Top 10 Induktionsladegerät Samsung – Indukční nabíječky mobilních telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hoppe's

#ad

14.9 ml Precision Bottle, Hoppe's No. 9 Lubricating Oil

#ad
Hoppe's #ad - Es ist kompatibel mit iphone 14 pro max/14 pro/14 plus/14/13 pro max/13 pro /13 /12 pro max/12 pro/12/11 pro max/11 pro/11/xs/xs max /xs/xr/x/8 plus/8、iWatch Serie 8/7/6/5/4/3/2/1/SE、AirPod pro 2/Pro/3/2 und Modelle von Samsung Galaxy, Google, etc. Das schlanke design, in einen Rucksack oder ein Gepäckstück zu passen.

Doppelspule & schnellladung3 in 1 induktive ladestationhat eingebaute doppelspulen, die effektiver die drahtlose Ladebereich für die vollständige Richtungsleistung abdecken wird. Früher mussten sie alle ihre ladegeräte zu hause ausstecken und eine ganze Ladestation und mehrere Kabel mitnehmen, bevor Sie auf Reisen gehen konnten, aber mit diesem 3 in1 Ladegerät entfällt all das. Ein stecker und fertig! Mit einem 18w 9v/2A QC3. 0-adapter und einem typ-c-kabel geliefert, die bis zu 15 W Leistung an ein Mobiltelefon abgeben können.

3 in 1 & breite kompatibilitätunser fast wireless charger kann smartphones, lg, kopfhörer mit kabelloser aufladung und die apple watch mit nur einem kabel auf einmal aufladen. Faltbares und kompaktes designdas fast wireless charger lässt sich auf die größe eines mobiltelefons zusammenfalten und kann so leicht transportiert werden. Werfen sie einfach unser Telefon auf das Ladepad, um sofort zu laden.
ZnačkaHoppe's #ad
VýrobceHoppe's #ad
Výška6.75
Délka1
Hmotnost0.75
Šířka2.75
Číslo dílu3060
Modelka3060
Záruka0

2. GEEKERA

#ad

Skládací bezdrátová nabíječka 3 v 1 pro Samsung S24/S23/S22/S21/Ultra, indukční nabíječka pro Galaxy Watch 6/5/4, bezdrátová nabíječka pro Galaxy, GEEKERA Indukční nabíjecí stanice pro Samsung

#ad
GEEKERA #ad - Nabíjejte svá zařízení, ne váš spánek: spánek je vzácný, pomocí kterého lze kontrolku vypnout. Perfektní pro váš domov a kancelář, tato nabíjecí stanice pro Samsung je vaším spolehlivým společníkem na cestách! Protiskluzové silikonové polštářky zajišťují, který řeší časté problémy s bezdrátovým nabíjením Galaxy Watch, že vaše přístroje zůstanou bezpečně na svém místě a poskytují kompletní ochranu proti náhodnému uklouznutí a pádům.

Ať už jste na dovolené nebo na služební cestě, která je skládací a lehká. Kompletní bezpečnost, spolehlivý servis: vaše bezpečnost je naší prioritou. Vaše ultimativní nabíjecí stanice pro samsung watch a mobilní telefon: už vás nebaví žonglovat s více nabíječkami pro vaše zařízení? naše indukční nabíječka 3 v 1 pro samsung je kompletní řešení pro všechny vaše přístroje. Naše nabíjecí stanice qi pro samsung bílá o hodnotě zotavujícího nočního klidu.

Nestabilní nabíjení a neschopnost nabíjení. Vybaveno pokrokovou kontrolou teploty, přepěťovou ochranou a detekcí cizích těles, nadproudovou ochranou, můžete své přístroje bez obav nabíjet. Proto jsme na nabíjecí stanici samsung umístili tlačítko citlivé na dotyk pro více zařízení, zatímco se pokoušíte spát. S naší 24měsíční zárukou jsou vaše přístroje v dobrých rukou. Naše indukční nabíječka pro samsung se kromě toho dodává s adaptérem 18W a kabelem USB-C 13, 3 ft pro maximální komfort.
ZnačkaGEEKERA #ad
VýrobceGEEKERA #ad
ModelkaG334s
Záruka2 roky limitovaná záruka

3. Bryco Goods

#ad

Certifikace Apple MFM – nabíjecí stanice pro iPhone kompatibilní s nabíječkou MagSafe český jazyk nelze zaručit, rychlá magnetická bezdrátová nabíjecí podložka pro iPhone 15/14/13/12 a AirPods Ultra

#ad
Bryco Goods #ad - Bezdrátové nabíjení používá nabíjecí přípojku USB-C pro stabilnější a bezpečnější nabíjení. Užívejte si se 100 cm dlouhým integrovaným nabíjecím kabelem absolutní volnost nabíjení. Regulace teploty, efektivní nabíjení: exkluzivní inteligentní technologie regulace teploty, snižuje vývoj tepla během nabíjení o 50 % a zaručuje nabíjecí výkon až 15 W.

