Top 10 Indoor Cam S350 – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. eufy Security

#ad

HD 1080 p, výkon baterie 180 dní, lokální ukládání, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, noční vidění, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, eufy Security eufyCam 2C, bez měsíčních poplatků

#ad
eufy Security #ad - Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.

Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně.

Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Ve dne i v noci. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

2. Tapo

#ad

2 kusy, 2cestné audio, až 256 GB lokální paměť bílá/černá, rozlišení 3MP, Bezpečnostní kamera Tapo TP-Link C210P2 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, noční vidění na 9 m

#ad
Tapo #ad - Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky. Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor.

Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě. Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; je možné jej bezplatně vyzkoušet po dobu 30 dnů před zahájením placeného předplatného; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl.

Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Rozsah dodávky – 2 kusy bezpečnostní kamery tapo wlan tapo c210, upevňovací materiál, montážní příslušenství montážní deska, síťový zdroj, návod k rychlé instalaci.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška8.86
Délka9.84
Hmotnost0.95
Šířka4.33
Číslo díluTapo C210P2
ModelkaTapo C210P2
Záruka2 roky.

3. TP-Link

#ad

Rozlišení 1080p, časové plány, 2cestné audio, TP-Link Bezpečnostní kamera Tapo C200 WLAN IP kamera sklon a sklon čočky, bílá, bílá + chytrá Wi-Fi zásuvka dálkový přístup

#ad
TP-Link #ad - Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů. Přístup i na cestách – ovládejte všechna zařízení pohodlně přes smartphone, kdekoli a kdykoli. Vytváření časových plánů – automaticky zapínejte a vypínejte svá zařízení v různých časech. Vysoké rozlišení – zachytí každý detail v křišťálově čistém rozlišení 1080p.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTapo #ad

4. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera monitorovací kamera sklon a sklon čočky, 1 kus balení 1 ks, až 256 GB lokální paměť bílá/černá, 2cestné audio, rozlišení 3MP, noční vidění na 9 m

#ad
Tapo #ad - Tapo care je placené cloudové úložiště a služba smart home service; před zahájením placeného předplatného je možné bezplatně otestovat po dobu 30 dnů; můžete si vybrat ze 2 variant předplatného: Základ: od 3, 49 € mtl a prémiové: 10, 49 € mtl.

Rozlišení 3 mp – zachytí každý detail v ultra ostrém rozlišení 3 MP. Dvoucestné audio – komunikujte přes integrovaný mikrofon a reproduktor. Kameru můžete sdílet také se svými rodinnými příslušníky. Rozsah dodávky – bezpečnostní kamera tapo wlan, upevňovací materiál, montážní příslušenství montážní deska, síťový zdroj, návod k rychlé instalaci. Lze použít jako alternativní chůvičku s kamerou. Jemné otáčení a naklápění – 360° horizontální oblast pro detailní přehled o domě.

Funkce pan/naklonění zajišťuje, obousměrné audio vám pomůže mluvit s dítětem, ať už jste kdekoli, že vaše dítě vidí, když jste zaneprázdněni. Bezpečná lokální video paměť – podporuje micro sd karty až 256 gB a ukládá vaše videa lokálně na disk karta Micro SD není součástí dodávky. Rozšířené noční vidění – i v noci může kamera dosáhnout dohledu až 9 metrů.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo díluTapo C210
ModelkaTAPO C210
Záruka2 roky.

5. eufy Security

#ad

Nekompatibilní s HomeBase, WLAN, 2K monitorovací kamera pro vnitřní prostory, bezpečnostní kamera s otočným sklonem, eufy Security Solo IndoorCam P24, senzor pohybu, noční vidění, rozpoznání osob

#ad
eufy Security #ad - Pokročilé propojení: vnitřní kamera eufy je ideálně kompatibilní se sadou apple homeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Homekit je k dostání s aktualizací. Inteligentní senzor pohybu: jakmile je v zorném poli detekován pohyb, kamera objekt ihned začne sledovat.

