Top 10 Laurastar Bügelstation – Parní generátory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Laurastar

#ad

Laurastar Lift Plus Ultimate Black parní generátor železa

#ad
Laurastar #ad - Hmotnost žehličky: 1 kg, délka napájecího kabelu: 2, 3 m. Při nepoužívání se po 10 minutách automaticky vypne.

Impulzní pára: vyzařuje se po sobě jdoucími impulzy a umožňuje tak inteligentnější žehlení. Odnímatelná nádržka na vodu: lze během používání doplňovat a umožňuje tak nepřerušované žehlení. Trojrozměrná aktivní podrážka: rovnoměrně rozděluje páru a umožňuje odstranění záhybů v jednom pracovním kroku. Vybaveno profesionální podrážkou, která vydává obzvlášť jemnou, výkonnou páru. Připraveno k použití během 3 minut.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška17.72
Délka11.02
Hmotnost12.13
Šířka11.02
Číslo dílu000.0301.520
Modelka000.0301.520
Záruka2 roky výrobce.

2. Laurastar

#ad

červená, hygienická pára, Laurastar Lift Original Red, žehlí a čistí vaše oblečení, odnímatelná nádrž na vodu, která rozmačká, 3 v 1 žehlicí stanice, vertikální žehlení, napařovací žehlicí stanice

#ad
Laurastar #ad - Odnímatelná nádrž na vodu: lze během používání doplňovat a umožňuje tak bezproblémové žehlení. Díky své kompaktní velikosti lze napařovací žehličku Laurastar Lift zcela snadno uložit a vzít všude s sebou. Odnímatelná nádrž na vodu parní žehlicí stanice laurastar lift pojme až 1, 2 litru a disponuje integrovaným filtrem na ochranu proti vodnímu kameni.

Během žehlení je možné jej také doplnit vodou. Při nepoužívání se po 10 minutách automaticky vypne. Přepravní rukojeť: vaše přenosná žehlicí stanice Laurastar je vždy a všude připravena k použití. Bezpečné použití: napařovací žehlička má funkci "auto-stopp", díky které se parní žehlička po deseti minutách automaticky vypne, aby se šetřila energie. Vybaveno profesionální podrážkou, která vydává obzvlášť jemnou, výkonnou páru.

Ehličku lze bezpečně odložit i v horkém stavu na jeho základně. Praktická je také funkce vertikálního vyhlazování, se kterou lze závěsnému oblečení dodat poslední nádech. Připraveno k použití během 3 minut. Připraveno k použití během 3 minut. Bezpečné použití: napařovací žehlicí stanice má funkci "automatického zastavení", díky níž se parní žehlička po deseti minutách automaticky vypne, aby se šetřila energie. Praktická je také funkce vertikálního vyhlazování, se kterou lze závěsnému oděvu dodat poslední nádech.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška11.02
Délka17.72
Hmotnost11.68
Šířka11.02
Číslo dílu000.0304.501
Modelka000.0304.501

3. Laurastar

#ad

Aktivní žehlicí stůl, páry rolí, odnímatelná nádrž na vodu, eliminuje 99,9 % bakterií a virů, profesionální žehlička, Laurastar S Plus, hygienická pára

#ad
Laurastar #ad - Integrovaná kolečka usnadňují přepravu vašeho žehlicího prkna Laurastar. Připraveno k použití během 3 minut. Při nepoužívání se po 15 minutách automaticky vypne. Rychlé použití s automatickým vypínáním. Aktivní žehlicí prkno vybaveno funkcí sání a foukání pro perfektní výsledek bez nechtěných záhybů. Profesionální žehlička je vybavena profesionální podrážkou, která vydává obzvlášť jemnou, výkonnou páru. Odnímatelná nádrž na vodu lze během používání naplnit, což umožňuje bezproblémové žehlení.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar SA #ad
Výška57.48
Délka9.06
Hmotnost44.09
Šířka17.72
Číslo dílu000.0303.769
Modelka000.0303.769
Záruka2 roky.

