Top 10 Delonghi Dedica Zubehör – Pěchovadla na kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Breville

#ad

Edelstahl, Breville BCB100 Barista-Style Kaffee Knock Box, Silber

#ad
Breville #ad - Maße: 16, 2 x 17, 8 x 18, 1 cm. Klopfstange aus technischen Polymeren. Robuste klopfbox im Barista-Stil. Polymer-ring an der Unterseite verhindert ein Verrutschen. Herausnehmbares Innengefäß; spülmaschinenfest im oberen Geschirrkorb.
ZnačkaBreville #ad
VýrobceBreville #ad
Výška7
Délka6
Hmotnost1
Šířka7
Číslo díluBCB100
ModelkaBCB100BSS

2. Vicloon

#ad

Solid Heavy, espresso tamper, Barista Style-světle hnědá, Vicloon Tamper na kávu, razítko na kávu ušlechtilá ocel, pěchovadlo 51 mm s dřevěnou rukojetí

#ad
Vicloon #ad - Vhodné pro většinu kávovarů. Je ideální pro přípravu espresa s plným tělem s nádherným aroma a chutí. Nepostradatelné příslušenství pro kávovary. Nezbytnost pro všechny, kteří milují čerstvě uvařenou kávu.

Vychutnejte si příjemnou vůni – dobrá těžká hmotnost, mletou kávu lze lépe zhutnit, což vede k lepší konzistenci a silnější chuti. Nerez – vyrobeno z robustní ušlechtilé oceli, nerezaví a nekoroduje. Snadné čištění vlhkým hadříkem není vhodné do myčky. Pro oddělení rukojeti od plochého dna z ušlechtilé oceli stačí pouze otočit rukojetí. Rukojeti z masivního dřeva jsou tvrdé, těsné a mají velmi hladký, leštěný povrch.

Ideální dárek – pěchovač kávy z ušlechtilé oceli. Ergonomická rukojeť – s kvalitou, funkcí a pohodlím je kávový tamper vyroben s ergonomickými a hladkými, pevnými rukojeťmi z masivního dřeva pro pohodlné a robustní uchopení. Ideální pro plnění čerstvě mletého espressa před vařením. Snadné čištění – instalace a demontáž je pohodlnější.
ZnačkaVicloon #ad
VýrobceVicloon #ad
Číslo díluB2-20231106MZS-FBA
ModelkaB2-20231106MZS-FBA

3. Navaris

#ad

Navaris Espresso Válec na kávu 51 mm – razítkovací tyčinka z ušlechtilé oceli s dřevěnou rukojetí – vč. silikonové podložky – kávovaru pro kávovary

#ad
Navaris #ad - Upozornění k čištění: mlýnek na kávu není vhodný do myčky a po použití jej lze bez problémů ručně čistit. Pro intenzivní arota: s vysoce kvalitním kávovým košem snadno lisujete prášek do sítka a zajistíte tak intenzivní chuťový zážitek u každého šálku kávy.

Včetně silikonové podložky: kromě lisu dostanete silikonovou podložku, do které můžete bojovat na kávu v případě nepoužívání postavit. Moderní pravá rukojeť: díky ergonomické rukojeti z ořechového dřeva se zarážka dobře drží v ruce. Cíleným tlakem dosáhnete perfektních výsledků. Optimální sada pro milovníky kávy. Dřevěná rukojeť má výšku 8, 5 cm. Podrobnosti: obdržíte šťávač na espresso z ušlechtilé oceli o průměru 51 mm a silikonovou podložku o průměru 7, 5 cm.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška3.35
Délka2.95
Hmotnost0.73
Šířka2.95
Číslo dílu51802.01.29
Modelka51802.01.29_m001482

4. Y-Step

#ad

Tamper Matte, Sandelholz-Tamper für Espressomaschine, Barista Set mit Aufschäumkrug, Espresso Tamper Set 23pcs, Kaffee-Rührer, Latte Art Stift, Y-Step Kaffee Tamper 51mm

#ad
Y-Step #ad - Wenn er vollständig zusammengedrückt ist, eine glatte Oberfläche und einen ergonomischen Bogen, wird der Kaffeesatz im Filter jedes Mal mit gleichmäßigem Druck verdichtet. 51mm espresso tamper set - ein professionelles espressowerkzeug-barista-set, bestehend aus 1* 51mm kaffeestampfer, 1* Kaffeestampfermatte, 1* Latte Art Stift, 16* dekorative Schablonen, 1* 350ml milchaufschäumerkanne, 1* Kaffeerührlöffel und 1* Barista-Handtuch.

