Top 10 Philips Hue Dimmschalter V2 – Philips Hue B2B

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Philips Hue

#ad

Stmívací spínač Philips Hue, vyvolání světelných scén, bezdrátové stmívání bez instalace, příslušenství pro váš systém Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace.

Dosah spínače: ovládejte s dosahem 12 metrů až 10 žárovek Hue současně. Personalizovaná nastavení: stmívací spínač hue lze jednoduše integrovat do systému Hue a individuálně nastavit pomocí aplikace Philips Hue – například si vyberte světelné scény a místnosti. Individuální umístění: stmívací spínač hue připevněte jednoduše pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vašem domě. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a využijte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška4.92
Délka0.59
Hmotnost0.16
Šířka3.15
Číslo dílu929002398602
Modelka929002398602
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

2. Philips Hue

#ad

2 stmívače Switch EU/UK, Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Pro plný zážitek z chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.

Dosah spínače: ovládejte až 10 žárovek Hue současně s dosahem 12 metrů. Komfortní stmívání: zažijte plynulé stmívání a používejte stmívač Hue nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace. Individuální umístění. Stmívací spínač hue lze zcela jednoduše připevnit pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky na libovolné místo ve vaší domácnosti.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Číslo díluPH-Bundle226-HUE-DE

3. Philips Hue

#ad

Philips Hue Stmívací spínač bílý V2 dvojité balení

#ad
Philips Hue #ad - Doplňkové funkce: / příslušenství: * baterie / baterie: baterie smart home: * systém: philips hue * hlasové ovládání: amazon alexa, google assistant * Přenos dat: WLAN * Protokol: ZigBee⭐Rozměr výrobku * Výška: 125 mm * Šířka: 80 mm * Hloubka: 15 mm * Hmotnost výrobku: 0, Apple HomeKit, 14 kg. Design a materiál: * materiál: plast * barva: bílá⭐ Technické údaje: * Druh ochrany: IP20 TechnickÉ data: * druh ochrany: ip20⭐ doplňkové funkce: / Příslušenství: * Baterie / baterie: Baterie.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška125
Délka0.1
Hmotnost0.31
Šířka80
Číslo díluHB-420265
ModelkaHB-420265
Záruka2letá záruka výrobce od data nákupu.

4. Philips Hue

#ad

Komfortní stmívání bez instalace, příslušenství pro Philips Hue, ovládání jedním kliknutím, Philips Hue Smart Button, bezdrátové upevnění

#ad
Philips Hue #ad - Flexibilní možnosti použití: zažijte plynulé stmívání a používejte Smart Button nejen jako vypínač světla, ale také jako odnímatelné dálkové ovládání.

Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: smart button vám umožňuje ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace a je okamžitě připraven k použití. Jednoduchá integrace: hue smart button lze integrovat do stávajícího systému Hue a individuálně nastavit přes aplikaci Philips Hue český jazyk nelze zaručit. Kompaktní, nenápadný design: hue smart Button přesvědčí svým hezkým tvarem a moderním designem. Individuální umístění spínače: hue smart button lze umístit na libovolné místo pomocí šroubů nebo dodané lepicí pásky.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška2.99
Délka0.24
Hmotnost0.09
Šířka2.99
Číslo dílu929002223005
Modelka929002223005

5. Philips Hue

#ad

Philips Hue – Stmívací spínač EU/UK + Bridge

#ad
Philips Hue #ad - Musíte si pouze stáhnout aplikaci philips Hue a ovládání LED žárovek Hue je již ve vašich rukou. Pro nastavení propojte philips hue bridge přes dodávaný lan kabel s vaším wlan routerem.

Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: se stmívačem Hue si užijete bezdrátové ovládání světla a komfortní stmívání, zcela bez instalace. Philips hue bridge je začátek a centrální, inteligentní ovládací prvek vašeho Philips Hue systému. Dosah spínače: ovládejte až 10 žárovek Hue současně s dosahem 12 metrů. Frekvenční pásmo: 2400 až 2483, 5 MHz. Pro plný zážitek z chytré domácnosti v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně a objevte mnoho dalších funkcí.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Číslo díluPH-Bundle224-HUE-DE

6. Senic

#ad

Chytrý spínač Gira + Senic Friends of Hue | bezdrátový vypínač světla Homekit a stmívač | kompatibilní s Philips Hue & Tado | žádné baterie, žádné nabíjení | Made in Germany | 3 × antracitová barva

#ad
Senic #ad - Také další spínače Friends of Hue lze kdykoli přidat. Stmívací spínač vyrobený v německu lze propojit přes philips hue bridge v2 s termostaty HomeKit, tado° Smart termostaty a reproduktory jako Sonos nebo Homepod.

