Top 10 Karte zur Geburt – Blahopřání

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hallmark

#ad

Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys, Kinderwagen

#ad
Hallmark #ad - Der bezug verfügt über einen schönen 3d-papier-bastelwagen, akzentuiert mit Folie, einer metallischen Quaste und Perlen. Mit einem süßen design und aufrichtigen Spruch ist diese Babyparty-Karte der perfekte Weg, um die Ankunft eines kleinen Schatzes zu feiern.

Gedruckt auf hochwertigem Papier. Innentext: "along came baby, cuteness and all! Congratulations!". Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, und sie begrüßen ihre Freude. Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt.

5, 1 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Glückwunschkarte für neugeborene, maße: 12, 7 x 17, 8 cm. Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und betrachtete Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und einen sofortigen und bleibenden Eindruck hinterlassen.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Hmotnost0.05
Šířka7.19
Číslo dílu0699RZH4007
Modelka0699RZH4007

2. Joli Coon

#ad

Joli Coon Stírací kartička Dostaneme dítě s obálkou – oznamuje těhotenství miminko se stíracími kartičkami

#ad
Joli Coon #ad - Pak je naše prémiová stírací karta, pro tebe dostaneme dítě tím nejlepším překvapením. Okamžik překvapení – jsi těhotná a chceš to svým nejmilejším přátelům oznámit zcela mimořádným nápadem na dárek? Pouze u nás ! když obdržíte kartičku s již umístěným stírací pole, můžete se těšit na okamžik předání.

Vše, co v jolicoon bereme do ruky, děláme s absolutní vášní a nejvyššími nároky na kvalitu. Obdržíte překrásnou kartu s prémiovou obálkou zušlechtěnou UV lakem, která splňuje ty nejvyšší nároky. Pokud byste byli nespokojeni, najdeme řešení.
ZnačkaJoli Coon #ad
VýrobceJoli Coon #ad
Hmotnost0.02
Číslo díluGold-Baby-K

3. Diese-Klappkarten

#ad

Pop Up pohlednice s modrým kočárkem z papíru, blahopřání k narození, Baby Shower Boy G13.2

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Ať už jako dětská kartička, která se ideálně hodí pro narození chlapce, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, jste zaručeně správně. Máte další dotazy? Přihlaste se u nás! Svým nákupem podpoříš tento projekt. Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v modré barvě jako pop up uprostřed určitě dotkne všechny rodiče.

Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech.

Poté ji jednoduše vložte do obálky a dárek je hotový. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška7.09
Délka4.72
Hmotnost0.1
Šířka0.39
Číslo díluG13.2
ModelkaG13.2

4. Hallmark

#ad

Hallmark Blahopřání k narození Medvídek Pú a prasátko

#ad
Hallmark #ad - 4" a comes with a coordinating envelope. Cover features fun 3d attachments of pooh and piglet with bloky, and balloons. Hallmark signature offers stylish shoppers a curated line of upscale and unique cards and gifts that reflect their personal style and make an impression.

Baby shower card measures 5. Přidejte do nových parentů s celebratory kongratulations kartátem jako přibližně přibližně po obličeji. Printed on high quality paper stock, Hallmark's greeting cards are made with paper from well-managed forests. 4 × 5. Díky půvabnému designu a sentimentu, jak pomoci vytvořit nové dítě, tato karta je perfektní způsob, a je skvělým dárkem k pověšení nebo doplňků pro miminka. Vnitřní: "už nikdy nic nečeká na to, rattle, aby se vám dostala do celebrate. Congratulace. " ".
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark #ad
Výška0.13
Délka5.75
Hmotnost0.06
Šířka8.25
Číslo dílu699RZB1350
Modelka699RZB1350

5. Diese-Klappkarten

#ad

Blahopřání k narození dívek, Pop Up pohlednice s růžovým kočárkem z papíru, dětská sprcha G13. 3

#ad
Diese-Klappkarten #ad - Uvnitř je karta prázdná a máte dostatek místa pro své poselství. Máme již více než 20 000 spokojených zákazníků, přesvědčte se sami o našich láskyplných produktech. Máte další dotazy? Přihlaste se u nás! Jednotlivé díly jsou vyříznuty laserem a pak ručně sestaveny.