Bitte messen sie vor der Bestellung den Durchmesser Ihres Portafilters. Es hilft ihnen, den besten aromatisierten Espresso-Kaffee zu kreieren. Es kann ihnen helfen, die extraktion zu maximieren und die Kanalisierung zu minimieren, Kaffeeklumpen aufzubrechen, um den Kaffee gleichmäßig im Filter zu verteilen, um eine gleichmäßigere Extraktion und einen besseren Espresso zu erhalten. Der griff aus massivholz ist stark, hat eine dichte Textur, um Ihnen einen bequemen Griff zu bieten. Zubehör für espressomaschinen - der milchaufschäumer aus rostfreiem stahl ist innen und außen mit skalen versehen, die ein einfaches und genaues Abmessen ermöglichen.

Espresso verteilungswerkzeug - unser tragbares espresso-verteilungswerkzeug ist aus natürlichem Walnussholz und lebensmittelechtem 304er Edelstahl mit hoher Elastizität und Haltbarkeit gefertigt. Premium-materialien und durchdachtes design - der handstampfer besteht aus einem hochwertigen massivholzgriff aus Sandelholz und einer Stampferbasis aus Edelstahl 304. Der 51mm tamper ist für 51mm oder größere Siebträger geeignet. Es eignet sich auch hervorragend als Geschenk für Ihre Freunde, Familie und Kollegen.
ZnačkaY-Step #ad
VýrobceY-Step #ad

5. Lambda Coffee

#ad

Lambda Coffee Tamper 51 mm pro baristu z akátového dřeva I Espresso Razítko z ušlechtilé oceli a dřeva k přípravě se sítkem nebo espresso I punc na espresso 51 mm

#ad
Lambda Coffee #ad - Navrženo s láskou v bavarii | naše výrobky jsou vyvíjeny a testovány se srdcem a láskou k detailu, takže nakonec dostanete produkt, se kterým budete mít spoustu radosti.

Bez rizika | produkt můžete testovat po dobu 60 dní a následně se rozhodnout, zda si jej chcete nechat. 100% recyklovatelné balení | jsme zárukou udržitelnosti a proto také naše obaly navrhujeme tak, aby zatěžovaly životní prostředí co nejméně. Maximální životnost | dřevo i ušlechtilá ocel vám zaručí radost z vašeho produktu. Dřevo | díky použití akátového dřeva získáte ekologický produkt a zároveň "skutečný poutač pozornosti".
ZnačkaLambda Coffee #ad

6. LEUOVE

#ad

LEUOVE Kávový tamper 51 mm, dřevěná rukojeť se silikonovou podložkou, barista příslušenství, sada na espreso bázi, ušlechtilá ocel

#ad
LEUOVE #ad - Snadné čištění: lze jej bez problémů odšroubovat, aby bylo možné spodní díl snadno čistit. Tamper 51 mm: vhodné pro stroje delonghi, ascaso, atd.

100% záruka vrácení peněz: pokud nejste z jakéhokoli důvodu zcela spokojeni, můžete vrátit každou položku v původním stavu do 7 pracovních dnů po dodání za plnou náhradu nebo výměnu. Espresso tampper: zpracování tampperu s těžkou ušlechtilou ocelí jako noha a dřevo jako rukojeť je top, ale také se opravdu dobře drží v ruce. Tuto silikonovou podložku můžete uložit espresso, Saeco, která chrání pracovní desku před poškrábáním. Dobrá těžká hmotnost: mletou kávu lze mnohem lépe zhutnit, což má za následek lepší konzistenci a silnější chuť kávy.
ZnačkaLEUOVE #ad
VýrobceLEUOVE #ad
Výška3.58
Délka2.01
Hmotnost303
Šířka2.01
Číslo díluJM11-0651

7. De'Longhi

#ad

De'Longhi DLSC058 Kaffee-Tamper aus Edelstahl mit Holzgriff, blau/silber

#ad
De'Longhi #ad - Durchmesser der Edelstahl-Basis: 51 mm. Echtholz-Griff Esche. Geeignet für Siebträgermaschinen. Hergestellt in Italien. Tamper aus Edelstahl mit Holzgriff.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška3.58
Délka2.01
Hmotnost0.63
Šířka2.01
Číslo díluwubin003
ModelkaDLSC058
Záruka2 year manufacturer.

