Top 10 Saftpresse Elektrisch Testsieger – Elektrické odšťavňovače citrusů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Moulinex

#ad

Moulinex PC603D10 Elektrický odšťavňovač s přímým servírovacím systémem | včetně 3 lisovacích kuželů | automatické zapnutí/vypnutí | systém zastavení odkapávání | 100 W | ušlechtilá ocel / tmavě šedá

#ad
Moulinex #ad - Jednoduše použitelný elektrický lis na citrusy se 3 stohovatelnými lisovacími kužely pro různé druhy ovoce: grapefruit, pomeranč, citrón.

Snadné čištění, protože vložka sítka a lisovací kužely jsou odnímatelné a vhodné do myčky. Automatické zapínání a vypínání rozpozná tlak plodů. Výkon 100 w pro přípravu velkého množství. Systém přímého servírování pro snadné nalévání a systém zastavení odkapávání pro ochranu pracovní plochy. Lis na šťávu obsahuje sítko pro čisté citrusové šťávy. Ergonomická korba na sklenice, zastavení odkapávání, ochrana víka a navíjení kabelu.
ZnačkaMoulinex #ad
VýrobceMoulinex #ad
Výška11.42
Délka8.27
Hmotnost4.94
Šířka6.69
Číslo díluPC603D10
ModelkaPC603D10

2. Caso

#ad

Vložka z ušlechtilé oceli, pákové, Caso CP 300 designový lis na citrusy, 160 W, odkapávací stopka, elektrický a silný lis na citróny s univerzálním lisovacím kuželem pro všechny běžné citrusové plody

#ad
Caso #ad - Zastavení šťávy zabraňuje odkapávání vymačkané šťávy. Snadné čištění – jednotlivé díly lze vyjmout a mýt v myčce. Bezpečný stojan – přísavky umožňují bezpečné a pevné stání lisu na pomeranče.

Pro každé citrusové plody – univerzální lisovací kužel se hodí jak pro velké, tak i malé citrusové plody, od limetky po grapefruit. Silný a tichý – díky výkonnému 160 w lis na citróny bez námahy vytlačuje čerstvou šťávu přímo do sklenice. Jednoduchá manipulace – komfortní pákové lisovací rameno má praktickou automatiku startování a usnadňuje ovládání elektrického lisu na citrusy z ušlechtilé oceli. Motor přitom pracuje velmi tiše.
ZnačkaCaso #ad
VýrobceCASO Germany #ad
Výška12.2
Délka12.6
Hmotnost5.95
Šířka7.87
Číslo dílu03550
Modelka3550
Záruka24 měsíců.

3. Steinborg

#ad

Elektrický lis na citrusy | motor s dlouhou životností | 300 W | ušlechtilá ocel | elektrický lis na šťávu | odšťavňovač | automatické start-stop | lis na citrusy | vhodný do myčky nádobí

#ad
Steinborg #ad - Vhodné pro všechny citrusové plody: ať už dáváte přednost pomerančům, tento lis na citrusy je mnohostranný a vhodný pro všechny citrusové plody. Kompletně rozložitelný a vhodný do myčky: tento lis na citrusy byl vyvinut s vaším pohodlím v zadní části hlavy. Nikdy nebylo snazší začlenit zdravou svěžest do vaší stravy.

Díky výkonnému 300w motoru můžete šťávu z každého ovoce snadno extrahovat, limetkám nebo grapefruitům, citronům, a to za velmi krátkou dobu. Náš lis na citrusy z ušlechtilé oceli je ultimativní kuchyňský přístroj, pomerančových a grapefruitových šťáv. Všechny díly můžete jednoduše rozebrat a vložit do myčky, abyste ušetřili čas a námahu. Vychutnejte si čerstvou šťávu, která zajišťuje, aniž byste si museli dělat starosti s obtěžujícími drobnostmi. Výkon 300 wattů: s výkonem 300 w je tento lis na citrusy dostatečně silný, že dostanete maximum šťávy z každého ovoce, aby vytlačil poslední kapku šťávy i z nejtvrdších citrusových plodů.

