Top 10 Dichtungsband Selbstklebend Wasserdicht – Těsnicí pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BMD

#ad

Fólie na parní brzdu podle normy DIN 4108, 2 x BMD – san vysoce výkonná lepicí páska zelená – 50 mm × 25 bm k nalepení parotěsné fólie, lepicí páska, díl 11

#ad
BMD #ad - Rozměry role: 50 mm šířka x 25 m délka. V oblasti překryvů, nárazů, proniknutí díky vysoce flexibilní a velmi pružné polyesterové mřížkové ploše. Agresivně lepící vysoce výkonná lepicí páska k nalepení parotěsné a parotěsné fólie. Splňuje požadavky podle enev & din 4108 díl 11 / vysoká odolnost proti stárnutí. Bez obytných jedů chlór, rozpouštědla, formaldehyd.
ZnačkaBMD #ad
VýrobceBMD #ad
Délka50
Číslo díluKLE0002_2P

2. Alfa

#ad

Alfa Flexibilní vysoce výkonná lepicí páska 50 mm x 25 m profesionální kvalita parní bariéry parotěsná zábrana střešní fólie

#ad
Alfa #ad - Agresivně lepicí těsnicí páska, pro vnitřní i venkovní použití. Odpovídá požadavkům ZVDH a EnEV. Již více než 73 000 spokojených zákazníků. Volné počasí 4 měsíce, vysoká odolnost proti stárnutí. Třída požáru podle din 13501 – 1, vysoce flexibilní speciální fólie s umístěnou nití. Bez jedů z bydlení rozpouštědla, chlór, formaldehyd.
ZnačkaAlfa #ad
VýrobceAlfa #ad
Výška1.97
Délka984.25
Šířka1.97
Číslo dílu153
Modelka153

3. Alfa

#ad

Alfa okenní páska 100 mm x 25 m profesionální kvalita, difúzně utěsněná okenní těsnicí páska pro vnitřní použití

#ad
Alfa #ad - Ideální pro použití při sanaci, renovaci a nové výstavbě díky 1stranným lepicím proužkům. Nepropustí páru, vyrovnává pohyby, lze přetřít a přelakovat. Velikosti: 70 mm x 25 m nebo 100 mm x 25 m. Okenní těsnicí páska pro rychlé a vzduchotěsné utěsnění spojovacích spár na dveřích a oknech v interiéru. Chování při požáru třída e | podle RAL a DIN 4108-7.
ZnačkaAlfa #ad
VýrobceAlfa #ad
Číslo dílu601

4. SMI

#ad

RS6 – kulatá šňůra od SMI profesionála na ochranu hran z mechové gumy EPDM – černá – těsnění gumová šňůra těsnicí páska štěrbinový profil – odolný proti povětrnostním vlivům – mnohostranně použitelný

#ad
SMI #ad - Průměr 6 mm – tolerance dle din – e3 – barva černá. Mnohostranně použitelný mj. Rs6 – celopryžové kulaté šňůry z mechové gumy epdm – díky robustnosti, odolnosti vůči povětrnostním vlivům a teplotní stabilitě se perfektně hodí např.

Spolehlivá průmyslová kvalita. Epdm měkká/mechová guma je celulární, teplotní stabilita cca -35 až +120 stupňů Celsia, měkký elastický materiál na bázi kaučuku, stabilní proti povětrnostním vlivům. Ve výrobě vozidel a zařízení, zpracování kovů a plechů, stavbě lodí, řemeslech, domácnosti a jiné. Jako těsnicí guma nebo profil spár.
ZnačkaSMI #ad
VýrobceST-TP-S #ad
Číslo díluRS6

5. RIAT

#ad

PTFE posilovací páska GRp, PTFE páska pro kov a plastový závit u všech sanitárních a topných kruhů.

#ad
RIAT #ad - Vysoce kvalitní těsnicí páska nepropouští a lze ji použít jak pro horkou vodu, tak i pro studenou vodu -60 °C až +260 °C. Vhodné pro kov a plastový závit. Zkřehne, quillt a nelepí. Konformní FDA. Lze je demontovat, snadno a rychle používat, nehořlavé, odolné vůči plísním, nehořlavé, a nemají data výpadku.

Neobsahuje olej ani tuk. Ptfe pásek je velmi rozšířený a používá se k utěsnění součástek, topné těleso, trubek a armatur se závitem pro průmyslová a komerční zařízení až do domácí instalační techniky, domácí vodní automat, zahradní techniku, sanitární, vodní nádržku, např. Vysoce kvalitní těsnicí pásky jsou koncipovány pro oblast všech sanitárních a topných obvodů a pro plynové vedení. Tkané těsnicí pásky z netěsného ptfe mají chemickou odolnost vůči agresivním médiím.