Při otevření sady homekit musíte přístroj nejprve přidat do aplikace eufy Security a aktivovat. Jednoduše otočte objektiv horizontálně na 360° pro přesné zobrazení rohů nebo vertikálně nakloňte na 96°, abyste vše udrželi vertikálně v zorném úhlu. Inteligentní rozpoznávání osob: senzor s integrovaným rozpoznáním osob snadno odlišuje domácí zvířata od osob a spouští alarm pouze ve správný okamžik, kdy zaznamená rizikovou událost.

Zcela jasné: 2k jasnost a rozlišení 1080p 1080p se sadou HomeKit zajišťují, že je každý snímek zaznamenán co nejpodrobněji. Komunikace v reálném čase: díky integrované, oboustranné audio funkci lze díky bezpečnostní kameře kdykoli pozdravit nebo i rozkazovat a varovat.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Hmotnost0.66
Šířka2.97
Číslo díluT8410322
ModelkaT8410X

6. eufy Security

#ad

Kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, noční vidění, výkon baterie 180 dní, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, eufy Security eufyCam 2C, HD 1080 p, lokální ukládání, sada bezpečnostních venkovních kamer 2+1, bezpečnostní kamera pro venkovní použití

#ad
eufy Security #ad - Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše bezpečnostní venkovní kamera eufyCam C2 prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu.

Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Ve dne i v noci. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře.

Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.4
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644169985
ModelkaT8831
Záruka12 měsíců.

7. EUKI

#ad

EUKI Monitorovací kamera, vnitřní akumulátor, vnitřní WLAN kamera, 2,4 GHz, 1080p HD kamera, PIR detekce pohybu, monitorování, bezdrátová kamera s nočním viděním

#ad
EUKI #ad - Kamera s rozlišením 1080P poskytuje jasné a. Lze ji použít také. Bezdrátové spojení: připojte se zcela jednoduše a bez komplikované kabeláže k domácí síti WLAN a zpříjemněte tak svůj domov.

Podpora cloudového úložiště a sd karty: ukládejte rozpoznané videoklipy do cloudu nebo použijte micro SD kartu pro místní ukládání. Pir detekce pohybu: bezpečnostní kamera je vybavena pokrokovou technologií detekce pohybu PIR. Rozpozná lidi, kteří se pohybují před vaším domem. Super dlouhá pohotovostní doba na jeden měsíc. Oboustranný 3M. Výkonný akumulátor: bezpečnostní kamera pro vnitřní prostory má zabudovanou 2400mAh baterii, která je 100% bezdrátová. 1080p hd a noční vidění: vychutnejte si nesrovnatelnou kvalitu obrazu a HD videozáznamy, aniž byste unikli jediný detail.
ZnačkaEUKI #ad
VýrobceEUKI #ad
Výška1.68
Délka1.5
Šířka1.5
Číslo díluGX7S
ModelkaGX7S

8. AOSU

#ad

Kamera Homekit s 5G/2,4 GHz WiFi, kompatibilní s, pro miminka/starší/domácí zvířata, jeden dotyk, obousměrné audio, AOSU 4MP 2,5K monitorovací kamera, vnitřní Wi-Fi kamera, 360° sledování pohybu

#ad
AOSU #ad - Wifi kameru lze horizontálně otáčet o 360° a vertikálně naklonit o 155°, abyste měli komplexní přehled o vašem domově. Přednastavení 360° kulatého náhledu 360° panoramatický výhled pro váš domov. Ložiště v cloudu lze testovat zdarma po dobu 7 dnů. Nahrávaná videa můžete ukládat na sd kartu není součástí dodávky nebo zašifrované, zabezpečené cloudové úložiště placené.

4 mp qhd video kvalita a infračervené noční vidění monitor kamery aosu pro miminka má jasné rozlišení 4 mp a je vybaven ultra jasným infračerveným nočním viděním, které může poskytnout jasné a jasné snímky v reálném čase i při extrémně špatných světelných podmínkách. Klikněte na libovolný bod v pohledu a rychle získáte detailní perspektivu. Téměř neviditelné infračervené led diody 940 Nm jsou lepší pro spánek vašeho dítěte. Pokud je detekován pohyb, sleduje 360° bezpečnostní kamera automaticky pohybující se objekty a odešle oznámení na váš telefon.

