funkce jogurtu, vaření v páře, ovesná kaše, dušení, dezert, funkce polévky, dětská výživa, atd. Ideální komfort díky lcd displeji, odnímatelným dílům a snadnému čištění v myčce.

45 přednastavených programů, manuální úpravy, zpožděný start a funkce udržování teploty dělají z tohoto vařiče vašeho automatického šéfkuchaře. Rozsah dodávky: tefal rk8121 multicooker 45 v 1, receptář s 50 recepty, lžíce na rýži a polévku, nástavec na vaření v páře, odměrka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Včetně všestranného příslušenství a sešitu receptů, pro maximální všestrannost na vašem talíři. Velká kapacita 5 l a kompaktní design při výkonu 750 W. Připravte si nejvšestrannější pokrmy ideálně a rovnoměrně díky ideální distribuci tepla. Více než jen rýžovar.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.76
Šířka19.69
Číslo díluRK8121
ModelkaRK8121
ZárukaHerstellergarantie.

5. Moulinex

#ad

Moulinex Elektrický tlakový hrnec Epic Turbo Cuisine CE7548, 1090 W, 10 automatických programů, parní koš, černý

#ad
Moulinex #ad - Snadné vaření a čištění díky odolné nepřilnavé vrstvě. Parní koš, odměrku, rýžovou lžičku a naběračku lze vyjmout a mýt v myčce. Absolutně bezpečné díky 12 ochranným systémům, aby byla zajištěna bezpečnost uživatele při vaření, aby se zabránilo popálení.

Vyhněte se kontaktu s párou s bezpečným systémem odlehčení tlaku a vzduchotěsným uzávěrem hrnce. Elektrický tlakový hrnec, se kterým si můžete užívat s přáteli a rodinou, zatímco vaříte pro Vás: Funkce startování vaření za 12 hodin a udrží teplo až 24 hodin. Snadná obsluha, pomalé vaření, praktické a až 3krát rychlejší než tradiční vaření: pečení, rychlé vaření, dušení, vaření v páře.
ZnačkaMoulinex #ad
VýrobceMoulinex #ad
Výška13.94
Délka14.45
Hmotnost15.43
Šířka14.06
Číslo díluCE7548
ModelkaCE7548

6. Ninja

#ad

Horkovzdušná fritéza, 5,7 l, dárek pro muže/ženy, Ninja Multivařič Speedi, 10 v 1 Multicooker, mořská sůl šedá ON400EU, pomalé vaření

#ad
Ninja #ad - Složky rozprostřete pomocí zásobníku Cook & Crisp. Systém rychlého vaření: kombinuje páru a horkovzdušné fritování pro současně přípravu nahuštěných zrn nebo těstovin, jemné zeleniny a křupavých hlavních pokrmů. Barva: mořská sůl šedá.

Hmotnost 6, 5 kg. PouŽÍvejte jen málo, dokud nemáte žádný olej: až o 75 % méně tuku* při použití funkce Air Fry *Testováno ve srovnání s hluboce zmrazenými, ručně řezanými hranolky. Odnímatelné díly lze mýt v myčce. 10 funkcí: speedi meals, horkovzdušné fritování, grilování, smažení/dušení, parní horkovzdušná fritéza, pečení/smažení, vaření v páře, dehydratace sušení, pomalé vaření. Obsahuje: rychlovarný hrnec ninja speedi 10 v 1 eu zástrčka 5, 7 l hrnec na vaření, plech na vaření a křupavý plech, průvodce receptem od šéfkuchaře.1

15minutová jídla* v hrnci: vyberte si svou základnu, zeleninu a bílkoviny, abyste rychle vytvořili kompletní jídlo za pouhých 15 minut* s funkcí Speedi Meals Rapid Cookers s výjimkou doby předehřívání. Rozměry: v 31 cm × Š 33 cm × h 35 cm. Jednoduché přepínání mezi režimy rychlého vařiče a vzduchového fritování/sporáku.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.2
Délka13.78
Hmotnost16.07
Šířka12.99
Číslo díluON400EU
ModelkaON400EU
Záruka1 rok.

7. Rommelsbacher

#ad

2 stupně tlaku páry, 6litrový hrnec s nepřilnavým, ROMMELSBACHER Elektrický parní tlak a multifunkční vařič MD 1000 'MeinHans' – originál – 14 automatických programů, regulovatelný od 40 °C do 170 °C

#ad
Rommelsbacher #ad - Vysoce kvalitní kryt cool touch, 14 automatických programů vaření, individuálně nastavitelný, rozsah teplot regulovatelný od 40 °C do 170 °C.