Snadné čištění: i když se rozhodnete nepoužívat myčku, je čištění lisu na citrusy přesto hračka. Můžete si být jisti, aniž byste museli vynaložit velké úsilí. Nemusíte si dělat starosti s odolnými zbytky nebo skrytými rohy. Díky elegantnímu pouzdru z ušlechtilé oceli upoutá pozornost nejen ve vaší kuchyni, limetkových, který vám umožní snadné extrahování čerstvých citrónových, ale je také velmi praktická a má dlouhou životnost.
ZnačkaSteinborg #ad
VýrobceSteinborg #ad
Číslo dílu7050
Modelka7050

4. Braun

#ad

Braun Household Tribute Collection CJ 3000 Lis na citrusy 20 W, 0,35 l bílý

#ad
Braun #ad - Levý a pravý lisovací kužel. Praktické měřítko. Vhodné do myčky kromě motoru. Automatické startování/zastavení. Nastavitelný podíl dužiny.
ZnačkaBraun #ad
VýrobceBraun #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost1.54
Šířka5.91
Číslo díluCJ3000
ModelkaCJ3000
ZárukaZáruka výrobce.

5. H.Koenig

#ad

Vhodný do myčky nádobí, tichá, stříbrný, H.Koenig Elektrický lis na citrusy AGR80 bez BPA, grapefruitová šťáva, pomerančová, výkonná, automatická, citrónová, rychlá, 160 W, zastavení odkapávání, 160 W

#ad
H.Koenig #ad - Snadné čištění. Bez bpA. Silné rameno páky. Velmi výkonný s 160 W. Systém proti odkapávání. Vyjímatelné díly lze mýt v myčce. Velmi tichý.
ZnačkaH.Koenig #ad
VýrobceH.Koenig #ad
Výška11.42
Délka6.1
Hmotnost5.07
Šířka8.07
Číslo díluAGR80
ModelkaAGR80
ZárukaNavštivte prosím oblast "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy pro další informace.

6. AAOBOSI

#ad

Konvice na šťávu a čisticí kartáček, Aobosi Slow Juicer Odšťavňovač zeleniny a ovoce, bez Bpa 150 wattů/bílý, profesionální odšťavňovač s tichým motorem a funkcí obrácení

#ad
AAOBOSI #ad - Dva rychlostní stupně – odšťavňovač aobosi má 2 flexibilní rychlostní stupně pro odšťavňování různých druhů zeleniny a ovoce. 207 mm nadrozměrný podnos pro lepší vstup do skluzavky pro lepší zážitek. Bezpečné a inteligentní všechny odnímatelné části elektrického odšťavňovače jsou vyrobeny z vysoce kvalitních, abyste ochránili vás a vaši rodinu před možným nebezpečím nekvalitních materiálů.

Pokud máte nějaké problémy s kvalitou a technickými problémy s tímto elektrickým lisem na citrusy. Vyšší výtěžek šťávy – s technologií pomalé extrakce může odšťavňovač zeleniny a ovoce získat maximální živiny ovoce a zeleniny a dosáhnout vyšší výtěžnosti šťávy. Přesná filtrace matoliny odšťavňovač zeleniny a ovoce aobosi používá mikroporézní filtr pro přesné filtrování, aby se snížil výskyt výskytu výskytu výskytu matolin. Obdržíte ① odšťavňovač zeleniny a ovoce a každého instalačního příslušenství, že budeme rádi, věřte, ③ nádoba na matolinu, ② nádoba na šťávu, ④ 1 čisticí kartáč.

Mezitím máme dvouletou záruku a jeden měsíc bezplatného zkušebního období pro tento elektrický odšťavňovač. Můžete nás kontaktovat, že vám můžeme sloužit a vyřešit to za vás. Odšťavňovač kromě toho používá tichý stejnosměrný motor s nízkými otáčkami a inteligentní čip, potravinářských materiálů bez BPA, který každých 20 minut automaticky kontroluje stav motoru a při přehřátí jej vypne, aby se prodloužila jeho životnost. Režim "soft" běží při 50 až 60 otáčkách za minutu pro měkké plody, celer, mrkev, pomeranče, kiwi, řepa atd.
ZnačkaAAOBOSI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluZM-1507-WH
Záruka2 roky limited warranty.

