Top 10 Metallkleber extra Stark – Vteřinová lepidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. INBUS

#ad

INBUS® 79680 šroubová pojistka vysoká pevnost, 40 g – Made in Germany

#ad
INBUS #ad - Vlastnosti: vyrábí vysoce pevné šroubové spojení, které velmi účinně zabraňuje nechtěnému uvolnění; současně je utěsněno proti vniknutí vody.

Obsah: inbus šroubovací chemie – vysoce pevná pojistka šroubů, 40 g — Made in Germany. Doplňky: +colorcap je náš barevně kódovaný systém víka, který umožňuje rychlou identifikaci požadované kapaliny modrá vs. Středně viskózní zelená kapalina je vhodná pro závit M6 – M20 z kovu. Zelená. Datové listy: bezpečnostní list si můžete stáhnout v sekci "Průvodci k produktu a dokumenty" jako. Pdf. S naším inovativním designem lahví OneDrop je možné přesné dávkování. Inbus: značka inbus oficiálně patří k 200 německým značkám století.
ZnačkaINBUS #ad
VýrobceINBUS Werkzeug GmbH #ad
Výška4.49
Délka0.91
Hmotnost0.11
Šířka1.69
Číslo dílu74360

2. Leimexx

#ad

Lepicí svar – super lepidlo super lepidlo je vodotěsné a odolné vůči teplu – lepí plasty, Extra silné průmyslové lepidlo s granulátem, keramiku, dřevo, porcelán 1, kámen

#ad
Leimexx #ad - Pak se lepí i tak obtížné materiály. Opravdu silné výkonné lepidlo – toto silné dvousložkové lepidlo je několikanásobně stabilnější než běžné lepicí místo, např. S vteřinovým lepidlem, univerzálním lepidlem nebo univerzálním lepidlem.

Téměř všechny lepidlo – nejlépe sladěná směs pro trvalé nalepení gumy, pvc, kamene, keramiky a téměř všech plastů – důležité: u pe, dřeva, gfk, skla, abs, PP a silikonu nebo podobných materiálů je nutný základní nátěr pro předběžné ošetření. Opravte celou řadu rozbitých věcí v domácnosti nebo automobilovém průmyslu. Rozsah dodávky – 20 g průmyslové lepidlo, návod německy, 40 g granulát, anglicky.

Skvělá sada na opravy hraček, modelářství, auta nejlépe plastové, ABS nebo GFK díly, mnoho v domácnosti. Bleskurychlé vytvrzení – žádné dlouhé čekání, velmi pevné během několika sekund a okamžitě použitelné – přesné a snadné použití. Ušetřete peníze – s tímto lepidlem ušetříte peníze od prvního použití.
ZnačkaLeimexx #ad
VýrobceLeimexx #ad
Výška3.54
Délka6.69
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluLX-1001
ModelkaLX-1001

3. Loctite

#ad

LOCTITE 401, univerzálně použitelné tekuté lepidlo, vysoce pevné lepidlo pro rychlé opravy, 1 x 5 g, rychle vytvrzující kyanoakrylátové vteřinové lepidlo na mnoho materiálů

#ad
Loctite #ad - Isté nanášení – protože je lepidlo v průmyslu jednosložkové, není pro nanášení nutné míchání. Náročné lepení – lepidlo je vhodné také pro aplikace, které vyžadují rovnoměrné rozložení napětí nebo vysokou pevnost v tahu a ve smyku.

Rychlé opravy – okamžité lepidlo lze použít na kov, elastomery a porézní materiály jako dřevo, papír, plasty, kůže nebo textilie. Po nanesení lepidlo rychle ztvrdne při pokojové teplotě. Praktický rozsah dodávky – loctite 401, ideální pro menší nouzové opravy, průhledné, na bázi kyanoakrylátu, vhodné pouze pro průmyslové použití, rychle vytvrzující lepidlo, 1 × 5 g. Nouzové opravy – ideální pro rychlé nouzové opravy spojuje vteřinové lepidlo plast, kovy a nejrůznější kombinace materiálů.
ZnačkaLoctite #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška6.89
Délka4.33
Hmotnost0.04
Šířka0.91
Číslo díluLOCT404910
Modelka195905
Záruka1.

