Top 10 Running Head Torch – Čelovky pro kempování a turistiku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PETZL

#ad

Modrá, PETZL, Čelovka TIKKINA, Unisex, jednotná velikost

#ad
PETZL #ad - Odnímatelná, pratelná čelenka se symetrickým nastavením pro snadné přizpůsobení na hlavu. Homogenní, homogenní světelný kužel pro pohodlné vidění v bezprostřední blízkosti rukou nebo nohou.

Hybridní konektor: Čelovka tikkina se dodává se třemi bateriemi AAA/LR03 a je rovněž kompatibilní s baterií Core k dostání jako příslušenství. 300 lumenů. Pozor, lampa není certifikována pro použití v silničním provozu. Tři stupně svícení: max burn time maximální doba svícení, pohodlné osvětlení v okolní oblasti: široký, standard optimální poměr svítivosti/doba svícení a MAX POWER maximální svítivost. Kompatibilní s upevňovacími systémy helmet adap a bike adapt 2 pro připevnění lampy na všechny typy helem nebo na kolo. Kompaktní a lehký: pouze 92 g. Snadno ovladatelná kompaktní čelní lampa.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.9
Délka4.8
Hmotnost0.29
Šířka4.7
Číslo díluE091DA02
ModelkaE091DA02
ZárukaStandardní.

2. Foxelli

#ad

Foxelli LED Stirnlampe wiederaufladbar – Ultraleichte wiederaufladbare Kopflampe mit Rotlicht für Erwachsene & Kinder, Fahrrad, fürs Laufen, Lesen, Angeln, Wandern & Outdoor, Camping, Jogging

#ad
Foxelli #ad - Usb-aufladbar: lade die foxelli led stirnlampe in nur 4 stunden an einem usb-anschluss vollständig auf und sie bietet bis zu 40 Stunden Dauerlicht mit einer einzigen Ladung. Unsere stirnlampe hat die schutzklasse IPX5, das heißt, Kälte, sie ist gegen Spritzwasser aus jedem Winkel geschützt. Leicht & komfortabel: du wirst nicht einmal merken, wenn du fahrrad fährst, ergonomisch geformten, elastischen stirnband ist diese wiederaufladbare Lampe perfekt für Langstreckenläufer, bist du hier genau richtig! Mit einem Gewicht von nur 68 Gramm und einem leicht verstellbaren, dass du dieses Stirnlampenband trägst.

Kaufe risikofrei: wir sind so überzeugt, dass du unsere stirnlampen lieben wirst, dass wir eine 120-tage-geld-zurück-garantie mit einem jahr garantie anbieten! wenn du unsere wiederaufladbare Stirnlampe nicht magst – AUS WELCHEM GRUND AUCH IMMER – geben wir dir dein Geld zurück. Inklusive Mini-USB-Ladekabel. Sie hält starkem regen, Hitze und Stürzen auf den Boden stand. Viel spaß mit der ganzen familie – eine der besten stirnlampen für erwachsene und Kinder! Extra helligkeit: 180 lumen led 100 m strahl mit weiß- und rotlicht sowie eine vielzahl von Lichtmodi und ein um 45° schwenkbares Gehäuse machen diese LED Stirnlampe zur hellsten und vielseitigsten ihrer Klasse.

Wenn du eine stirnlampe zum Laufen oder Wandern suchst, oder alle anderen, die einen bequemen Sitz suchen. Kaufe mit zuversicht und klicke jetzt auf die schaltfläche „IN DEN WARENKORB“. Wir bieten die besten camping stirnlampen für jedes deiner Outdoor-Abenteuer! Wasserdicht & dauerhaft: warum solltest du dich mit etwas anderem als der besten und zuverlässigsten wasserdichten Stirnlampe ausstatten? Die Stirnlampe von Foxelli ist für die Ewigkeit gebaut.
ZnačkaFoxelli #ad
VýrobceFoxelli #ad
Výška1.6
Délka1.3
Hmotnost0.16
Šířka2.4
Číslo díluMX200B_2-PACK
ModelkaMX200B_2-PACK

3. PETZL

#ad

Petzl E099GA Active Core Headlamp

#ad
PETZL #ad - Ervené světlo udržuje tmavou adaptaci oka a brání tomu, aby byli oslněni ostatní osoby ve skupině, díky reflexní čelence je uživatel ve tmě dobře vidět.

Aktic core potřebuje baterii core a díky hybrid concept je rovněž kompatibilní se třemi bateriemi AAA/LR03. Upevňovací systémy dostupné jako příslušenství umožňují připevnění lampy na všechny modely helm nebo na kolo. Spínač pro jednoduchý, rychlý výběr stupně svícení nebo barvy světla, funkce Lock zabraňuje nechtěnému zapnutí během přepravy nebo při nepoužívání. Nabíjecí čelovka actik core se svítivostí 450 lumenů a několika světelnými kužely je ideální pro dynamické outdoorové aktivity horolezectví, běhání, trekking a biwakování.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška2
Délka5
Hmotnost0.16
Šířka4.8
Číslo díluE099GA01
ModelkaE099GA01
ZárukaŽádná záruka.