Světelný spínač philips hue vytváří vlastní proud. Díky dodaným lepicím bodům lze spínač umístit na všechny povrchy, jako jsou stěny nebo dveře, aniž by se poškodil. Konfigurace tlačítek probíhá bez námahy pomocí aplikace Philips Hue. Technologie zigbee umožňuje chytrému stmívači philips hue v minimalistickém designu GIRA bezdrátové přepínání a stmívání až 50 světel v ekosystému Philips Hue současně.

Tak funguje příslušenství Philips Hue bez baterií a nikdy se nemusí nabíjet. Díky inovativní technologii energy harvesting EnOcean vytváří světelný spínač Philips Hue svůj vlastní proud. Přepínač homekit do všech běžných systémů 55 spínačů 55 mm x 55 mm, aniž byste potřebovali elektrikáře.
ZnačkaSenic #ad
VýrobceSenic #ad
Výška1.18
Délka5.71
Šířka5.71
Číslo dílu100159
Modelka100159

7. Philips Hue

#ad

Bílá, instalace za stávající nástěnné spínače, umožňuje neustálý přístup k žárovkám Hue, balení po 2 kusech, dvojité balení, Philips Hue Modul nástěnného spínače

#ad
Philips Hue #ad - Hodí se za stávající nástěnný spínač: nainstalujte modul nástěnného spínače za váš stávající spínač a použijte jej k ovládání svých chytrých svítidel.

Personalizovaná nastavení: pomocí spínače nastavte více scén pro jednu lampu, místnost nebo zónu. Snadná integrace do vašeho systému hue: nástěnný spínač funguje se všemi žárovkami Hue. Příslušenství pro váš chytrý philips hue systém: s nástěnným spínačem Hue zůstanou vaše žárovky Hue vždy zapnuté a přístupné. Pro plný zážitek ze chytré domácnosti v celém domě: Rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge a objevte mnoho dalších funkcí. Pro uvedení do provozu je nutný Hue Bridge lze objednat zvlášť.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška1.69
Délka0.39
Hmotnost0.06
Šířka1.5
Číslo dílu871951431802100
Modelka929003017102
Záruka2 roky výrobce.

8. Philips Hue

#ad

Balení 2 ks Philips Tap Dial spínač bílý, Philips Hue

#ad
Philips Hue #ad - Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby se místnost rychle ztlumila nebo pomalu a přesně osvětlovala.

Personalizované nastavení, naprogramujte každé tlačítko, abyste mohli ovládat jiný prostor s individuálním nastavením světla. Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem. Určete, které scény budou uloženy. Flexibilně použitelné: nastavte si světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Číslo díluBundle216
ModelkaBundle216
ZárukaZáruka 2 roky

9. Philips Hue

#ad

Stmívatelné, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, ovládání přes aplikaci, všechny odstíny bílé, Echo Dot, Philips Hue White Ambiance Runner Spot 2 flg. černá 2 x 250 lm vč. stmívače

#ad
Philips Hue #ad - Generace, echo Plus a Echo Show 2. Personalizované osvětlení: vyberte si z nejrůznějších odstínů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste místnosti dodali požadovanou atmosféru. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Jednoduché nastavení přes bluetooth: moderní stropní svítidlo v černé barvě lze rychle připojit přes Bluetooth do systému Hue a hodí se do každého moderního interiéru. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Flexibilní ovládání světla: pro plynulé a pohodlné stmívání, použijte dodaný stmívací spínač jako vypínač světla nebo také jako odnímatelné dálkové ovládání.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge pro plný zážitek z chytré domácnosti.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška4.29
Délka3.5
Hmotnost2.12
Šířka12.01
Číslo dílu871951433816600
Modelka929003045701

10. Philips Hue

#ad

Philips Hue, Balení 2 ks Philips Tap Dial spínač černý

#ad
Philips Hue #ad - Určete, které scény budou uloženy. Individuální umístění: použijte spínač jako normální vypínač světla a umístěte jej buď lepicím proužkem nebo jednoduše magnetem.

Flexibilně použitelné: nastavte si světelné scény obratem ruky a upravte si náladu pouhým jedním kliknutím. Personalizované nastavení, naprogramujte každé tlačítko, abyste mohli ovládat jiný prostor s individuálním nastavením světla. Komfortní ovládání: v závislosti na rychlosti otáčení můžete jas přesně nastavit tak, aby se místnost rychle ztlumila nebo pomalu a přesně osvětlovala. Příslušenství pro váš chytrý systém philips hue: s otočným spínačem Hue si užijete flexibilní a individuální ovládání světla.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Číslo díluBundle217
ModelkaBundle217
ZárukaZáruka 2 roky