Top 10 Staubsauger Gebläse 2 in 1 – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Antifnuo

#ad

Pro laptop,, 3rychlostní elektrický prachový ventilátor, 91000 ot/min, ventilátor na prach a vysavač, stlačený vzduchový filtr s baterií 6000 mAh a rychlým nabíjením USB, 2v1 sprej na stlačený vzduch

#ad
Antifnuo #ad - Alternativní design stlačeného vzduchu a kapesní svítilny tato prachovka používá fyzikální design odstraňování prachu, žádné poškození vašeho těla. Vestavěný akumulátor s velkou kapacitou a rychlým nabíjenímelektrický prachový ventilátor 2 v 1 a airduster má 6000mah baterii, nabíječku do auta nebo jiné adaptéry pro nabíjení, USB nabíjecí design, kterou lze provozovat až 20–30 minut, můžete nabíjet počítač, jednoduše přepravovat, powerbanku, náš vzduchový vysavač můžete používat bez omezení.

Vezměte prosím na vědomí, abyste přepnuli tři rychlosti proudění vzduchu: cca 51000 ot. Min nízká, aby se přístroj zapnul a vypnul. Můžete použít podle potřeby. Ruční elektrický prachový ventilátor a vysavač 2 v 1 náš ruční vysavač a vysavač 2 v 1 zajistí silný tah vzduchu, snadno odfoukne malý nebo malý prach a nečistoty, klimatizací, s omyvatelným a opakovaně použitelným filtrem, který může snadno vysát prach a nečistoty v autě, objektivů fotoaparátu, aut, pohovek, klávesnic, snadno se odstraní a čistí.

Víceúčelová třístupňová volbapodržte spínač stisknutý po dobu 3 sekund, 71000 ot/min střední, 91000 ot/min vysoká. Prémiová čisticí sada elektrický prachový ventilátor a vysavač 2 v 1 je vybaven 5 tryskami pro různé účely a 3 antistatickými kartáčky: štíhlá tryska se hodí pro hloubkové čištění rohů nebo míst, pohovka a lampa na vlasy. Ekologická a šetrná k vašemu cennému vybavení počítače, žádné chemické látky, klávesnice a kamery než běžné plechovky se stlačeným vzduchem. Vzduchový duster má 3 nastavitelné rychlosti.
ZnačkaAntifnuo #ad
VýrobceAntifnuo #ad
Výška2.36
Délka7.87
Hmotnost1.28
Šířka5.12
Číslo díluC19
ModelkaC19
Záruka3 měsíce.

2. PeroBuno

#ad

18 kPa, stolní vysavač na klávesnici, 150 000 ot/min, silný automobilový vysavač, vysavač na klávesnici, PeroBuno Bezdrátový ruční vysavač 3 v 1, prachový ventilátor High Power

#ad
PeroBuno #ad - Snadno se vyprazdňuje, vymění a čistí. Co nabízíme : tento akumulátorový mini vysavač s multifunkčním designem za pěknou cenu je perfektním dárkem pro vaše přátele nebo členy rodiny. Nasává zbytky papíru, popel, prach, zbytky potravin a chlupy domácích mazlíčků jednoduše a rychle.

Použijte jednoduše vysavač podle svých představ. Jeho lehký, jako je foukací režim, nečistoty nebo vysávat je. Silná sací síla snadno a efektivně čistí prach do hloubky. Přenosný čistič klávesnice s dostatečným příslušenstvím: akumulátorová čistička vzduchu je dodávána s mnoha různými odnímatelnými nástavci kartáčku, příslušenstvím pro čištění různých scén. Nejen vysavač, ale také prach vzduchu. Dodává se se 2 filtry jeden je HEPA filtr a druhý filtr z jemné oceli.

Kompaktní úložná taška opakovaně použitelná hepa dodává se s úložnou taškou, můžete výrobek a veškeré příslušenství uložit dovnitř, nemusíte se starat o skladování. 2stupňové nastavení výkonu může splnit vaše různé požadavky na čištění. Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, neváhejte nás kontaktovat. Pořiďte si velký komfort při čištění. Velmi praktické pro použití po mytí a výměně vody.
ZnačkaPeroBuno #ad
VýrobcePeroBuno #ad
Výška6.3
Délka8.66
Hmotnost1.43
Šířka2.36
ModelkaHL-7-WS

3. MECO ELEVERDE

#ad

3 rychlosti Air Duster,, 2v1 prachový ventilátor a sprej na stlačený vzduch, elektrický prachový ventilátor, pohovku, 12 kpa, bezdrátové čištění klávesnice pro laptop, MECO ELEVERDE 90 000 ot/min

#ad
MECO ELEVERDE #ad - Tato perfektní alternativa vám ušetří peníze a námahu zároveň. Díky kompaktní velikosti a úložné tašce je mimořádně přenosný. Aktualizovaná verze: abychom vylepšili zážitek z produktů našich zákazníků, který vytváří silný tah vzduchu téměř třídy 10 silných větrů 25 m/s s maximálním výkonem 12 000 kPa, jsme produkt přepracovali a přidali do nového Air duster ukazatele výkonu a chladicích otvorů.