Zvláštní dárek – tato zvláštní karta s ušlechtilým kočárkem v růžové barvě jako pop up uprostřed jistě dotkne všechny rodiče. Fair trade & kvalita – karty se vyrábějí za férových podmínek v rodinném podniku. Karta má v uzavřeném stavu rozměry 15 cm x 15 cm. Mnohostranně použitelný – kartičku můžete použít při mnoha příležitostech, protože karty navrhujeme velmi elegantní a kvalitní. Kartu dostanete přímo s vhodnou obálkou a ochranným celofánovým pouzdrem. Dodání a spokojenost: dodáváme přímo ze skladu amazon a můžeme tak nabídnout nejrychlejší přepravu.

Svým nákupem podpoříš tento projekt. Darujte úsměv – miniaturní kočárek se při otevření karty rozvine jako pop up a vykouzlí úsměv na každé tváři. Udělejte někomu mimořádnou radost s touto dárkovou kartou. Tato malá umělecká díla jsme s láskou vytvořeni a velmi zručnost k tomuto skvělému překvapení. Ať už jako dětská kartička, dárek nebo jako poděkování k narození: s touto kartou, která se ideálně hodí pro narození dívky, máte zaručeně pravé.
ZnačkaDiese-Klappkarten #ad
VýrobceDiese-Klappkarten #ad
Výška0.01
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo díluG13.3
ModelkaG13.3

6. Hallmark

#ad

Hallmark Signature Glückwunschkarte zur Geburt eines Babys, Happy Cloud

#ad
Hallmark #ad - Mit einem entzückenden design und einem einfachen spruch ist diese Karte die perfekte Ergänzung zu einer Babyparty Geschenk und eine großartige Möglichkeit, Ihre Liebe mit einer Familie zu teilen, die ein Kind willkommen heißt.

Innentext: "celebrating you and the sweet little someone who's on the way!". Gedruckt auf hochwertigem Papier. Die grußkarten von Hallmark werden mit Papier aus nachhaltig bewirtschafteten Wäldern hergestellt. Wünschen sie den frischgebackenen Eltern gut, während sie ihr neues Bündel Freude in der Familie begrüßen. Hallmark signature bietet stilvollen käufer eine kuratierte und durchdachte Linie von gehobenen und einzigartigen Karten und Geschenken, die ihren persönlichen Stil widerspiegeln und sofort und bleibende Eindruck hinterlassen.

Die babyparty-karte misst 12, 7 x 18, 3 cm und wird mit einem passenden Umschlag geliefert. Der bezug verfügt über einen 3d-filzaufsatz einer glücklichen Wolke und bunten Regentropfen.
ZnačkaHallmark #ad
VýrobceHallmark Marketing Company, LLC (Office) #ad
Výška0.13
Délka5
Šířka7.19
Číslo dílu0799RZH4008
Modelka0799RZH4008

7. Papyrus

#ad

Papyrus Glückwunschkarte zur Geburt Holzblock Spielzeug

#ad
Papyrus #ad - Karte misst 12, 7 cm. Botschaft auf der Vorderseite: Welcome little one. X 17, 8 cm. Zusätzliches Porto erforderlich. Papyrus grußkarten für Babypartys bieten einen hochwertigen Stil. Papyrus bietet premium-schreibwaren, grußkarten, geschenkpapier, Geschenktüten und unterhaltsame Produkte für alltägliche Anlässe und alle Feiertage mit einzigartigen Designs und hochwertigen Verzierungen. Innentext: wishing you and your precious new baby happiness and love always! Herzlichen Glückwunsch.
ZnačkaPapyrus #ad
VýrobcePapyrus #ad
Výška0.1
Délka7.45
Hmotnost0.08
Šířka5.72
Číslo dílu5042213
Modelka5042213

8. MOKIO

#ad

Přijímání, křtinám, biřmování nebo biřmování, MOKIO® Pop-Up pohlednice – anděl se svíčkou – 3D dárková karta k narození, blahopřání nebo peněžní dárek pro dívky a chlapce

#ad
MOKIO #ad - Speciální blahopřání s 3d efektem překvapení při otevření! ať už jako přání ke křtinám, biřmování nebo přání k narozeninám pro chlapce, přání k přijímání, dívky nebo kmotra – s naší pop-up dárkovou kartou můžete jedinečným způsobem říci "srdečné blahopřání".

