Top 10 PAW Patrol Spielzeug Chase – Sady motorových vozidel pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. PAW PATROL

#ad

10. výročí, autíčko na hraní, od 3 let, policejní vozidlo s figurkou Chase Basic Vehicle/základní vozidlo, Paw Patrol

#ad
PAW PATROL #ad - Obsahuje: 1 figurku Chase, 1 policejní vozík. Ryder, rocky, zuma, rubble, skye, marshall, Chase, Everest a Tracker jsou s vašimi vozidly k dostání samostatně.

S autentickými detaily a funkčními koly je chases policejní cruiser připraven na napínavá dobrodružství s přáteli z kožešiny – figurka Chase ve standardním měřítku Hero Pups cca 7 cm je součástí dodávky. Všechna základní vozidla basic vehicles/basis obsahují figurku psa a jsou mimo jiné kompatibilní se sadou Headquarter, sadou na hraní My Size Lookout Tower a válečkem Tlapka - vhodná pro děti od 3 let. Pro chase, policejního psa tlapkové hlídky, a jeho cca 13 cm dlouhé autíčko není žádná vložka příliš velká a žádná tlapa není příliš malá. Společně mohou milí štěňata tlapkové patroly zvládnout každou situaci.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška1.97
Délka5.91
Hmotnost0.56
Šířka4.72
Číslo dílu6061799
Modelka6061799
ZárukaPartial Warranty

2. PAW PATROL

#ad

Polizei-Fahrzeug mit Chase-Figur Sustainable Basic Vehicle/Basis Fahrzeug, PAW PATROL, Spielzeug für Kinder ab 3 Jahren

#ad
PAW PATROL #ad - Die paw patrol spielsachen von spin master sind geeignet für Kinder ab 3 Jahren und ein tolles Geschenk für alle PAW Patrol Fans, die gerne mit Spielzeugautos, Spielzeugfiguren und Spielsets spielen. Für chase, den polizeihund der paw patrol und sein ca.

Inhalt: 1 fahrzeug, 1 Figur. Kinder können ihrer fantasie freien Lauf lassen und spannende Missionen der beliebten TV Serie mit ihrem Lieblingswelpen erleben. 13 cm langes spielzeug-Fahrzeug ist kein Rettungs-Einsatz zu groß und keine Pfote zu klein. Ryder, skye, zuma, rocky, marshall, Rubble, Everest und Tracker sind mit ihren Fahrzeugen separat erhältlich. Alle sustainable basic vehicles/basis Fahrzeuge beinhalten eine Hundefigur sind mit dem Headquarter Spielset, dem Paw Patroller und vielen weiteren Spielzeug Spielsets kompatibel.

Mit authentischen details und funktionierenden rädern ist Chases Polizeicruiser bereit für spannende Abenteuer mit den Fellfreunden - eine Chase Figur im Standard-Maßstab der Hero Pups ca. Die spielfigur chase und sein fahrzeug bestehen zum großteil aus recyceltem Kunststoff. 7 cm groß ist im Lieferumfang inbegriffen.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška3.07
Délka5.31
Šířka3.35
Číslo dílu6069059
Modelka6069059
ZárukaPartial Warranty

3. PAW PATROL

#ad

40 cm dlouhé raketové vozidlo Chase Deluxe vč. Chase figurky, světla a zvuků, hračka vhodná pro děti od 3 let, Paw Patrol: Film do kina Mighty

#ad
PAW PATROL #ad - Objev celý svět hraček k filmu: policejní auto chases xxl lze ideálně kombinovat s vozidly superhrdinů, xxl letadlem skye nebo 68 cm velkým námořním velitelstvím vždy k dostání samostatně, hracími figurkami k filmu, abyste mohli přehrát ještě více napínavých dobrodružství.

Vzdělávací hračka: hračka tlapková patrol je jako alternativa k panenkám nebo železniční sadě ideálním dárkem pro děti, které si rádi hrají s autíčky, hračkami a sadami na hraní. Vozidlo superhrdina chases xxl je cca 30 cm dlouhé a snadno se přemění z běžného záchranného vozidla na super rychlý raketový režim, kterým Chase vysává nadzvukovou rychlostí literálně řečeno; jednoduše zatlačte Chase hrací figurka do sedadla řidiče a transformace začíná.