8. MATOW

#ad

Kaffee-Dosierring, 51 mm Espresso-Dosiertrichter, MATOW Edelstahl, kompatibel mit 51 mm Siebträger 51 mm

#ad
MATOW #ad - Einfach zu reinigen und zu verwenden – 51 mm siebträger-trichter ist spülmaschinenfest, sie spülen ihn einfach mit Wasser ab und reinigen ihn mit Bürste oder Schwamm. Geeignet für 51 mm siebträger; kompatibel mit 51 mm siebträger einschließlich ec-680m, dedica 680, Decica EC680M, ecp3420, ec685, 6601S, ecp3220, coffee emcp50, EC702, eco 311 und anderen 51 mm Maschinen.

Fest befestigen und wichtiger hinweis: dieser trichterboden sitzt auf der innenseite des Randes und ermöglicht Tamps. 304 edelstahl-material - der kaffeepulvertrichter ist aus hochwertigem 304 Edelstahl, lebensmittelechtes Material, rostfrei und nicht korrosiv, sicher für die Gesundheit Ihrer Familie. Bitte beachten sie, dass sie mahlwerke mit einem 49 mm großen Tamper veranstampfen müssen, nicht mit einem 51 mm Tamper mit dem Trichter aufsetzen.

Wie für den gebrauch legen sie den trichter einfach auf Ihren Siebträger während des Mahlens, Verteilen und Stopfens und entfernen Sie den Trichter schnell nach dem Fertig. Vermeiden sie unordnung und verschwendung – der kaffee-dosierring verschwendet keinen Kaffee und verwirrt Ihre Arbeitsplatte – mit einem Kaffee-Dosiertrichter geht der Kaffee in den Siebträgerkorb, reduziert das Chaos und die Schwierigkeiten beim Laden und Stopfen. Der innendurchmesser ist kleiner als Siebträger-Korb.
ZnačkaMATOW #ad
Hmotnost0.22

9. scarlet bijoux

#ad

Scarlet espresso | Distributor »Grande TRE«, nastavení 5-13 mm 58,5 mm, nástroj pro baristu, rovnoměrné rozložení mleté kávy v páce před dupáním

#ad
scarlet bijoux #ad - Perfektní káva ze sítkového stroje: po mletí se v sítku většinou nachází špičatá kávová hromada – aby se uvolnila cenná vůně kávy, distributor ideálně rozděluje mleté zboží.

Stejná kvalita: díky lisu má kávový puk vždy stejnou hustotu, díky čemuž se extrakce perfektně podaří a káva vždy chutná stejně dobře. Ideální pro baristy a gastronomii: zejména v kavárnách a restauracích, kde připravují kávu různí lidé, a proto může kvalita výrazně kolísat, je tento robustní nástroj optimální. Rozsah dodávky: 1 x distributor "Grande TRE" vč. Návodu od scarlet espresso. Tak je to funkcionizováno lis na mletou kávu jednoduše nasaďte na naplněné sítko, 3 až 4krát rychle otáčejte ve směru hodinových ručiček a následně pěstujte.
Značkascarlet bijoux #ad
Výrobcescarlet bijoux #ad
Hmotnost1.26
Číslo díluGJIHONWA-WGA39
ModelkaGJIHONWA-WGA39

10. KYONANO

#ad

KYONANO Espresso pěchovadlo 51 mm, tamper barista vč. tampovací rohože, tamper na kávu z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a rukojeti z pravého dřeva, konvice na mléko 350 ml, e-knihy zdarma –

#ad
KYONANO #ad - Před nákupem zkontrolujte, zda je průměr vaší páky 51 mm. Díky výraznému žilkování vypadá rukojeť krásně. 100% záruka spokojenosti – nabízíme záruku vrácení peněz. Těší nás, že se vyskytl problém s výrobkem, nabízíme vám záruku vrácení a výměny.

Nemusíte si dělat starosti s rezaví nebo popraskáním rukojeti. Nekvalitní materiály ovlivňují nejen kvalitu výrobku, nerezový, ale také lidské zdraví. Nebodne jako dřevo nízké kvality a také nechladí jako kov. Pokud si myslíte, že vám můžeme sloužit. Povrch je zcela hladký, díky tomu se při pohlazení cítíte velmi pohodlně. Plochá forma na dně kyonano tampers zvětšuje kontaktní plochu s mletou kávou, přesto Vám čištění nebrání.

I když razítko používáte dlouhou dobu, nikdy se necítíte unaveni. Ideální pro požitek z kávy. Správná váha vám přinese radost z provozu. Pokud si koupíte nesprávnou velikost, můžete se na nás obrátit. Naše výrobní a balicí procesy důsledně dále optimalizujeme, abyste dostali výrobky s přesností na míru. Prvotřídní komfort při používání – pěchovadlo váží 296 g, není příliš těžké a není příliš lehké.
ZnačkaKYONANO #ad
VýrobceKYONANO #ad
Hmotnost0.65