Co dostanete: 15w magnetická bezdrátová nabíjecí podložka s vestavěným 100cm nabíjecím kabelem a návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezpečná a spolehlivá: tato magnetická nabíječka pro iphone má certifikace ce, přepěťovou ochranu, fod ochranu a ochranu proti zkratu, fcc a rosh a nabízí přepěťovou ochranu, čímž získáte bezpečné a spolehlivé nabíjecí prostředí.

15w nabíječka pro iphone: kompatibilita iphone 15/15 plus/15 pro/15 pro max/14/14 plus/14 pro/14 pro max/13/13 mini/13 pro/13 pro max/12/12 mini/12 Pro/12 Pro Max/11/XS/XR/X/8. Se/se; samsung a všechny ostatní mobilní telefony nebo přístroje, které podporují protokol Qi. Kovový materiál a štíhlý design: prvotřídní materiál z hliníkové slitiny nabízí dobrý výkon při delší životnosti. Tíhlé tělo umožňuje pohodlné nošení.
ZnačkaBryco Goods #ad
VýrobceBryco Goods #ad
Číslo díluMS15W
Záruka1

4. Intoval

#ad

IPhone/iWatch/Earphone, Intoval Bezdrátová nabíjecí stanice, iPhone 14,13,12 Pro, Earphone Pro/3 GenY93 modrá, nabíječka 3 v 1 pro Apple, Pro Max/XS/XR/X/8Plus,iWatch řady 8/7/6/ Ultra/SE/5/4

#ad
Intoval #ad - Bezproblémový zážitek balíček obsahuje bezdrátový nabíjecí stojan, 5 stop dlouhý usb-c na c kabel a příručku. Tento všestranný přístroj může nabíjet váš iphone včetně jiných modelů, iWatch a vaše sluchátka současně a hodí se tak perfektně pro domácí a kancelářské použití. Pro optimální zážitek z nabíjení doporučujeme použít dodaný adaptér a vyhnout se silným ochranným pouzdrům.

Upozorňujeme, že jsou podporována pouze sluchátka s bezdrátovými nabíjecími pouzdry. Rychlé a inteligentní nabíjení nabíjecí stanice podporuje rychlé bezdrátové nabíjení až 20 w, se 7, 5 w pro iphone 14/14 pro/ 13/13 pro/13 pro max/12/12 pro/12 pro max/11/11 pro/ 11pro max/xs max a 10 W pro Samsung Galaxy S233. Upozorňujeme, že jsou podporována pouze sluchátka s bezdrátovými nabíjecími pouzdry. Inteligentní řízení nabíjecího proudu chrání baterii vašeho přístroje během nabíjení. Na produkty intoval platí 360denní bezproblémová politika výměny nebo vrácení peněz, 20W adaptér PD, a tým podpory je vám k dispozici 24 hodin denně, aby odpovídal na dotazy nebo obavy.

Extrémně bezpečná a spolehlivá bezpečnost je nejvyšší prioritou a bezdrátová nabíječka je vybavena multifunkční inteligentní ochrannou technologií, přepěťovou ochranu, která nabízí kontrolu teploty, ochranu proti zkratu a další. Vylepšený design bezdrátová nabíjecí stanice byla podrobena nejnovějšímu upgradu a má vylepšený design a interní čip, který zaručuje rychlé a bezpečné bezdrátové nabíjení.
ZnačkaIntoval #ad
VýrobceIntoval #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluY93-D-Blue
ModelkaY93
Záruka12 měsíců

5. Intoval

#ad

Sluchátka Pro/3 GenY93, iPhone/iWatch/earpods, Pro Max/XS/XR/X/8Plus,iWatch řady 8/7/6/ Ultra/SE/5/4, nabíječka 3 v 1 pro Apple, fialová, Intoval Bezdrátová nabíjecí stanice, iPhone 14,13,12 Pro

#ad
Intoval #ad - Bezproblémový zážitek balíček obsahuje bezdrátový nabíjecí stojan, 20w adaptér PD, a tým podpory je vám k dispozici 24 hodin denně, 5 stop dlouhý USB-C na C kabel a příručku. Pro optimální zážitek z nabíjení doporučujeme použít dodaný adaptér a vyhnout se silným ochranným pouzdrům. Rychlé a inteligentní nabíjení nabíjecí stanice podporuje rychlé bezdrátové nabíjení až 20 w, se 7, 5 w pro iphone 15/14/14 pro/ 13/13 pro/13 pro max/12/12 pro/12 pro max/11/11 pro/ 11pro max/xs max a 10 W pro Samsung Galaxy.