Pořiďte si dobrodružství v kině paw patrol: film mighty Kino Home Objevte nové raketové vozidlo Deluxe od Chase s napínavou proměnou a mnoha akčními funkcemi. Každé použití je doprovázeno autentickými světelnými a zvukovými efekty, které jsou obzvláště efektní díky průhledné uniformě superhrdiny Chase. Skvělý dárek pro děti od 3 let. Obsah: 1 xxl deluxe policejní vozidlo k filmu, 1 Chase hrací figurka, baterie.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška14
Délka18
Šířka4.75
Číslo dílu6067497
Modelka6067497
ZárukaPartial Warranty

4. PAW PATROL

#ad

Autíčko na hraní od Chase s figurkou štěněte, PAW PATROL: Film do kina Mighty, policejní auto se světelnými a zvukovými efekty, hračka vhodná pro děti od 3, 18 cm dlouhé superhrdinové základní vozidlo

#ad
PAW PATROL #ad - Pořiďte si dobrodružství v kině paw patrol: mighty film do kina. Obsah: 1 chase hrací figurka ve standardním měřítku Hero-Pups 7cm, 1 policejní auto, baterie. Skvělý dárek pro děti od 3 let.

Objevte základní vozidlo cca 17 cm dlouhý s chase v uniformě z filmu Mighty hrací figurka obsažena, cca výška 7 cm, vhodné pro 2. Objevte celý svět hraček k filmu: vozidla superhrdinů k filmu lze ideálně kombinovat s hracími figurkami, xXL Deluxe vozidly Chase a Skye nebo 68 cm velkou sadou na hraní Marine Hauptquartier k dostání samostatně, abyste mohli přehrát ještě více napínavých dobrodružství.

Osvětlení a zvukové efekty se aktivují, když je Chase uveden do policejního auta. Také průhledné části uniformy svítí. S autentickými detaily a známým vzhledem, se synchronizovanými světly a zvuky se může Chase ve svém raketovém autě vydat na záchrannou misi jako v kině. Plátno dobrodružství kožešinových nosů.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9
Délka9
Hmotnost0.4
Šířka3.75
Číslo dílu6067507
Modelka6067507
ZárukaPartial Warranty

5. PAW PATROL

#ad

Spielzeug für Kinder ab 3 Jahren, PAW Patrol Chases ferngesteuertes Polizeiauto mit Fernbedienung, Batteriebetrieben

#ad
PAW PATROL #ad - Sie hat eine frequenz von 2, sodass das Fahrzeug aus einer Entfernung von bis zu 76 Metern gesteuert werden kann. Inhalt: 1 ferngesteuerter polizeiwagen von chase, 1 Paw-Pad-Fernbedienung, 1 Bedienungsanleitung - benötigte Batterien sind NICHT enthalten 5 Alkali-Mikrozellen AAA.

Die fernsteuerung sieht aus wie das paw pad von ryder, 4 ghz, mit dem er die Welpen zum Einsatz ruft. Die zwei-wege-fernsteuerung ist kinderleicht zu bedienen und so auch als Einsteigermodell geeignet: Mit zwei Knöpfen können Kinder Chase problemlos vorwärts oder mit der anderen Taste rückwärts fahren und wenden lassen.

Mit dem ferngesteuerten polizeiauto und chase im Fahrersitz können kleine PAW Patrol Fans ihre Lieblingsabenteuer aus dem Fernsehen Zuhause nachspielen - geeignet für Kinder ab 3 Jahren. Fahrzeug und hundefigur sind authentisch der TV-Serie nachempfunden, und damit die Figur nicht verloren geht, ist sie fest mit dem Fahrzeug verbunden.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9
Délka10
Hmotnost1.2
Šířka5.3
Číslo dílu6054190
Modelka6054190
ZárukaPartial Warranty

6. PAW PATROL

#ad

PAW PATROL Pup Squad Patroller

#ad
PAW PATROL #ad - Collect all of the paW Patrol! Paw patrol is for kids aged 3+. Přineste domů vše excitement a zábavu z hitové TV show! Kids use their imaginations to create brandd new adventures for their favorite PAW Patrol characters.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.06
Délka11.81
Hmotnost1.3
Šířka5.83
Číslo dílu6067085
Modelka6067085
ZárukaPartial Warranty

7. GUND

#ad

GUND PAW Patrol Chase plyšové zvířátko, doporučeno od 1 roku, 23 cm, kvalitní plyšové zvířátko pro fanoušky oblíbené televizní série

#ad
GUND #ad - Chase je ideálním dárkem pro všechny malé i velké fanoušky Tlapkové hlídky. Díky svým vysoce kvalitním velkým plastovým očím vypadá chase svůj vzor z TV seriálu jako střižený z obličeje a působí téměř živě. Chase je vyroben z kvalitního plyše a hodně lásky k detailu v nejlepším zpracování. Obsah: 1 gund tlapková patrola chase plyšové zvířátko, 23 cm. Chase, oblíbený policejní pes paw patrol jako 23 cm velké plyšové zvířátko tradičního výrobce GUND.
ZnačkaGUND #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.06
Délka2.76
Hmotnost0.37
Šířka2.76
Číslo dílu6058444
Modelka6058444
ZárukaPartial Warranty

8. Spin Master Games

#ad

Don't Drop Chase, akční dobrodružná hra pro 2-4 přátele z kožešiny od 4 let, Spin Master Games PAW Patrol

#ad
Spin Master Games #ad - Kdo může chace ukázat správnou cestu, než se vloupá do ledu? Paw patrol - don´t drop chace, napínavá dobrodružná hra s roztomilým policejním psem Chace, který se ztratil na křehké ledové kra.