7. Bosch Hausgeräte

#ad

25 W, Universal-Presskegel für kleine und große Früchte, weiß/gelb, hohe Saftausbeute, Fruchtfleisch-Regulierung, Bosch Zitruspresse VitaPress MCP3500N, 0,8l Saftbehälter, spülmaschinengeeignet

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Leichte reinigung durch spülmaschinengeeignete Teile. Automatisches Ein/Aus beim Drücken des Kegels. Fruchtfleischeinstellung zur Regulierung des Fruchtanteils im Saft. Großer abnehmbarer saftbehälter mit 800 ml Fassungsvermögen und Mess-Skalierung. Universalpresskegel für große und kleine Früchte mit Links-und Rechtslauf für hohe Ausbeute. Hohe produktion durch Links- und Rechtslauf des Kegels. Kabelaufwicklung und Staubschutzdeckel für leichte Verstauung. Integrierte Waage zum Ablesen der Saftmenge.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška7.01
Délka7.87
Hmotnost1.96
Šířka8.66
Číslo díluMCP3500N
ModelkaMCP3500N
Záruka2 jahre herstellergarantie.

8. Bosch Hausgeräte

#ad

25 W, 0,8 litru, Lis na citrusy Bosch MCP3000, bílá/letní žlutá

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Barva: šedá, bílá. Velká, odnímatelná nádoba na šťávu: 0, 8 l. Spotřeba: 25 W. Materiál: umělá hmota. Objem: 800 ml.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch #ad
Výška7.87
Délka7.01
Hmotnost1.87
Šířka8.66
Číslo díluMCP-3000
ModelkaMCP3000

9. Cuisinart

#ad

Cuisinart Lis na šťávu, ochranou proti postříkání a díly vhodné do myčky, s plastovou nádobou bez BPA, lis na citrusy pro automatické odšťavňování citrusových plodů, nerezová ocel, CCJ210E

#ad
Cuisinart #ad - Drip stop systém s vytočeným směrem nahoru zabraňuje kapkám a postříkání. Stojan a filtr z kartáčované nerezové ušlechtilé oceli. Funkce turbo pro maximální množství šťávy při minimálním odpadu. Rychle a jednoduše vymačkejte šťávu z různých citrusových plodů. Jednotlivé díly lze snadno vyjmout do myčky.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka6.69
Hmotnost4.19
Šířka6.69
Číslo díluCCJ210E
ModelkaCCJ210E
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

10. Princess

#ad

Princess Master Juicer Pro – Edelstahl Presskegel – Rostfreier Edelstahl – 201860 – Silber

#ad
Princess #ad - Sie müssen sich nach der Zubereitung der Säfte keine Gedanken über die Reinigung machen. Machen sie sich bereit, säfte zu genießen, die reich an natürlichen Zuckern und Mineralien sind. Sie können den saft direkt in das glas fallen lassen, oder dank des Tropfschutzsystems warten, um weiter auszupressen, bis alle Zitrusfrüchte ausgepresst sind, und sie dann in das Glas gießen.

Universeller kegel, dass die hälfte der zitrusfrüchte an ort und stelle bleibt, den Sie sowohl für große als auch für kleine Zitrusfrüchte verwenden können. Die abmessungen des entsafters betragen 31 cm höhe x 15 cm breite x 31, 5 cm Länge und sein Gewicht beträgt 3 kg. Zellstofffilter, tropfschutzsystem, leiser, rutschfester Boden, leistungsstarker Motor, integrierter Griff, Edelstahlgehäuse.

Die saftkapazität der Saftpresse beträgt 0, 5 l. Die abnehmbaren elemente sind spülmaschinenfest und lassen sich leicht reinigen. Sein leistungsstarker 300-w-motor sorgt dafür, dass Sie die optimale Saftmenge erhalten, und er ist ziemlich leise; optimale Saftmenge mühelos und auf bequemste Weise. Die ränder des oberen Kegels sorgen dafür, sodass sie beim Auspressen nicht verrutscht. Mit dieser semiprofessionellen zitruspresse mit extra starkem Hebelarm machen Sie das Auspressen zum Kinderspiel.
ZnačkaPrincess #ad
VýrobcePrincess #ad
Výška12.2
Délka7.87
Hmotnost4.41
Šířka12.6
Číslo dílu01.201860.01.001
Modelka01.201860.01.001
ZárukaHerstellergarantie.