Pop-up karta ve velkém formátu je v uzavřeném stavu 20 x 15 cm velká. Prémiová skládací karta s ušlechtilou třpytivou vnější stranou a motivem holubů jako kryt. Darujte radost při zvláštních příležitostech! k zaslání vašich milých blahopřání, jako poukázka nebo balení pro váš peněžní dar – tato kvalitní blahopřání je láskyplným překvapením, které vychází ze srdce.

Při otevření ručně vyrobené karty anděla strážného se rozvine přátelsky usmívající se anděl s velkými křídly a svíčkou v rukou. Kvalitní skládací karta je vyrobena z pevného barevného papíru a dodává se spolu s vhodnou bílou obálkou.
ZnačkaMOKIO #ad
VýrobceMOKIO #ad
Výška5.91
Délka7.87
Šířka0.04
Číslo díluDDD-035
ModelkaDDD-035

9. Liebessa

#ad

Růžovo-čáp, blahopřání k dceři, přání k narození dívky, Liebessa 3D pop-up blahopřání k narození dívky dítě, ručně vyrobené 3D přání k narození dítěte

#ad
Liebessa #ad - Papír je extra silný, trvanlivý a kvalitní, karta vydrží desetiletí jako vzpomínka. Slib liebessa – pokud máte dotazy nebo problém, pomůže vám naše podpora z Hamburku absolutně nebyrokraticky.

Jsme k našim výrobkům. Jednotlivé prvky jsou vyříznuty laserem naprosto přesně. Velikost v rozloženém stavu cca 25 cm x 18 cm. Máte také dostatek místa pro osobní ručně psanou zprávu. Kvalita liebessa – každá karta je láskyplně sestavena ve více pracovních krocích. Připraveno k darování – dětská přání se dodává společně s obálkou. Efekt lásky – když rodiče novorozenecké dívky otevřou tuto nádhernou a kvalitní kartu a uvidí barevný jeřáb, budou se opravdu radovat a usmívat se.

Do obálky se samozřejmě vejde poukázka. Perfektní dárek k narození – to je nejlepší způsob, jak poblahopřát mamince a tatínkovi k narození, protože přání je opravdu něco zvláštního a obsahuje krásné překvapení, totiž 3D jeřáb.
ZnačkaLiebessa #ad
Výška0.01
Délka9.84
Šířka7.09
Číslo dílubaby-kranich

10. papercrush

#ad

Ručně vyrobené dětské přání, papercrush® Pop-Up přání narození kočárek – neutrální 3D přání k narození pro dívky a chlapce, blahopřání k dítěti, blahopřání nebo peněžní dar k narození

#ad
papercrush #ad - Ruční výroba – darujte malé umělecké dílo: kočárky a miminka byly řezány laserem a následně byly sestaveny v nejjemnější ruční práci do tohoto originálního pop-up narození karty.

S poznámkovou kartou – abyste měli dostatek místa pro vaše blahopřání, je do 3D karty integrován praktický zásuvný list. Tu lze vytáhnout na pravém okraji karty, popsat a vrátit zpět do přání. Vtipný nápad na dárek pro nově vyrobené rodiče, se kterým si budete pamatovat. Pěstujeme stromy – koupí karty papercrush podpoříš opětovné zalesňování lesů na Madagaskaru.

Již jsme zasadili více než 200 000 mangrovových stromů. Efekt překvapení – při otevření dárkové karty se kočárek rozvine a vytvoří skvělý 3D efekt. Darujte radost – vyskakovací blahopřání s kočárkem je roztomilé přání k narození chlapců a dívek, roztomilý dárek pro dítě nebo těhotenství a veselé překvapení pro oslavu miminek.
Značkapapercrush #ad
Výrobcepapercrush #ad
Výška0.08
Délka5.12
Šířka7.09
Číslo díluPC08035
ModelkaPC08035