4. PETZL

#ad

Čelovka SWIFT RL, PETZL, unisex, jednotná velikost, černá

#ad
PETZL #ad - Kompaktní, velmi výkonná, dobíjecí čelovka s technologií rEACTIVE LIGHTING. Elenka z reflexního materiálu na zadní straně hlavy, aby byla ve tmě dobře viditelná. Delší doba svícení, lepší komfort při pohledu a menší manuální zásahy s režimem rEACTIVE LIGHTING: Svítivost a tvar světelného kužele se automaticky upraví pomocí senzoru jasu, aby se optimalizovala výdrž baterie.

Lithium-iontová baterie 2350 mAh, nabíjecí přes micro USB konektor typ B. Funkce lock zabraňuje neúmyslnému zapnutí během přepravy a při nepoužívání lampy. Odnímatelná, pratelná čelenka. Svítivost 1100 lumenů při hmotnosti pouze 100 g.

Pohodlí při pohledu díky kombinovanému světelnému kuželu pro výkonné osvětlení při outdoorových aktivitách: viditelnost v okolí, pohyb a vidění na dálku. Těleso lampy lze vyklopit nahoru a osvětlit tak cestu, když se lampa nosí kolem krku. Pohodlí při nošení díky ergonomickému, přizpůsobitelnému, dvoudílnému hlavovému pásku pro optimální držení při dynamických aktivitách.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška1.81
Délka4.96
Hmotnost0.23
Šířka5.2
Číslo díluE095BA00
ModelkaE095BA00
ZárukaBez záruky.

5. Foxelli

#ad

Běh, turistiku, lehká vodotěsná lampa na hlavu s pohodlnou čelenkou, Foxelli LED čelovka – pro dospělé a děti, kempování, čelovka s bílým a červeným světlem, 3 AAA baterie

#ad
Foxelli #ad - Nízká hmotnost a komfort – ani neuvědomíte, 2 uncí cca 91 gramů s bateriemi a snadno nastavitelným, že je nosíte. Super světlá led technologie 165 stop cca 50 m – velký výběr režimů bílého a červeného světla a kryt otočný o 45° činí z této čelovky nejjasnější a nejvšestrannější ve své třídě.

Nákup bez rizika – nedělejte si starosti, že zmeškáte 30denní okno pro vrácení zboží od amazonu. Vodotěsná a trvanlivá – proč byste se měli vybavit něčím jiným než nejlepší a nejspolehlivější čelovkou? MX20 je vyroben pro věčnost. Každá čelovka byla testována na kvalitu. Režim sos a stroboskopu zajišťují bezpečnost v každé situaci. Super dlouhá životnost baterie – díky použití špičkové technologie poskytuje mx20 více světla při nižší spotřebě proudu, což vede k provozní době až 45 hodin.

Nabízíme 120denní právo na vrácení zboží bez dotazů společně s naší jednoletou zárukou. Nakupujte s důvěrou! Pokud se ti nelíbí – z jakéhokoli důvodu – se o to postaráme. Má třídu ochrany IPX5, tzn. E je chráněna proti stříkající vodě z jakéhokoli úhlu. S hmotností pouhých 3, ergonomicky tvarovaným elastickým páskem je tato lampa perfektní pro běžce na dlouhé vzdálenosti, kteří hledají pohodlné sezení.
ZnačkaFoxelli #ad
VýrobceFoxelli #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMX20B_2-PACK
ModelkaMX20B_2-PACK

6. Sun Company

#ad

Dívky nebo dospělé, Originální LED světlomet DinoBryte – T-Rex Dinosaur světlomet pro děti | dinosauří hračka světlomety kapesní svítilna pro chlapce

#ad
Sun Company #ad - Skvělá možnost pro vašeho jurského dobrodruha vyjít ven a prozkoumat okolí nebo zůstat uvnitř a použít ji jako zábavné světlo na čtení. Dinobryte je ideálním dárkem pro každého milovníka dinosaurů! Věk 6 a výše – dinobryte je perfektní pro děti od 6 let.

Světlo zůstává po ukončení řevu. Jeden z nejlepších světlometů a kapesní svítilny pro objevování dvorku, kempu nebo sklepa. Realistický zvuk řev – stiskněte čelist dinobrytes pro zapnutí světla a spuštění tří zvuků řve dinosaurů. Super jasné led světlo – osvětlete noc super jasným led světlem, které je napájeno 3 AAA bateriemi součástí dodávky. Perfektní dárek pro každého chlapce nebo dívky, kteří milují dinosaury a přírodu.