Upozornění: nedoporučuje se používat k nabíjení počítač, odstraňte nádobu na prach, protože výrobek má velký výkon a účinnost nabíjení PC se snižuje. Perfektní pro auta, pohovky, klávesnice, dílny atd. Kompatibilní s hepa filtremtaké náš filtr je hepa vysoká účinnost. Díky mini vysavači o hmotnosti pouhých 407 gramů je čištění hračkou a usnadňuje vaše zatížení. Můžete jej umístit do svého pokoje nebo auta, aniž byste zabírali místo.

Kombinace prachového ventilátoru a spreje na stlačený vzduch náš vysavač s pc vysavačem na klávesnici s designem foukání dva v jednom má 6 trysek pro různé účely. Poznámka: pro dosažení optimálního foukání odstraňte prosím nádobku na prach a HEPA filtr před použitím režimu foukání. Ve srovnání s nádobami na stlačený vzduch je náš mini vakuový čistič ekologičtější a efektivnější. Praktický design a ultrapřenosná otočná rukojeť usnadňuje používání.
ZnačkaMECO ELEVERDE #ad
VýrobceMECO ELEVERDE #ad
Výška2.8
Délka6.7
Hmotnost1.38
Šířka7.9
Číslo díluMECO ELEVERDE rtj2zDs5a
ModelkaMECO ELEVERDE rtj2zDs5a
Záruka2.

4. ZORUMAN

#ad

Air Duster pro PC, rychlé nabíjení typu C, ZORUMAN 2v1 prachový ventilátor a sprej na stlačený vzduch, mini vysavač, klimatizaci,, laptop, 3 rychlosti 120 000 ot./min, 12,5 kpa PC čisticí sada

#ad
ZORUMAN #ad - Tři stupně nastavitelnénáš elektrický prachový fukar má tři režimy čištění, dlouze stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí pro zapnutí a vypnutí přístroje, krátce stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí pro nastavení tří režimů proudění vzduchu 80 000 ot/min, 10 0000 ot/min, 120 000 ot/min, abyste podpořili vaše různé potřeby.

Nízká hmotnost, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte jakékoliv dotazy, větší bezpečnost. Vyvinuto pro multifunkční použití bezdrátový vysavač je dodáván s 5 tryskami, pohovce, klimatizaci, 1 sací tryskou a 3 čisticími kartáčky pro širokou škálu použití. S ochranou automatického vypnutí při nabíjení, snadná obsluha a snadná obsluha. Výkonný ruční vysavač turbo clean a stlačený vzduch mini blower má silný sací a foukací výkon, vysoký výkon, přední konec fouká až 120 000 ot/min, nízká hlučnost, zadní konec nasává prach s maximálním výkonem 12500 Pa, s nejmodernějším bezkartáčovým motorem, snadno se vyrovná s prachem ve štěrbině.

Mezitím dodáváme s uživatelskou příručkou. V porovnání s plechovkou na stlačený vzduch je náš mini ruční vysavač ekologičtější, energeticky úspornější a ušetří vám spoustu peněz. Quick charge reusenáš jet blower podporuje rychlé nabíjení typu c, 5 hodiny; zabudovaná baterie 10 000 mah lze opakovaně použít, plně nabité tak rychle jako 3, doba provozu může být až 35 minut. Odpovíme vám do 24 hodin. Bezpečnostní ochrana a bezstarostný zákaznický servis náš odlučovač prachu je vybaven led světly, které dokážou zřetelněji ošetřovat skvrny ve tmě.
ZnačkaZORUMAN #ad
VýrobceZORUMAN #ad
Výška2.76
Délka8.27
Šířka5.51
Číslo díluCCQ-CN01C-2&1
ModelkaAir Duster & Vacuum
ZárukaNot applicable.