Inteligentní řízení nabíjecího proudu chrání baterii vašeho přístroje během nabíjení. Na produkty intoval platí 360denní bezproblémová politika výměny nebo vrácení peněz, aby odpovídal na dotazy nebo obavy. Vylepšený design bezdrátová nabíjecí stanice byla podrobena nejnovějšímu upgradu a má vylepšený design a interní čip, který zaručuje rychlé a bezpečné bezdrátové nabíjení. Extrémně bezpečná a spolehlivábezpečnost je nejvyšší prioritou a bezdrátová nabíječka je vybavena multifunkční inteligentní ochrannou technologií, která nabízí kontrolu teploty, přepěťovou ochranu, ochranu proti zkratu a další.

Upozorňujeme, že jsou podporována pouze sluchátka s bezdrátovými nabíjecími pouzdry. Univerzální kompatibilitabezdrátová nabíječka je certifikována qi a kompatibilní s více než 100 oblíbenými telefony s podporou qi, iwatch ultra9/8/7/6/se/5/4/3/2 s1 není podporováno a sluchátky pro/3 nebo 2/1 s extra zakoupeným bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Upozorňujeme, že jsou podporována pouze sluchátka s bezdrátovými nabíjecími pouzdry.
ZnačkaIntoval #ad
VýrobceIntoval #ad
Číslo díluY93--DE-pur
ModelkaY93
Záruka12 měsíců

6. AGPTEK

#ad

úložná taška, AGPTEK Bezdrátová nabíječka 3 v 1 pro Samsung, Samsung S24/23/22/21/20/Z Flip 5/Z Fold 5, Galaxy Buds, adaptér 18 W, skládací indukční nabíjecí stanice pro Samsung Galaxy Watch 6/5/4/3

#ad
AGPTEK #ad - Dostatečně kompaktní, což šetří více místa a dělá z ní perfektní cestovní nabíječku. Pokud máte dotazy k našim produktům, 1 x úložná taška, kontaktujte nás prosím. Vybaveno efektivním odvodem tepla, ochranou baterie, ochranou proti přehřátí, stíněním zářením a ochranou proti přebití/vybíjení. Bezdrátový nabíjecí stojan se 2 nabíjecími cívkami vám nabízí mnohem větší nabíjecí prostor a perfektní úhel pro sledování filmů, obývací pokoj, jako je noční stolek, psací stůl, videí a hovorů z Facetime.

Bezdrátová nabíječka agptek pro samsung, kompatibilní s více zařízeními samsung. Bezdrátová nabíječka se dodává s taškou a nabíjecím adaptérem 18 w a při nepoužívání ji lze také složit pro uložení, vezměte si jej jednoduše s sebou a vychutnejte si minimalistický životní styl. Pro/5/4/3/active 2/1, galaxy z flip 5/4/3/2/1, ne pro Apple Watch. Podporuje také jiné telefony s podporou qi jako iphone 15/14/13/12/11/10/9/8, upozornění: není pro samsung řady A, Galaxy Z Fold 5/4/3/2/1, Galaxy Note20/10/10+/9/8, Huawei/LG telefony, Galaxy Watch 6/5.

Iroce kompatibilní se samsung galaxy s24 s23 s22 ultra/s21/s20/s10/s10e/s10+/s9/s9+, pro galaxy buds/buds+/buds pro/live. Indikátor lze ručně vypnout, rozpoznáním cizích těles, takže se perfektně hodí pro použití na nočním stolku. Perfektní doplněk pro váš smartphone na každém místě, ložnice, pracovna nebo kancelář. 1 x bezdrátová nabíječka, 1 x adaptér 18 w, 1 x kabel usb-c, 1 x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaAGPTEK #ad
VýrobceAGPTEK #ad
Číslo díluAPCSZ8EB
ModelkaZ8EB
Záruka2 roky

7. Anker

#ad

XR, vhodná pro iPhone 15 / 15 Pro / 15 Pro Max, certifikováno Qi, SE 2020, Anker Indukční nabíjecí stanice 313, 13/13 Pro / 13 Pro Max, 10W funkce rychlého nabíjení pro Galaxy S22 bez síťového

#ad
Anker #ad - Kovové příslušenství a kreditní karty mohou omezit proces nabíjení. Nabíjení Anker. Vždy na dohled: nabíjení vertikálně nebo horizontálně.

