Top 10 Router kabel Vodafone – Koaxiální kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PerfectHD

#ad

10x SAT F konektor | prodloužení kabelu | F-zásuvka > F-zásuvka | TV adaptér koaxiální spojka spojka 2X F zdířka | F adaptér pro anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel | pozlacený | 10 kusů

#ad
PerfectHD #ad - Připojení 1: f-zdířka. Délka: 26 mm. Bydlení materiál: zinek / kontaktní materiál: pozlacený. Připojení 2: f-zdířka. F konektor: f-zdířka - f-zdířka s ochranou proti překroucení.
ZnačkaPerfectHD #ad
VýrobcePerfectHD #ad
Číslo díluEQ1011-2989

2. Premium X

#ad

Deluxe v bílé se zástrčkou., Profi, Koaxiální kabel na výběr, Basic

#ad
Premium X #ad - Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD.4násobné stínění. S metrovým značením. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Odolné proti uV záření.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka50
Číslo dílu17
ModelkaShielded SAT

3. PremiumX

#ad

Koaxialni bily kabel na satelit v civce DVB-S / S2 DVB-C und DVB-T BK 100 m

#ad
PremiumX #ad - Odolné proti uV záření. Full hd, 3dtv, hdtv, vhodné pro Ultra HD.4násobné stínění. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. S metrovým značením.
ZnačkaPremiumX #ad
VýrobcePremiumX #ad
Výška11.81
Délka3937
Šířka11.81
Číslo dílu1112830000002
ModelkaPremiumX

4. Premium X

#ad

Deluxe v bílé se zástrčkou., Basic, Profi, Koaxiální kabel na výběr

#ad
Premium X #ad - S metrovým značením. Full hd, 3dtv, hdtv, vhodné pro Ultra HD.4násobné stínění. Odolné proti uV záření. Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka30
Číslo dílu5

5. Premium X

#ad

Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Koaxiální kabel na výběr, Basic

#ad
Premium X #ad - Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Full hd, hdtv, 3dtv, vhodné pro Ultra HD. S metrovým značením. Odolné proti uV záření. 4násobné stínění.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka20
Hmotnost1.94
Číslo dílu0

6. deleyCON

#ad

F-konektor 90° stupňů zahnutý k F-konektor rovný, deleyCON 1m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, HDTV Full HD, černý

#ad
deleyCON #ad - Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku. Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí.

Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě. Slo modelu: mk566 // značka: deleyCON. Barva: Černá // délka: 1 metr // Počet: 1 kus.

Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, TV, včetně SAT přijímače, satelitního přijímače, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK-MK566
ModelkaMK566

7. deleyCON

#ad

DeleyCON 2m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, černý, HDTV Full HD, F-konektor 90° stupňů zahnutý k F-konektor rovný

#ad
deleyCON #ad - Slo modelu: mk568 // značka: deleyCON. Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě.

Barva: Černá // délka: 2 metry // Počet: 1 kus. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor. Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, včetně SAT přijímače, TV, satelitního přijímače, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu.

Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí. Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK568
ModelkaMK568

8. deleyCON

#ad

HDTV Full HD, deleyCON 1,5 m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel, černý, F-konektor 90° stupeň zahnutý k F-konektor rovný

#ad
deleyCON #ad - Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě.

Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí. Barva: Černá // délka: 1, 5 metru // Počet: 1 kus. Slo modelu: mk567 // značka: deleyCON. Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, včetně SAT přijímače, TV, satelitního přijímače, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu.

Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK567
ModelkaMK567

9. Premium X

#ad

Koaxiální kabel na výběr, Profi, Deluxe v bílé se zástrčkou., Basic

#ad
Premium X #ad - Nejen pro sat, ale také pro kabel, DVB-T či BK zařízení. Full hd, 3dtv, hdtv, vhodné pro Ultra HD. S metrovým značením. 4násobné stínění. Odolné proti uV záření.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Délka10
Číslo dílu120129

10. deleyCON

#ad

Bílý, F-konektor 90° stupňů zahnutý k F-konektor rovný, HDTV Full HD, deleyCON 1m SAT anténní kabel satelitní kabel koaxiální kabel

#ad
deleyCON #ad - Slo modelu: mk555 // značka: deleyCON. Barva: bílá // délka: 1 metr // Počet: 1 kus. Připojení: f-konektor na f-konektor koaxiální // provedení: 1x zahnutý konektor 90° stupň na 1x rovný konektor. Ideální pro připojení satelitních přijímačů nebo televizorů s domácími nebo satelitními přípojkami // Kompletně vhodné pro HDTV / Full HD // Podporuje přenos analogových a digitálních televizních signálů ve vynikající kvalitě.

Přesně sedí, obzvláště vodivé pozlacené f-konektory s vnitřním závitem z kovu // Vynikající bezztrátový přenos, kvalita signálu a trvanlivost // Flexibilní kabel - optimální pro pokládku. Deleycon anténní kabel hdtv / full hd sat – satelitní kabel s vysokým stíněním 100 db a 75 ohmů odpor // kompatibilní s celou řadou zařízení s f-zdířkou, satelitního přijímače, včetně SAT přijímače, TV, LNB a dalších // Zajistěte prvotřídní přenos signálu a maximální kompatibilitu.

Vysoce kvalitní měděný kabel ofc // vysoká hustota, vícenásobné stínění proti rušení // Optimalizováno pro vynikající kvalitu obrazu a zvuku // HDTV vysílač s vynikající ostrostí.
ZnačkadeleyCON #ad
VýrobcedeleyCON #ad
Číslo díluMK555
ModelkaMK555