Pro potrubí, odpadní čerpadlo a jako náhradní díl. Například k utěsnění fittingů nebo trubek s odpovídajícím závitem. Zajišťuje bezpečné utěsnění. Kromě toho se náramek fermit ptfe vyznačuje vysokou kvalitou a životností. Ptfe páska na utěsnění závitů pro kovový závit, který se používá v oblasti studené a teplé vody a má certifikát dvgw din en 751-3. Brání rzi a po letech lze snadno uvolnit, i u ocelových šroubů v hliníku.
ZnačkaRIAT #ad
VýrobceFERMIT #ad
Délka12
Číslo dílu24011

6. HSF

#ad

3 mm tloušťka, 3m role, Speciální těsnicí páska pro dřez 9 mm šířka, jednostranně samolepicí

#ad
HSF #ad - Jednoduché umístění. Dřez lze pro korekci opět vyjmout. Nemaže jako silikon, žádné zbytky na pracovní desce, není nutný odstraňovač silikonu. Vyrovnává nerovnosti povrchu.
ZnačkaHSF #ad
VýrobceFugendichtband24 GmbH #ad
Výška0.12
Délka118.11
Šířka0.35
Číslo dílu100020A

7. Develory

#ad

Samolepicí, těsnicí pásky těsnicí páska, Délka: 0,05 m až 10 m, tloušťka: 1 mm až 15 mm, EPDM proužky z lehčeného kaučuku 100 mm, výběr: 300 mm x 100 mm x 1 mm, podobná pěnová guma

#ad
Develory #ad - Odolnosti: velmi dobrá odolnost proti uv záření, ozónu a povětrnostním vlivům, teplota: -40 °C až 95 °C krátkodobě vyšší, . Vlastnosti: izoluje proti teplu nebo chladu, tlumí hluk, zabraňuje vibracím, zabraňuje sklouznutí. Formát: 30 cm x 10 cm x 1 mm - v případě potřeby upravte. Vhodnost: velmi vhodné pro: stavbu modelů, garáž, dům, auto, strojírenství, člun, PC, zahradu, dílnu, motocykl, nárazníky a podložky. MateriÁl: lehčený kaučuk epdm – průmyslová pěna, uzavřená buněčná, těsnící.
ZnačkaDevelory #ad
VýrobceWulkow #ad
Číslo díluDV-001-150

8. VCE

#ad

VCE 2 kusy PTFE těsnicí páska PTFE páska závit těsnicí páska teflonová páska těsnicí páska PTFE páska, 12 mm 13 m, bílá

#ad
VCE #ad - Velikost: délka 1320 cm, šířka 1, 27 cm a tloušťka 3, 5 mil. Páska je antiseizingová a snadno se aplikuje a odstraňuje po letech později, společná těsnicí páska je z PTFE, těsnost, dobrý výkon při izolaci, chemická stabilita, odolnost vůči atmosférickým kyselinám a vlhkosti.

Obsah balení: 2 x závitová těsnicí páska. Dodáváme fakturu DPH. 18 měsíců záruka. Ptfe pásek se snadno připevňuje. Vodotěsnost: ptfe těsnicí páska se závitem slouží k utěsnění přípojek na závitech opláštění, obzvláště vhodná pro vodotěsné spoje. Teplota utěsnění: -310 stupňů f až 698 stupňů f -190 stupňů C až 370 stupňů C.
ZnačkaVCE #ad
VýrobceVCE #ad
Výška0.79
Délka2.17
Hmotnost0.04
Šířka2.17
Číslo díluPT001-2P-UK
ModelkaPT001
ZárukaZáruka 18 měsíců

9. Lotex GmbH

#ad

Těsnicí páska, závitová těsnicí páska 12 metrů, 1 role teflonové pásky, PTFE 12 mm

#ad
Lotex GmbH #ad - Tloušťka: 0, 1 mm. Těsnicí páska se závitem. Podrobné údaje viz popis produktu! Délka: 12 metrů.
ZnačkaLotex GmbH #ad
VýrobceLotex GmbH #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo dílu75201

10. Generic

#ad

10 m na roli, samolepicí mechová pryž, šířka 5/10/15/20/30/40 mm x tloušťka 1/2/3/4 mm 20 x 2 prémiová kvalita se zárukou vrácení peněz, EPDM těsnící páska z celulózového kaučuku jednostranná

#ad
Generic #ad - Vynikající snášenlivost materiálu – žádná rozpouštědla. Velmi dobrá odolnost proti otěru. Vysoká vratná síla a flexibilita – vyrovnání malých nerovností podkladu. Pěnová hmota s uzavřenými články pro co nejlepší těsnost – maximální ochrana před vniknutím vody. Velmi dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům, stárnutí, UV záření a teplotě – nejvyšší bezpečnost.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceKAMAN Smart Equipments GmbH #ad
Délka10
Číslo díluHU-XI-201