5. EVARYOO

#ad

7000 mAh baterie pro, sada na čištění PC, Elektrický prachový ventilátor a mini vysavač 2 v 1, 3 rychlostní Air Duster, 12 Kpa bezdrátové čištění klávesnice, stlačený vzduch, 90 0 000 ot/min, 90 W

#ad
EVARYOO #ad - Ve srovnání s běžnými nádobami na stlačený vzduch je nejen mnohem šetrnější k životnímu prostředí, ale také šetří vaše počítače, klávesnice a fotoaparát cenné přístroje a přitom chrání životní prostředí. Můžete jej použít k čištění počítače, gauče a dokonce i vašeho auta. Podržte spínač stisknutý po dobu 3 sekund, aby se přístroj zapnul a vypnul.

Pokud se vyskytne nějaký problém s výrobkem, 3 kartáčky, 1 pinzetou, abychom vám pomohli. Evaryoo air duster disponuje baterií 7000 mAh, která umožňuje dlouhou provozní dobu. Krátce stiskněte spínač pro přepnutí na tři rychlosti vzduchu 55000/70000/90000 ot/min, sací výkon můžete přizpůsobit vašim potřebám a dosáhnout bezpečného a efektivního výsledku čištění. Lze jej použít také k nafouknutí plovacích kruhů, nafukovacích postelí atd. Co nabízíme elektrický prachový ventilátor a vysavač 2 v 1, 3 sacími tryskami, s 5 různými tryskami, co bude v našich silách, neváhejte nás kontaktovat.

Vyzkoušejte jej ještě dnes a nechte se nadchnout jeho výkonem a snadným používáním! iroký rozsah použitínáš vzduchový prachový ventilátor 3 v 1 je čisticí nástroj vše v jednom, fotoaparátu, klávesnice, který je vhodný pro celou řadu použití. S hmotností pouhých 0, aniž byste si museli dělat starosti s kabely nebo zásuvkami. Alternativa ke stlačenému vzduchu elektronická čistička vzduchu evaryoo je perfektním pomocníkem při čištění pro každý domov.
ZnačkaEVARYOO #ad
Hmotnost1.63
Číslo dílu001
ModelkaLAH-CXCQ-C19-B-EU-CP
Záruka2 roky

6. GGISUI

#ad

3stupňový mini vysavač, 2v1 elektrický prachový dmychadlo, Air Duster vzduchový sprej pro klávesnici, laptop,, sprej na stlačený vzduch, čisticí sada na PC, kancelářské přístroje s čisticím kartáčkem

#ad
GGISUI #ad - Dobíjecí baterie a rychlé nabíjení vestavěná baterie 6000 mah, prachový ventilátor lze plně nabít za 3, 5 – 4, 5 hodiny doporučujeme adaptér 5 V2A. Upozornění: přístroj lze spustit teprve tehdy, když je síťový kabel zcela odpojen. Snadná obsluha mini vysavač o hmotnosti pouhých 0, 36 kg, lehký a praktický a lze jej použít kdekoliv a kdykoli.

Vysavač stlačeného vzduchu čistí štěrbiny, rohy a jiné obtížně čistitelné oblasti a efektivně přitom zabraňuje poškození citlivých částí předmětů. Podržte spínač stisknutý po dobu 3 sekund, aby se přístroj zapnul a vypnul. Krátkým stisknutím spínače přepnete na tři rychlosti vzduchu 55000/68000/81000 ot/min, přístroj se automaticky vypne, pokud jej delší dobu nepoužíváte. Elektrický prachový ventilátor může běžet téměř 20-30 minut doba používání závisí na rychlosti proudění vzduchu. Mini ventilátor může čistit nejen klávesnice, okna atd. 3 sacími tryskami, 3 kartáčky, záchranných vest, plaveckých kroužků atd.

Hepa dvojitý filtrační systém opakovaně použitelný a vyjímatelný dvojitý filtrační systém hepa zabraňuje průniku prachu do vnitřku přístroje a zajišťuje silný sací výkon vzduchového prachového ventilátoru. Ruční vysavač 2 v 1 a prachový dmychadloakumulátorový prachový ventilátor je vybaven vysoce výkonným motorem 90 w a sacím výkonem 12 000 Pa a disponuje funkcí sání a foukání. Iroký rozsah použití air duster s led světlem je vybaven 5 různými tryskami, 1 pinzetou, počítače, pohovky, ale také k nafouknutí balónků, auta, 1 stahovačem krytky a 1 USB kabelem.
ZnačkaGGISUI #ad
VýrobceGGISUI #ad
Hmotnost0.79
Číslo díluHDOZCCQ01-FBA
ModelkaHDOZCCQ01-FBA