Pouzdra : powerwave se nabíjí bez námahy díky ochranným pouzdrům. Co dostanete: anker 313 bezdrátový nabíjecí stojan/nabíjecí stanice PowerWave, 90 cm dlouhý mikro USB nabíjecí kabel, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Ideální pro videa, zprávy, e-maily a v kombinaci s identifikátorem face. Need for rychle: ultramoderní sada čipů zaručuje 10w nabití pro Galaxy a 5W nabíjení pro iPhone – o 10 % rychlejší než srovnatelné nabíječky. Anker plus: připojte se k více než 30 milionům šťastných zákazníků.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška4.49
Délka3.15
Hmotnost0.24
Šířka2.68
Číslo díluAK-848061055764
ModelkaA2524
Záruka18 měsíců

8. Lecone

#ad

Lecone Kabelloses Ladegerät Organizer Digitaler Timer Kabellose Ladestation mit Stifthalter Wecker 10 W Schnellladung für iPhone12/13 Serie/11/XS/X Samsung Galaxy S20 S10 Note 10+/9/8 ohne Adapter

#ad
Lecone #ad - Geschenkidee: Überraschen sie ihre lieben, Freunde oder Kollegen. Halten sie Ihren Schreibtisch sauber und gut organisiert. Der uhrmodus mit alarm ist auch praktisch, wenn Sie Ihre Routine verfolgen müssen.

Timer mit alarm: der eingebaute digitale timer verfügt über einen Countdown/Countup-Modus. Schreibtisch-organizer: großer platz, scheren, Notizpapier, Bleistifte, perfekt für alle Stifte, Karten usw. Ein perfektes geschenk für Weihnachten, Geburtstag oder einen anderen Anlass. Breite kompatibilität: das kabellose ladegerät unterstützt 10 w schnellladung für samsung galaxy s20/s10+/S9/S9 Plus/Note 9/8/S7, 7, 5 W für iPhone12/11pro max/XS/Xs Max/XR/X/ 8/8 Plus und andere Qi-fähige Geräte.

Aaa-batterie erforderlich, NICHT im Lieferumfang enthalten. 10-w-schnellladegerät: 10-w-schnellladung für die samsung-serie, 5 w für andere qi-kompatible Geräte QC 3. 0- oder 2. 0-adapter erforderlich, 5-w-schnellladung für die iPhone-Serie, 7, NICHT im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaLecone #ad
VýrobceLecone #ad
Hmotnost1.17
Číslo dílu73LHB30-G

9. ANDHOT

#ad

13, 15 W Samsung kabelloses Ladegerät Schnellladeständer für Samsung Galaxy S24 S23 Ultra S22 Plus S21 S20 S10 S9 S8 Note20, Google Pixel 8, 14, schnelle kabellose Ladestation für iPhone 15, 11, 12

#ad
ANDHOT #ad - Multi-schutz und hüllenfreundlich: dieser kabellose samsung-ladeständer verfügt über den neuesten smart-chip im inneren, um ihre geräte vor kratzern und Abrutschen zu schützen. 4 verbesserte hochgeschwindigkeits-lademodi: das kabellose ladegerät von samsung ist mit einem hocheffizienten chip ausgestattet und bietet 15 w schnellladung für google pixel 8/8 pro/7a/7/7 pro/6/6 pro, S23, S21, S10, s20, S9, s22, 5 W Ladung mit 10 % schneller als andere kabellose iPhone-Ladegeräte, 14.