5ghz wifi a alexa kompatibilita vnitřní monitorovací kamera používá aktualizovaný čip a podporuje wifi 5 ghz a 2, 4 ghz. Kompatibilní s alexa a Google Assitant. Pokud vaše děti nebo starší lidé potřebují pomoc, jednoduše klepněte na "telefonní značku" na vnitřní kameře AOSU a mohou s vámi okamžitě mluvit v reálném čase. Chytré automatické sledování a upozornění přes aplikacevnitřní monitorovací kamera má inteligentní funkci automatického sledování pro lidi a domácí zvířata.
ZnačkaAOSU #ad
VýrobceAOSU #ad
Výška3.15
Délka4.72
Hmotnost0.88
Šířka3.15

9. Reolink

#ad

Pan&Tilt, vnitřní monitorovací kamera pro miminka s rozpoznáním osoby/domácích zvířat, 2,4 GHz WiFi monitorovací kamera, 2cestné audio,, Reolink Wi-Fi kamera pro vnitřní použití, otočná s 3 MP HD

#ad
Reolink #ad - 256 gb a reolink nvr nebo uloženy v Reolink Cloud. Sd karta a nvr nejsou součástí dodávky. Více uživatelů a zobrazení více kamer: bezplatný reolink apper umožňuje max. 4 uživatelům na dálku simultánní přístup k Reolink E1 a může zobrazit až 9 kamer současně.

Ir led světla umožňují jasně vidět každý pohyb vašeho dítěte a kožešinového dítěte i ve tmě. Možnosti lokálního a online úložiště: videozáznamy lze na kartu microSD max. Důležité oblasti můžete označit, abyste je mohli rychle zkontrolovat. 355° pánev a 50° tilt pro kompletní ochranu: podívejte se na každý roh s ovládáním naklápění a náklonu přes Reolink App & Client.

3mp 12m noční vidění: díky rozlišení 3mp poskytuje reolink e1 mnohem jasnější videa než kamery 1080p. Detekce a alarmy pohybu/osoby/domácího mazlíčka: kamera dokáže inteligentně analyzovat tvar lidí a domácích zvířat, aby přesně rozpoznala jejich pohyb a poslala vám alarmy.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.76
Délka4.21
Hmotnost0.88
Šířka2.99
Číslo díluEU-E1-2 Pack-E
ModelkaE1-2 Pack-R
Záruka2 roky omezená záruka.

10. eufy Security

#ad

Nachtsicht, 2K Überwachungskamera, Personenerkennung, Bewegungssensor, eufy Security Indoor Cam E220, Schwenk-Neige-Sicherheitskamera, HomeBase nicht kompatibelGeneralüberholt, WLAN

#ad
eufy Security #ad - Beim Öffnen des homekit muss das Gerät zuerst in der eufy Security App hinzugefügt und aktiviert werden. Homekit mit Update erhältlich. Einfach das objektiv horizontal auf 360° für genaue Eckenansicht drehen oder vertikal auf 96° neigen, um vertikal alles im Blickwinkel zu behalten.

Klar wie kristall - 2k klarheit sowie 1080p auflösung 1080P mit HomeKit stellen sicher, dass jede Aufnahme so detailgenau wie möglich aufgezeichnet wird. Smarte personenerkennung - der sensor mit integrierter Personenerkennung unterscheidet mühelos Haustiere von Personen und alarmiert nur im richtigen Moment, wenn ein risikoreiches Ereignis aufgenommen wird. Fortschrittlich verbunden - eufy indoor cam ist ideal mit apple homekit, Google Assistant und Amazon Alexa kompatibel. Intelligenter bewegungssensor - sobald eine bewegung im sichtbereich erkannt wird, folgt die Kamera sofort dem Objekt.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Šířka2.97
Číslo díluT8410322-cr
Záruka1 jahr beschränkte garantie.