Jediný světlomet dinosaurů, který byl vyvinut v USA a vyroben pro dlouhou životnost. Originální světlomet dinosaur – dinobryte je originální světlomet dinosaura – a stále ještě nejlepší. Jedna z nepostradatelných hraček pro každého milovníka dinosaurů! Nastavitelný popruh – přizpůsobte popruh na hlavu dětem jakékoli velikosti, od dětí až po dospělé.
ZnačkaSun Company #ad
VýrobceSun Company #ad
Výška2.7
Délka2.8
Hmotnost0.26
Šířka2.9
Číslo dílu660
Modelka660

7. Black Diamond

#ad

Black Diamond Unisex-Adult Spot 350 HEADLAMP Stirnlampe, Uni, Dark Olive

#ad
Black Diamond #ad - Die einstellungen umfassen volle Leistung für Fernlicht und Nahbereich, Blinkmodus, Dimmfunktion, Nachtsichtmodus rot und einen digitalen Sperrmodus.

Powertap-technologie für den schnellen Wechsel zwischen voller und gedimmter Beleuchtung. Ipx8: wasserdicht und für den betrieb bis zu 1, 1 meter unter wasser während 30 minuten getestet. Nach dem betrieb bei feuchten Bedingungen sollte die Lampe jedoch vollständig getrocknet werden. Kompaktes und schlankes Gehäuse für drei AAA-Batterien. Beim untertauchen kann wasser in das Innere des Batteriegehäuses eindringen, ohne die Funktion der Lampe zu beeinträchtigen. Memory-modus speichert die gewünschte Helligkeitseinstellung für das nächste Einschalten.
ZnačkaBlack Diamond #ad
VýrobceBlack Diamond #ad
Výška4.72
Délka7.09
Hmotnost0.19
Šířka4.72
Číslo díluBD6206593002ALL1
ModelkaBD620659
Záruka2 year manufacturer.

8. PETZL

#ad

PETZL Tikka®

#ad
PETZL #ad - Wasserdicht: IPX4 wetterfest. Rotes licht, das die dunkeladaptation des Auges erhält und verhindert, dass andere Personen in der Gruppe geblendet werden. 3 leuchtstufen für weißes Licht: Nahbereich, Fortbewegung und Fernsicht. Leuchtkraft von 300 Lumen. Praktischer phosphoreszierender Reflektor, um die Lampe im Dunkeln schnell zu finden.
ZnačkaPETZL #ad
VýrobcePetzl #ad
Výška2.36
Délka1.57
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluE093FA00
ModelkaE093FA00
ZárukaHerstellergarantie.

9. Ledlenser

#ad

Extrémně jasná 600 lumenů, Ledlenser MH10 LED čelovka s baterií, vč. akumulátoru, červené zadní světlo, doba provozu 120 hodin, dobíjecí

#ad
Ledlenser #ad - Režim konstantního světla – pro obzvlášť konstantní LED výkon po celou dobu při lovu, rybaření, turistice nebo outdoorových aktivitách. Ledlenser mh10 je nejlehčí čelovka ledlenser se svítivostí až 600 lumenů a díky červenému zadnímu světlu a funkci nouzového světla je nejlepším společníkem při outdoorových dobrodružstvích ve tmě.

Ekologická a pohodlná – nejmodernější technologie baterií pro nejkratší dobu nabíjení přes USB 3. 0 a výdrž až 120 hodin. Lepší vidění na blízko i na dálku – otočná hlava lampy s funkcí plynulého zaostřování Advanced Focus System. Ervené zadní světlo a funkce nouzového světla při téměř vybité baterii zajišťují dodatečnou viditelnost a bezpečnost.
ZnačkaLedlenser #ad
VýrobceLedlenser #ad
Výška1.69
Délka2.64
Hmotnost0.35
Šířka1.81
Číslo dílu501513
Modelka501513
ZárukaŽádná záruka výrobce.

10. Black Diamond

#ad

One Size, Black Diamond Unisex – Erwachsene Spot 325 Stirnlampe

#ad
Black Diamond #ad - Die powertap-technologie ermöglicht den sofortigen Wechsel zwischen voller und gedimmter Leistung. Zu den einstellungen gehören die volle Stärke in den Nah- und Entfernungsmodi, Blitzlicht, Dimmen, rotes Nachtsichtgerät und Sperrmodus.4 x aaa batterien. Das kompakte, flache Design verwendet drei AAA-Batterien im Lieferumfang enthalten. Mit dem helligkeitsspeicher können sie das Licht mit der gewählten Helligkeit ein- und ausschalten, ohne wieder auf die volle oder mittlere Leistung zurückkehren zu müssen.
ZnačkaBlack Diamond #ad
VýrobceBlack Diamond #ad
Výška2
Délka5
Hmotnost0.28
Šířka4
Číslo díluBD6206410002ALL1
ModelkaBD6206410002ALL1
ZárukaKeine herstellergarantie.