4. UHU

#ad

Uhu plus fest

#ad
UHU #ad - Odolné vůči teplotám od -40 °C do +100 °C. Lakovatelný. Rychlý, čirý, velmi silný. Univerzálně použitelný pro mnoho materiálů. Vyplňuje spáry, voděodolný, odolný vůči chemikáliím.
ZnačkaUHU #ad
VýrobceUHU GmbH & Co. KG #ad
Výška4.33
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka9.25
Číslo dílu3-62977
Modelka3-62977
Záruka0

5. Loctite

#ad

LOCTITE 243, 1 x 10 ml, tekuté lepidlo např. pro čerpadla, středně pevná pojistka šroubů pro kovový závit, univerzálně použitelné lepidlo pro zajištění šroubů

#ad
Loctite #ad - Přitom toleruje malé znečištění průmyslovými oleji. Praktický rozsah dodávky – loctite 243, vhodný pouze pro průmyslové použití, na bázi akrylátu, modrá, středně pevná pojistka šroubů pro kovový závit, 1 x 10 ml.

Pro použití na čerpadlech a převodovkách. Odolnost vůči teplotě a oleji – pojistka šroubu je odolná vůči teplotám a olejům. Hodí se např. Zabezpečení a utěsnění – kovové lepidlo nejen zajišťuje šrouby, ale současně je utěsní. Středně pevné spoje – průmyslové lepidlo vytváří středně pevné spoje a zajišťuje šrouby, matice a čepy proti uvolnění nárazů. Na kov – šroubová pojistka je vhodná pro všechny závitové spoje z kovu, a to i pro pasivní materiály jako ušlechtilá ocel nebo hliník.
ZnačkaLoctite #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška3.58
Délka1.1
Hmotnost0.02
Šířka1.1
Číslo díluLoctite 243, 10 ml
ModelkaLoctite 243, 10 ml

6. INBUS

#ad

INBUS® 79680 šroubová pojistka vysoká pevnost, 20 g – Made in Germany

#ad
INBUS #ad - Zelená. Doplňky: +colorcap je náš barevně kódovaný systém víka, který umožňuje rychlou identifikaci požadované kapaliny modrá vs. Středně viskózní zelená kapalina je vhodná pro závit M6 – M20 z kovu.

Obsah: inbus šroubovací chemie – vysoce pevná pojistka šroubů, 20 g — Made in Germany. Vlastnosti: vyrábí vysoce pevné šroubové spojení, které velmi účinně zabraňuje nechtěnému uvolnění; současně je utěsněno proti vniknutí vody. Inbus: značka inbus oficiálně patří k 200 německým značkám století. S naším inovativním designem lahví OneDrop je možné přesné dávkování. Datové listy: bezpečnostní list si můžete stáhnout v sekci "Průvodci k produktu a dokumenty" jako. Pdf.
ZnačkaINBUS #ad
VýrobceINBUS Werkzeug GmbH #ad
Výška4.25
Délka0.79
Hmotnost0.07
Šířka1.38
Číslo dílu74117

7. Langlauf Schuhbedarf

#ad

Flexibilní – lepí plast, kov, kůži, dřevo, 3 × 20 g TOP2GLUE vteřinové lepidlo extra silné – svar z láhve – super lepidlo tenké tekuté, středně viskózní, pryž

#ad
Langlauf Schuhbedarf #ad - Počáteční přilnavost v závislosti na materiálu, pokojové teplotě, vlhkosti vzduchu a množství lepidla po cca 10-30 sekund při fixačním tlaku. Top2glue uniglue univerzální lepidlo extra silné průmyslové lepidlo. Průmyslová kvalita: průmyslové lepidlo top2glue je skutečné univerzální řešení pro všechny typy lepení, které vyžadují rychlé a silné spojení.

Výhodou tohoto jedinečného, rychlého a výkonného vteřinového lepidla je zkrácení doby montáže a krátké doby vytvrzení. Lepidlo na akvárium zelené: superlepidlo top2glue extra silné na všechno - středně viskózní a voděodolné pro tvrdé scapes - reaguje rychle - vhodné pro metodu vaty - aquascaping - tekuté lepidlo transparentní - lepidlo na dřevo + lepidlo na plasty také jako plantscaper - lepidlo na rostliny na kameny, zadní stěnu, mechy a rostliny v každém sladkovodním akváriu. Lepidlo na gumu, lepidlo na pneumatiky z mechové pryže, lepidlo na podrážky bot - Super Glue univerzální lepidlo extra silné. Je perfektní pro lepení pohyblivých částí – silné – odolné – voděodolné.