4. Laurastar

#ad

Vhodné pro integrované a externí vodní filtry proti vodnímu kameni systémy a lift, antioxidant granulát, náplň granulátu, Laurastar Náplň filtru na vápenec – 3 kusy, ochrana proti korozi

#ad
Laurastar #ad - Ochrana proti korozi, chrání komponenty kotle. Proti solím, zlepšuje kvalitu páry. Parní generátor: laurastar g7, laurastar s 7, laurastar s5, Laurastar Los, Laurastar Puls, Magic Evolution II, Laurastar S6, Steamax G2 a Erster G1.

Záruka: 24 měsíců. Díky doplňování granulátu lze vodu z vodovodu před použitím k žehlení filtrovat. Obsahuje 3 náplně s granulátem proti vodnímu kameni. Vhodné pro filtr proti vodního kamene integrovaný v následujících žehlicích systémech: laurastar pulse silber, premium evolution ii, evolution-i-G5 ano Evolution G4 a externí filtr proti usazeninám proti vodnímu kameni pro Laurastar Gehe +, Laurastar S4 a Premium S3. Protivádí vodní kámen, prodlužuje životnost žehličky.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška7.5
Délka4.5
Hmotnost1.12
Šířka2.5
Číslo dílu302.7800.898
Modelka302.7800.898

5. Laurastar

#ad

Professionelles Bügeleisen, Eliminiert 99,9% der Bakterien & Viren, Abnehmbarer Wassertank, Hygienische Dampf, Laurastar S Pure Plus Bügelsystem, Aktivbügeltisch, Rollenpaare

#ad
Laurastar #ad - Läßt sich im handumdrehen aufstellen und verstauen durch einen exklusiven Öffnungs- und Schließmechanismus. AktivbÜgelbrett: das ansaug- und gebläsesystem mit zwei geschwindigkeitsstufen bläst entweder Luft in den Bügeltisch, um den Stoff zu spannen und ungewollten Falten vorzubeugen, oder saugt das Kleidungsstück an, um perfekte Falten zu erzeugen.

Seine abgerundete Form beugt ungewollten Falten vor. Auto-stopp-funktion: automatisches Abschalten des Gerätes nach 15 Minuten im Ruhezustand für mehr Sicherheit und Energieeffizienz. Sofort einsatzbereit: sehr kurze aufheizzeit von 3 Minuten.

Kontinuierliches bÜgeln: abnehmbarer 1, 2-Liter- Wassertank mit integriertem Kalkschutzfilter, der den Gebrauch von Leitungswasser ermöglicht. Das einzigartige profi-bÜgeleisen von: laurastar erzeugt einen ultrafeinen und leistungsstarken Dampf, der sich jedem Stoff anpasst und ein vertikales Bügeln ermöglicht.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost41.89
Šířka19.69
Číslo dílu000.0333.769
Modelka000.0333.769

6. Laurastar

#ad

Hygienická pára, eliminuje 99,9 % bakterií a virů, aktivní žehlicí stůl, Laurastar Smart D, profesionální žehlička, páry válečků, odnímatelná nádrž na vodu, nový termostat

#ad
Laurastar #ad - Bez nastavení teploty. Jeho zaoblený tvar zabraňuje nechtěným záhybům. Systém nasání a foukání se čtyřmi rychlostními stupni fouká vzduch do žehlicího stolu, aby se látka napnula a předešla nechtěným záhybům, nebo nasává oděv pro vytvoření perfektních záhybů.

Nepoužívat po 10 minutách. Teplota termostatu je naprogramována tak, aby se přizpůsobila všem textiliím a zajistila tak perfektní výsledek žehlení. Krátká doba zahřívání 3 minuty a váš systém je připraven k použití. Jedinečný profesionální věšák od laurastar vytváří ultra jemnou a výkonnou páru, která se přizpůsobí každé látce a umožňuje vertikální žehlení.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška9.06
Délka9.06
Hmotnost44.09
Šířka57.09
ModelkaLaurastar SMART D

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Philips Domestic Appliances PSG6064/80 profesionální žehlicí stanice, 600 g parní ráz, zlato

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Lehký a kompaktní pro snadné použití a skladování. Zaručeně žádné popálené skvrny: díky technologii optimaltemp nezanechává vaše napařovací žehlička žádné popáleniny na žehlitelných látkách, i když ji necháte stát na oblečení.