Die intelligente led-anzeige hilft Ihnen, FaceTime, um Videos anzusehen, Ihr Telefon im Dunkeln zu lokalisieren. Sie können sich beruhigt sein, wenn Sie dieses kabellose Samsung Galaxy Ladegerät verwenden. Breite kompatibilität- samsung kabellose ladestation schnellladung kompatibel mit samsung galaxy s24 s24+ s24 ultra s23 fe s23 s23+ s23 ultra s22 s22+ s22 ultra s21 fe s21+ s21 ultra s20 s20+ s20 ultra s10 s9 s8 note 20 10 9 8 z flip 5 4 3 z fold 5 4 3, airpods, airpods Pro, LG V60 V50 V40 V35 V30S G8 G7 ThinQ V30 V20, iPhone 15 Pro Max 15 Plus 14 Pro Max 14 13 12 Pro Max/Mini 11 SE XR XS Max X 8 Plus, google pixel 8 pro/8/7a/7 pro/7/6 pro/6/5/4 xl/4/3 xl/3 xl/3 /2xl/2xL /XL, Galaxy Buds und mehr.

Das kabellose ladegerät von samsung kann mit den meisten Hüllen bis zu 4 mm arbeiten, Überladung und Kurzschluss zu schützen. 13 12 11 pro max erhalten eine verbesserte 7, s8 und iphone 15, 10 w hochgeschwindigkeitsladung für Samsung Galaxy S24, 5 W Standardladung für andere kabellose Ladegeräte dieses kabellose Samsung-Ladegerät benötigt einen QC 2.0 oder QC 3. 0 adapter für schnelles Laden. Zuverlässiger und freundlicher 7 x 24 Stunden Kundenservice und 12 Monate W arranty.
ZnačkaANDHOT #ad
VýrobceShenzhen Chuang Wei Da Technology Co., LTD #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluCWD-V07
ModelkaCWD-V07

10. ANDHOT

#ad

Pixel 8 Pro Wireless Charger Stand Fast Charging for Google Pixel 8 Pro/8/7a/7 Pro/7/6 Pro/6/5/4 XL/4/3 XL/3/2 XL, 15W Fast Wireless Charging Station for iPhone 15 14 13 12 11,Samsung S23 S22 S21 S10

#ad
ANDHOT #ad - Sie können sich beruhigt sein, die Hülle vor dem Laden zu entfernen. Die intelligente led-anzeige hilft ihnen, sodass sie ihr telefon horizontal oder vertikal aufladen können, den Status des iPhone 15 kabellosen Ladegeräts zu erkennen und ermöglicht es Ihnen, um Videos anzusehen, und bietet Ihnen einen komfortablen Betrachtungswinkel, Ihr Telefon im Dunkeln zu lokalisieren.

Zuverl ssiger und freundlicher 7 x 24 Stunden Kundenservice und 12 Monate W arranty. Breite kompatibilität- samsung kabellose ladestation schnellladung kompatibel mit samsung galaxy s23 fe s23 s23+ s23 ultra s22 s22+ s22 ultra s21 fe s21+ s21 ultra s20 s20+ s20 ultra s10 s9 s8 s7 note 20 ultra 10 9 8 z flip 5 4 3 z fold 5 4 3, google pixel 8 pro/8/7a/7 pro/7/6 pro/6/5/4 xl/4/3 xl/3/2 xl/2/xL, AirPods Pro, LG V6 0 V50 V40 V35 V30S G8 G7 ThinQ V30 V20, iPhone 15 Pro Max 15 Plus 14 Pro Max 14 Plus 13 12 Pro/Pro Max/Mini 11 SE XR XS Max X 8 Plus, AirPods, Galaxy Buds und mehr.44 verbesserte hochgeschwindigkeits-lademodi samsung kabelloses ladegerät mit einem hocheffizienten chip bietet 15 w schnellladung für google pixel 8/8 pro/7a/7/7 pro/6/6 pro, 5 w ladung bei 10 % schneller als andere kabellose iPhone-Ladegeräte, 10 W Hochgeschwindigkeitsladung für Samsung Galaxy S23 S22 S21 S20 S10 S9 S8 und iPhone 15 14 13 12 11 Pro Maximal eine erhöhte 7, 5 W Standardladung für jedes andere kabellose Ladegerät dieses kabellose Samsung-Ladegerät benötigt einen QC 2.0

0 oder QC 3. 0 adapter für schnelles Aufladen. Lieferumfang: 2 x kabellose samsung-ladegeräte, 15 W, 2 x 91 cm langes usb-a-auf-usb-c-Kabel, 1 x Bedienungsanleitung Adapter nicht im Lieferumfang enthalten. Das kabellose ladegerät von samsung kann mit den meisten Hüllen bis zu 4 mm arbeiten, keine Notwendigkeit, Überladung und Kurzschluss zu schützen.
ZnačkaANDHOT #ad
VýrobceShenzhen Chuang Wei Da Technology Co., LTD #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluCWD-V07
ModelkaCWD-V07