Sada vteřinových lepidel: dodaná lepidla top2glue lze použít jako kovové lepidlo, lepidlo na plast, pěnové pryže, plastové lepidlo, lepidlo na podrážku, lepidlo na dřevo, lepidlo PLA a jako modelářské lepidlo. Mimořádně krátká doba odezvy umožňuje velmi rychlé zpracování, takže při příslušných aplikacích je dosaženo již po několika sekundách plné přilnavosti. Bleskově rychlé červené: vteřinové lepidlo tenké + voděodolné, opravy automobilů, modelářství, opravy jízdních kol, díky své všestrannosti existují rozmanité oblasti použití: 3D tisk, kempování, lepidlo na modelářství a lepidlo pro kutily v modelářství.
ZnačkaLanglauf Schuhbedarf #ad
VýrobceLanglauf Schuhbedarf GmbH #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluZY-GHM-0915-125

8. Prinox

#ad

PRINOX® Profesionální šroubová pojistka středně odolná 50 ml – lepidlo na šrouby středně pevné – lepidlo na závity pro všechny oceli voděodolné a odolné proti teplu

#ad
Prinox #ad - Odolné vůči teplu a vodě – ani silné tepelné změny nemění přídržnou sílu lepidla. Vysoká viskozita, i pro nejjemnější závit. Příslib spokojenosti prinox – prinox ručí za nejvyšší kvalitu.

Proto obdržíte na každý z našich výrobků náš celoživotní příslib. Profesionální kvalita s nízkou viskozitou i pro nejjemnější závit. Vhodné pro všechny druhy kovů. Pokud byste nebyli spokojeni, kontaktujte nás jednoduše a najdeme pro vás do 24 hodin řešení. Lepidlo pro střední pevné držení – toto lepidlo na šrouby patří ke středně pevným lepidlům na šrouby.

Udrží i při silné vibraci – bezpečnostní prostředek pro šrouby od Prinox se nevzdává ani při silných vibracích. Navíc je lepidlo 100% vodotěsné. I při silném namáhání. S méně se nespokojíme. Profesionální kvalita z německa – u nás obdržíte bezpečnostní prostředek na šrouby s průmyslovým standardem německé výroby.
ZnačkaPrinox #ad
VýrobcePrinox #ad
Číslo díluPX046
ModelkaPX046

9. HG POWER GLUE

#ad

Die Schweißnaht aus der Flasche ® HG-Klebstoffe – originál

#ad
HG POWER GLUE #ad - A navíc je možné jej přelakovat odolává vodě, chemikáliím a UV, vrtání, dlouhá trvanlivost v chladničce/mrazicím boxu min. Používá se všude tam, kde je enormní zatížení – oblast použití: auta a motocykly kryty, táboření, modelářství RC, volný čas a elektronické díly.

Obsah: 20 g průmyslového lepidla HG-Extreme 2. 0 + 40 g granulátu. Vlastní lepené místo bez svařovacího prášku zůstane transparentní a pružné. Svar“ lze bez problémů mechanicky upravit broušení, řezání závitů atd. Slepí 93 % všech běžně dostupných materiálů, odolnost vůči chladu a žáru od -45 °c do +115 °c – profesionální lepení: 1 systém lepení, 4 možnosti aplikace – Lepení – vyztužení – modelování – plnění.

Výhody v porovnání s jinými lepidly: profesionální lepicí sada – až o 600 % účinnější než běžná lepidla – nedochází k zalepování dávkovacího hrotu – nejvyšší třída čistoty lepidla – svařovací prášek a lepidlo jsou dokonale zkoordinovány – zlepšená receptura – vyrobeno v Německu. 1–2 roky. Pomůže vám v případě extrémních míst zlomu, ulomených držáků, nárazníky atd. Domácnost hračky, obuv, lišty, šperky atd. Trhlin a prasklin.
ZnačkaHG POWER GLUE #ad
VýrobceHG pro-innovations GmbH #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo dílu200000
Modelka200000

10. Pattex

#ad

Bez kapání a vodotěsné / 3 x 1 g, Pattex Super Glue Gel Mini trio / rozpouštědlo bez gelového lepidla / průhledné

#ad
Pattex #ad - Nepromokavé lepidlo společnosti Pattex s jedinečnou texturou gelu zajišťuje čistou a bezkapovou práci. Jedno sekundové řešení pro nejrůznější materiály, plast, jako je dřevo, kůže, pryž, kov, papír a porcelán / dlouhotrvající a odolné proti nárazu.

Vždy čerstvé: díky praktickým malým trubkám je lepidlo snadné obsluhovat a může být distribuováno v domácnosti přesně tam, kde je potřeba. Lepidlo nabízí rychlou adhezi bleskurychlých a suchých, odolných proti vodě, tlumení vibrací a nerozbitné. Rozsah dodávky: 3 x 1 g adhezivní gel bez obsahu rozpouštědel Pattex Superglue s patentovanou formulací Henkel s mikro-kaučukovými částicemi.
ZnačkaPattex #ad
VýrobceHenkel #ad
Výška1.97
Délka0.39
Hmotnost0.02
Šířka0.39
Číslo dílu1867001
Modelka1867001