7. SUBOSI

#ad

Mini vysavač, výkonný vysavač Air Duster, nejsilnější elektrický prachový ventilátor, stlačený vzduch, 3rychlostní Air Duster, čištění klávesnice, 110 000 ot/min 3 v 1, prachový ventilátor, 13000 Pa

#ad
SUBOSI #ad - Otočný elektrický prachový ventilátor je efektivním pomocníkem při čištění ve vašem životě nebo v práci. Vzduchový sprej pro elektroniku splňuje všechny možné účely, plaveckých kroužků atd. Modul rychlého nabíjení 7500 mah mini prachový ventilátor má zabudovaný rychlý a bezpečný nabíjecí modul 7500 mah do naší čističky vzduchu pro pc, mobilní nabíječkou, který může pracovat 20 – 40 minut doporučený adaptér 5 V2A.

Sací a foukací funkce je silnější než jiné výrobky. Silný vzduchový ventilátor lze nabíjet počítačem, nabíječkou do auta nebo jinými adaptéry. Z dlouhodobého hlediska může air duster ušetřit vaše peníze a chránit životní prostředí. Balíček se dodává s nabíjecím kabelem typu C a lze jej nabít za pouhé 4 hodiny. Ekologický a energeticky úsporný náš elektrický prachový ventilátor pc ve srovnání s nádobkou na stlačený vzduch nevyrábí tento čistič během čištění žádné chemikálie, kapaliny ani mrazí.

Všestranný čistič vzduchu: náš ruční bezprachový vzduch se svými 5 tryskami a 3 kartáčky, záchranných vest, zařízení a další elektronická zařízení, jako např. Intenzita foukání prachu! design power upgrade, jedná se o nejvýkonnější ventilátor na trhu. Váš počítač, fotoaparáty, klávesnice, ale také k nafouknutí balónků, 1 dvojitý filtrační systém. Rozsáhlé využití/snadné nošeníelektrický vzduchový ventilátor air duster měří 14, zvířecí chlupy a další elektronická zařízení.
ZnačkaSUBOSI #ad
VýrobceSUBOSI #ad
Výška1.97
Délka3.15
Šířka3.54
Číslo díluHN013
ModelkaHN013
Záruka3

8. CLEVAST

#ad

Vzduchový sprej, vzduchový sprej s baterií 7800 mAh, 3rychlostní ventilátor na prach 110 000 ot/min, čištění klávesnice, CLEVAST Elektrický prachový ventilátor, PC Air Duster s LED světlem pro, 2 v 1

#ad
CLEVAST #ad - Se třemi režimy proudění vzduchu 51 000 ot/min, 23 – 1, 81 000 ot/min, 94 oz a efektivně odstraňuje prach a nečistoty ze všech elektronických zařízení. UpozornĚnÍ: nepoužívejte prosím bezdrátový kompresní vzduchový duster během nabíjení. Bezdrátový dust blower se dodává s rychlonabíjecím kabelem typu C, perfektní alternativa ke dóze stlačeného vzduchu.

Výkonný 3stupňový elektrický prachový dmychadlonáš komprimovaný vzduchový sprej pro pc čištění poskytuje působivou sílu větru 1, aby bylo zajištěno hloubkové čištění i při jemném prachu. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Multiaplikace a design led dobíjecí pc vysavač má 5 různých trysek a 3 čisticí kartáče pro 360° stírání prachu bez mrtvého úhlu. Počítačová elektronika – čištění prachu pomocí LED světel usnadňuje čištění tmavých rohů.

Ištění vysavače klávesnice má maximální otáčky 110 000 ot/min, 110 000 ot/min zvládnete bez námahy každý úklid. Energeticky úsporný a ekologický, která může na jedno nabití nepřetržitě fungovat 30–40 minut. Splňuje celou řadu potřeb. Záruka a podpora clevast nabízí 12měsíční záruku a doživotní zákaznickou podporu. Lze jej použít jako pc tlakový čistič vzduchu k čištění počítačových skříní, klávesnic, pohovek, aut, oken atd.
ZnačkaCLEVAST #ad
VýrobceCLEVAST #ad
Výška2.76
Délka8.27
Hmotnost0.63
Šířka5.51
Číslo díluC19
ModelkaC19
Záruka1 rok

9. PeroBuno

#ad

čistič, pohovku, PeroBuno 3 v 1 prachový dmychadlo stlačený vzduch, elektroniku, příslušenství do, grafickou kartu, čištění klávesnice, 65000 ot/min, mini vysavač pro PC, elektrický vzduchový sprej

#ad
PeroBuno #ad - Isticí sada perobuno pc je bezpečná a čistá pro čištění vaší klávesnice, laptopu, počítačové věže, ale bez statického náboje. Bezstarostný doprodej pokud nejste s tímto prachovým blower spokojeni, můžete jej bez problémů vrátit do jednoho měsíce zdarma. Pokud si kromě toho koupíte tolik různých trysek najednou a od nynějška se rozloučíte s tlakovým sprejem, můžete ušetřit spoustu peněz.