Vaření tlakem páry se 2 stupni tlaku páry, uživatelsky přívětivý LED displej, samostatná funkce vaření s manuálním ovládáním. Předvolba startu až 24 hodin, funkce udržování teploty, velký vyjímatelný 6litrový hrnec s vysoce kvalitním nepřilnavým povrchem a 4 litry užitečného objemu. Tlačítko pro bezpečné vypuštění tlaku páry, pro snadné čištění, 12násobný bezpečnostní systém pro maximální ochranu, rozložitelný, odnímatelný síťový kabel. Včetně: náhradního těsnicího kroužku, špachtle, rámu, tlumicí vložky, servírovací lžíce.
ZnačkaRommelsbacher #ad
VýrobceROMMELSBACHER #ad
Výška12.4
Délka11.61
Hmotnost14.4
Šířka12.6
Číslo díluMD 1000
ModelkaMD 1000
ZárukaZáruka výrobce.

8. Ninja

#ad

1460 W, 6 l, Ninja Foodi Multicooker OP300EU technologie Tender-Crisp, černý a šedý, 43 x 36 x 32 cm

#ad
Ninja #ad - Obsahuje 6litrový hrnec na vaření, 3, otočný stojan, 6litrový kuchyňský a křupavý koš, tlakový kryt a křupavé víčko. Rychlovarný hrnec, díky kterému je křupavý. Technologie tendercrisp: uvnitř šťavnatá a zvenku křupavá. Rychlá jednohrncová jídla. Několik funkcí vaření: rychlé vaření, šetrné vaření, vaření v páře, horkovzdušné fritování, opékání/pražení, pečení a grilování.
ZnačkaNinja #ad
VýrobceNinja #ad
Výška12.6
Délka16.93
Hmotnost20.94
Šířka14.17
Číslo díluOP300EU
ModelkaOP300EU
ZárukaZáruka výrobce.

9. Crock-Pot

#ad

Parní čistič, tlakový hrnec a další | 5,6 l více než 6 osob | CSC062X, Multifunkční hrnec Crockpot Turbo Express | možnosti přípravy 14 v 1 | šetrný hrnec

#ad
Crock-Pot #ad - Přednastavené jsou maso/drůbež, fazole/chilli, rýže/obiloviny, polévka/dušené maso, jogurt a dezert a další pro absolutní všestrannost v kuchyni. Výkonný tlakový hrnec a multifunkční hrnec se 14 možnostmi přípravy v jednom, mimo jiné s turbo nastavením, které uvaří vaše jídlo nyní o 40 % rychleji*.

Díky hrnci na vaření s nepřilnavým povrchem lze mýt v myčce nádobí s objemem 5, 6 l, na kterém se nelepí žádné zbytky jídla, je čištění hračkou. Mřížka pro vakuové vařiče je součástí dodávky. Nastavte přesnou teplotu pro přesnou přípravu nebo si vyberte z jednoho z programů; digitální displej se stavem zahřívání ukazuje, kdy můžete začít vařit. Snadno ovladatelné kolečko na vypouštění páry se nachází na straně víka a udržuje ruce při vypouštění tlaku mimo páru.
ZnačkaCrock-Pot #ad
VýrobceJarden consumer Solutions Ltd #ad
Výška12.2
Délka13.39
Hmotnost13.16
Šířka13.39
Číslo díluCSC062X
ModelkaCSC062X

10. Krups

#ad

Krups CZ7101 Cook4Me + vícevařič 1600 wattů, kapacita 6 litrů bílá / šedá, vaření pod tlakem pro rychlá a čerstvá jídla, elektrický tlakový vařič, včetně kuchařky

#ad
Krups #ad - Kouzelná rozmanitost na stisk tlačítka: jednoduché vaření bez potřeby stát vedle se 150 předprogramovanými recepty a návody krok za krokem český jazyk nelze zaručit.

Spora času díky efektivní funkci rychlého vaření, tlakové vaření: více než 100 receptů hotových za max. Rychlé a snadné čištění: koš na vaření s nepřilnavou úpravou je vyjímatelný a vhodný do myčky. 10 minut. Automatická funkce udržování tepla na konci procesu vaření po dobu až 1, 5 hodiny a možnost odloženého startu vaření až 15 hodin. Obsah balení: multivařič krups cz7101 cook4me, včetně vložky na parní vaření a odnímatelného napájecího kabelu, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška14.02
Délka14.8
Hmotnost18.52
Šířka13.94
Číslo díluCZ7101
ModelkaCZ7101
Záruka24 měsíců.