Není nutná žádná nastavení: Žehlete vše od džín až po hedvábnou košili bez změny teploty – žádné předtřídění prádla, žádné změny nastavení a žádné nepříjemné čekání. Steamglide advanced žehlicí plocha: ultimativní klouzání a trvanlivost. Vertikální napařování pro zavěšené oděvy: s funkcí vertikálního napařování můžete osvěžit oděvy přímo na ramínku a také odstranit záhyby ze závěsů – zcela bez žehlicího prkna.

Bezproblémové odstranění odolných záhybů: konstantní výstup páry 130 g přebírá za vás tvrdou práci – s přídavným parním rázem 600 g se záhyby roztaví jen tak.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška10.59
Délka14.49
Hmotnost2.65
Šířka6.61
Číslo díluPSG6064/80
ModelkaPSG6064/80

8. Laurastar

#ad

Vyžehlí a čistí, která vaše oblečení rozmačká, odnímatelná nádrž na vodu, vertikální žehlení, Laurastar Lift Xtra, hliníková 3D aktivní podrážka, hygienické čištění, žehlicí stanice 3 v 1

#ad
Laurastar #ad - Impulzní pára: představte si, že dokážete omezit vodu a teplo, abyste svému oblečení dodali zářivou krásu a nový objem. Přesně to je možné s novou produktovou řadou od Laurastar.

Trojrozměrná aktivní podrážka zabraňuje nechtěným záhybům. Vydává ultra jemnou, která je optimalizovaná pro všechny druhy látek. 3d aktivní podrážka: pro co nejlepší zachování krásy vašeho oblečení vynalezla Laurastar trojrozměrnou aktivní podrážku pro žehličky. Všechny žehličky od laurastar jsou vybaveny jedinečnou, obzvlášť výkonnou páru, profesionální podrážkou.

Další vlastnosti: hygienická pára, nádržka na vodu na pozadí, krátká doba zahřívání, nepřerušované žehlení, integrovaná filtrační kartuše proti vodnímu kameni, tepelně odolná speciální izolační podložka. Profesionální výsledky: laurastar lift plus vydává ultra jemnou, obzvlášť výkonnou páru, která umožňuje také vertikální napařování.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška17.72
Délka11.02
Hmotnost14.99
Šířka11.02
Číslo dílu000.0325.540
ModelkaLift Xtra
Záruka2 roky.

9. Laurastar

#ad

Laurastar Čisticí houba na podrážku žehličky v × š × h: 19,5 × 11,3 × 6,4 cm

#ad
Laurastar #ad - Ehlička se tak opět rozzáří novým leskem. Laurastar. Použití: s podrážkou studené žehličky silně přetřete čisticí houbičkou zezadu dopředu. Isticí houba.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška13
Délka7
Hmotnost0.44
Šířka2
Číslo dílu581.7803.703
Modelka581.7803.703

10. Laurastar

#ad

Nastavitelná výška, 100% bavlna, integrovaný pár válečků, 9 kg, Laurastar Žehlicí prkno Plusboard, pohodlné skladování, vhodné pro většinu napařovací stanice, 42 cm x 125 cm

#ad
Laurastar #ad - Mechanismus pro bezpečné uzavření. Integrovaný pár rolí. Velký, ergonomický povrch. Elegantní a moderní design. Univerzální odkládací police pro všechny druhy napařovací žehlicích stanic. Laurastar kvalitní potah na stůl. Výška až cca nastavitelná 94 cm.
ZnačkaLaurastar #ad
VýrobceLaurastar #ad
Výška37.01
Délka60.63
Hmotnost17.86
Šířka18.11
Číslo díluLAU5020
Modelka142.0001.898