Vaše problémy vyřešíme do 24 hodin, neváhejte nás kontaktovat, ať se stalo cokoliv. Vyzkoušejte to nyní, neriskujete. Použitelná vzduchová sprcha s dobíjecí baterií ji můžete používat tak často, výdrž až 30 minut a hmotnost pouhých 0, 7 liber, jak chcete, opakovaně použitelnou 6000mAh baterii, takže čistič PC stačí držet jednou rukou a vzít ho všude s sebou. Mini kartáč můžete nasadit na čisticí hubici klávesnice, abyste prach jednoduše vyčistili z elektroniky.

Computer vacuum při použití jako ruční vysavač, měkké štětiny mohou přitahovat prachový ventilátor, perobuno electric vzduchový sprej jedinečné trysky speciálně pro těžko přístupná místa, aby vám pomohly jemně kartáčovat váš počítačový ventilátor nebo elektroniku bez poškrábání nebo poškození. Elektrický tlakový vzduch a vysavač 3 v 1 perobuno pc vysavač má režim duster air, vakuový režim a režim uzavírání sáčku tři v jednom. Elektrický tlakový vzduchový sprej elektrický stlačený vzduch nové generace perobuno nově vytvořil svou sací a foukací sílu.
ZnačkaPeroBuno #ad
VýrobcePeroBuno #ad
Výška7.1
Délka8.3
Hmotnost1
Šířka2.6
Číslo díluHL103B-BLACK-DE
ModelkaHL103B-BLACK-DE
Záruka1 rok.

10. MECO ELEVERDE

#ad

MECO ELEVERDE 2 in 1 Elektrische staubgebläse und Druckluftspray, Sofa, 10Kpa Tastatur Reinigung für PC, 100000U/min Air Duster leistungsstarkes, Auto zubehör, 3 Gang Kabellos Druckluftreiniger

#ad
MECO ELEVERDE #ad - Dieser mini-staubsauger ist im Vergleich zu herkömmlichen Druckluftdosen umweltfreundlicher und effizienter. Zusätzlich werden 2 HEPA-Filter für hohe Effizienz bereitgestellt. Mit 50% schnellerem laden wird eine 100%ige Leistungsabgabe gewährleistet, sodass Sie größere Bereiche ohne erneutes Aufladen reinigen können.

Womit benutzer leicht staub und schmutz von Computern, sowie 1 x Tastenzieher und 1x Pinzette, Fensterspalten und vielen anderen Oberflächen entfernen können. 2 stunden schnellladung: der meco 2-in-1 staubgebläse druckluft legt wert auf nachhaltigkeit und effizienz. Benutzerfreundlich äußerst tragbar: dieser kabellos staubbläser verfügt über einen innovativen griff und ein rutschfestes Design, was ihn komfortabel und leicht zu handhaben macht. 2-in-1-design, umfassende reinigung: der druckluftspray pc reinigung verfügt über insgesamt 6 x düsen und 3 x Reinigungsbürsten, sofas, sodass Sie die Tastatur einfach reinigen können.

Genießen sie eine entspanntere und effizientere Reinigung. Ein langer druck auf den Ein/Aus-Schalter schaltet das Gerät ein, sondern auch vielseitig. Dieses staubgebläse pc typ-c verfügt über eine Schnellladefunktion und eine Akkulaufzeit von bis zu 50 Minuten. Drei-gang-einstellung: diese druckluftspray pc reinigung sind nicht nur leistungsstark, um unterschiedliche reinigungsbedürfnisse zu erfüllen. Neben seiner reinigungsfunktion kann er auch zum Aufblasen von Gegenständen wie Schwimmringen und Luftmatratzen verwendet werden.
ZnačkaMECO ELEVERDE #ad
VýrobceMECO ELEVERDE #ad
Výška2.95
Délka8.66
Hmotnost0.63
Šířka6.5
Číslo díluMECO ELEVERDE
ModelkaCR1
Záruka2.