Top 10 Rex Sparschäler – Loupače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lurch

#ad

Lurch 10093 Škrabka univerzální černá

#ad
Lurch #ad - Vhodná pro mytí v myčce na nádobí. Ergonomicky šikovná rukojeť s měkkým povrchem umožňuje práci bez námahy. Ušlechtilá ocel a plast. Díky pohyblivému upevnění se dá čepelí bezpečně škrábat zelenina nejrůznějších tvarů. Univerzální škrabka na zeleninu a ovoce.
ZnačkaLurch #ad
VýrobceLurch #ad
Výška0.59
Délka4.84
Hmotnost0.18
Šířka2.36
Číslo dílu10093
Modelka10093
ZárukaBez záruky.

2. Victorinox

#ad

Zoubkovaná, škrabka na rajčata, Victorinox Škrabka na zeleninu, kyvná čepel, švýcarská, extra ostrá

#ad
Victorinox #ad - Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Perfektní pro ovoce a zeleninu s měkkou nebo tvrdou slupkou. Jednoduché použití: kuchyňské pomůcky usnadňují vaření a přesvědčí svou vysokou funkčností a pomáhají profesionálnímu i domácímu kuchaři vytvářet chutné pokrmy. S uživatelsky přívětivou ergonomickou rukojetí. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.

Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Univerzální škrabka – univerzální škrabka s extra ostrou čepelí. Detaily výrobku: délka 175 mm, hmotnost 21 g, barva černá, výrobek 7.6075, šířka 21 mm, výška 20 mm, univerzální škrabka.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška2
Délka16
Hmotnost0.02
Šířka3
Číslo dílu7.6075
Modelka7.6075

3. TURBO PRODUKTE

#ad

TURBO PRODUKTE Univerzální škrabka z ušlechtilé oceli na ovoce a zeleninu – dopředu a dozadu s kyvadlovou čepelí pro leváky i praváky – funkce 3 v 1

#ad
TURBO PRODUKTE #ad - Vybavení: Škrabka z ušlechtilé oceli – hmotnost 90 gramů – velikost 18 × 7 × 1, 6 cm – oboustranně broušená čepel z ušlechtilé oceli – závěsné očko.

PlnÝ vÝkon: funkčnost se snoubí s jednoduchým designem – náš loupací nůž kombinuje škrabku, škrabku na zeleninu a kuchyňský kráječ v jediném produktu. Všestrannost: loupání, hoblování, strouhání nebo obloha – pro všechny druhy zeleniny, ať už tvrdé nebo měkké misky – vždy získáte přesný střih. Ideální také pro leváky. Nejvyšší kvalita: naše univerzální škrabka je vyrobena z odolné potravinářské ušlechtilé oceli a je vhodná pro mytí v myčce. Jednoduchá manipulace: zabudovaná čepel z ušlechtilé oceli je oboustranně broušená a může se loupat jak dopředu, tak dozadu.
ZnačkaTURBO PRODUKTE #ad
VýrobceTURBO PRODUKTE #ad
Výška0.63
Délka7.09
Hmotnost0.26
Šířka2.76
Číslo dílu10139
Modelka10139

4. Victorinox

#ad

Victorinox Rex Peeler

#ad
Victorinox #ad - Kody způsobené normálním opotřebením nebo nevhodným použitím nejsou zárukou kryty. Doživotní záruka: victorinox ag záruka se vztahuje neomezeně na každou chybu materiálu a výroby s výjimkou pro elektroniku 2 roky.

Více než 130letou historii victorinox se vyznačuje udržitelným zaměřením: tradice, kvalita a inovace. Ikonická škrabka s rovnou čepelí – lehká škrabka s ikonickým designem. Ergonomický tvar pro snadnou práci a maximální komfort. Extra ostrá čepel pro snadné loupání. Nejvyšší kvalita: produkty švýcarské společnosti victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech oblastech a vysoká kvalita je nekompromisně vynucována. Detaily výrobku: délka 110 mm, výška 12 mm, zboží 6. 0900, hmotnost 14 g, materiál rukojeti hliník, REX úsporná škrabka.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.03
Šířka3
Číslo dílu6.0900
ModelkaVT 6.0900
ZárukaZáruka victorinox ag se časově neomezeně vztahuje na každou chybu materiálu a výroby (s výjimkou pro elektroniku 2 roky). Škody vzniklé při běžném opotřebení nebo při nesprávném použití nejsou zárukou kryty.

5. Victorinox

#ad

Robustní plastová rukojeť, Victorinox Rapid úsporná škrabka, pro leváky i praváky, rovný brus, kyvná čepel, extra ostrá

#ad
Victorinox #ad - Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Vhodné do myčky. Snadno se čistí, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Praktická škrabka v klasických barvách, vyrobená ve Švýcarsku. Jednoduché použití: kuchyňské pomůcky usnadňují vaření a přesvědčí svou vysokou funkčností a pomáhají profesionálnímu i domácímu kuchaři vytvářet chutné pokrmy.

Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Detaily výrobku: délka 110 mm, šířka 65 mm, výška 12 mm, výrobek 6.09301, hmotnost 13 g, barva červená, RAPID úsporná škrabka. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, stabilitu a přesnost. Rychlá úsporná škrabka – ikonická škrabka v novém designu s ABS plastem.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.47
Délka4.33
Hmotnost0.03
Šířka2.56
Číslo dílu6.0930.1
Modelka6.0930.1

6. KYOCERA

#ad

škrabka na zeleninu, Keramická škrabka KYOCERA CP-10 NOR oranžová škrabka, jemné a uvolněné lousky. Plastová rukojeť. Délka: 14,5 cm, škrabka na ovoce s bílou keramickou čepelí pro čisté

#ad
KYOCERA #ad - Pohodlná rukojeť, barevná, pro snadnou přípravu. Epel zůstává dlouho ostrá a olupí čistě a tenká. Keramické čepele zabraňují zbarvení řejmého materiálu. Pro jednoduché, rychlé a obzvlášť čisté krájení ovoce a zeleniny. Krabka s ostrou čepelí ze zirkonové keramiky.
ZnačkaKYOCERA #ad
VýrobceKyocera #ad
Výška1.1
Délka5.7
Hmotnost0.03
Šířka3.1
Číslo díluCP-10 NOR
ModelkaCP-10 NOR

7. Global

#ad

Global gs-94 3cestná škrabka na zeleninu se 4 čepelemi

#ad
Global #ad - Vyměnitelné ploché, vlnité ostří a čepele Julienne. Z zušlechtěné ušlechtilé oceli Cromova 18.
ZnačkaGlobal #ad
VýrobceGlobal #ad
Výška1.18
Délka7.48
Hmotnost0.4
Šířka5.91
Číslo díluGL-GS-94-LCA

8. Ritter

#ad

škrabka, RITTER Škrabka

#ad
Ritter #ad - Stabilní plastová rukojeť s oko z Spouštěč pro po čištění brambory. Hmotnost: 11 g. Barva: bílá. Pohyblivé speciální čepel z nerezové oceli. Rozměry d x Š x h: 11 x 6, 5 x 1, 3 cm. Rytíř zeleniny škrabka pro leváky a praváky.
ZnačkaRitter #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluRI0201
ModelkaRI0201

9. Victorinox

#ad

červená, s dvojitým ostřím, zoubkovaný brus, Victorinox Rapid úsporná škrabka, škrabka na rajčata, robustní plastová rukojeť, extra ostrá

#ad
Victorinox #ad - Jednoduché použití: kuchyňské pomůcky usnadňují vaření a přesvědčí svou vysokou funkčností a pomáhají profesionálnímu i domácímu kuchaři vytvářet chutné pokrmy. Vhodné do myčky. Rychlá úsporná škrabka – ikonická škrabka v novém designu s ABS plastem.

Detaily výrobku: délka 110 mm, šířka 65 mm, barva červená, výška 12 mm, výrobek 6.0933. 1, hmotnost 13 g, rapiD úsporná škrabka. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, stabilitu a přesnost. Praktická škrabka v klasických barvách, vyrobená ve Švýcarsku. Snadno se čistí, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.5
Délka4.3
Hmotnost0.03
Šířka2.6
Číslo dílu6.0933.1
Modelka6.0933.1
ZárukaDoživotní záruka.

10. Victorinox

#ad

Victorinox Univerzální škrabka na ovoce a zeleninu – extra ostrá – zoubkovaná čepel / dvojostrá – ergonomická rukojeť – černá

#ad
Victorinox #ad - 6079. S extra ostrým zoubkem a ergonomickou rukojetí z polypropylenu PP. Rozměry: 174 x 74 x 22 mm, materiál rukojeti: polypropylen PP, hmotnost 25 g, číslo výrobku: 7.

Více než 130letá historie victorinox se vyznačuje udržitelným směrem: tradicí, kvalitou a inovací. Krabka je vhodná do myčky a nerezová. Ideální škrabka na zeleninu pro přesné loupání rajčat a zeleniny. Krabka se zoubkovaným brusem, vyrobeno ve Švýcarsku. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost0.06
Šířka1.77
Číslo dílu7.6079
Modelka7.6079
ZárukaZáruka victorinox ag se časově neomezeně vztahuje na každý materiál a výrobní chyby (s výjimkou elektroniky 2 roky). Škody, které vznikají v důsledku běžného opotřebení nebo nesprávného používání, se záruka nekryje.