Kdo spadne roztomilého policejního psa, ztratil. Postupně kladivem opatrně vyklepejte tolik ledových bloků, kolik jen můžete, aniž by Chase spadl z ledové kryy. Tato vzrušující a kuriózní 3d dovednostní hra pro fanoušky přátel kožešiny od 4 let je vhodná pro 2 až 4 hráče a trvá asi 10 minut. Hra don't drop chase je ideálním dárkem pro všechny fanoušky PAW Patrol od 4 let, kteří milují akční a vzrušující hry. Obsah: 1 rám ledová kra, 1 figurka na hraní chase, 37 ledových bloků, 1 otočný kotouč, 2 klepačky na led, 4 nožky, ilustrovaný návod český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaSpin Master Games #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška10.5
Délka10.5
Hmotnost0.76
Šířka2.25
Číslo dílu6067975
Modelka6067975
ZárukaPartial Warranty

9. PAW PATROL

#ad

Hračka pro děti od 3 let, Paw Patrol Dino Rescue Chases Basis vozidlo s mechanismem natahování, včetně psí figurky a dinosaura s překvapením

#ad
PAW PATROL #ad - Se základním vozidlem dino od chase včetně figurky na hraní s štěňaty a dinosaura s překvapením se děti stanou doma hrdinou: Dobrodružství Paw Patrol z Dino Rescue epizod TV seriálu si mohou autenticky přehrát v dětském pokoji.

Nejsou nutné žádné baterie. Chase jako figurka na hraní najde místo v sedadle řidiče. S autentickými detaily, funkčním nástrojem, napodobeným tvarem dinosaura, pohyblivými částmi a natahovacím motorem je robustní vozidlo připraveno k akci. Vhodné pro děti od 3 let. Základní vozidlo je kompatibilní s hero pups k dostání samostatně, hlavním sídlem dinosaura a dinosaurem a dalšími hracími sadami a figurkami.

Obsah: 1 akční figurka chase, 1 dino Rescue Basis Vozidlo, 1 figurka dinosaura s překvapením. Díky mechanismu natahování se auto automaticky rozběhne dopředu, když ho vytáhnete zpět a pak ho pustíte.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.13
Délka9.13
Hmotnost0.44
Šířka3.88
Číslo dílu6056923
Modelka6056923
ZárukaPartial Warranty

10. PAW PATROL

#ad

Ideální pro přehrávání dobrodružství v kině a jako oblíbený mazlíček, 15 cm, originální plyšové zvířátko k filmu 2023, hračka pro děti od 1 roku, GUND PAW Patrol Mighty Kinofilm Chase

#ad
PAW PATROL #ad - S paw patrol chase je darováno plyšové zvířátko, které spojuje trend a dlouhou životnost. Kromě skye je chase absolutním hrdinou filmu 2023 a nadchne rychlou záchrannou akcí. S výraznými vyšívanými očima, láskyplně detailně vytvořeným obličejem a třpytivou formou filmu si Chase podmaní srdce fanoušků a oživí doma i ty nejnapínavější scény kina.

Vysoce kvalitní plyšová zvířátka značky GUND mají s rozměry 15 cm přesně tu správnou velikost. Kdo viděl film paw patrol mighty filmu, chce mít hrdiny se superschopnostmi nejbližší den a noc kolem sebe. Značka gund je již více než 120 let synonymem nejvyšší kvality, nejlepšího zpracování a láskyplného designu.

Obsah: 1 plyšové zvířátko GUND, 15 cm. Plyšová zvířátka paw patrol od gund k filmovému filmu k dostání samostatně jsou ideálním dárkem pro všechny malé i velké fanoušky a rodiče, kteří kladou důraz na udržitelnost i v případě trendových témat. S chase jako plyšovým zvířetem v náručí se předškoláci budou cítit trochu odvážnější, bez ohledu na to, jaké každodenní dobrodružství na ně čeká.
ZnačkaPAW PATROL #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška7
Délka4.5
Hmotnost0.15
Šířka5
Číslo dílu6068123
Modelka6068123
ZárukaPartial Warranty