Top 10 Balkonlampen Aussen LED – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ortiny

#ad

Solární s detektorem pohybu, Ortiny Solární lampy pro venkovní použití, vodotěsná solární světla pro venkovní použití, solární lampy,, venkovní světlo, IP65, 3 režimy, úhel osvětlení 210°, 256 LED

#ad
Ortiny #ad - Svítidlo lze namontovat na zeď nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Inteligentní systém rozpoznávání a 3 režimysystém rozpoznání je kombinací světelných a pohybových senzorů. Snadná montáž solární světlo jednoduše namontujte pomocí přiložených šroubů na stěnu, nepotřebujete připojovat žádný jiný externí zdroj proudu, solární světlo lze použít uvnitř nebo venku, solární světlo lze otáčet o 180°, optimální montážní výška je 3 m.

Tento design odděluje oba a umožňuje instalaci solárního panelu na přímé sluneční světlo bez omezení okolního prostředí, čímž se získává více energie a světlo funguje déle. Je dvakrát silnější než běžná solární světla pro garáže, zahradní domky, chodby, domovní dveře, sklepy, zahrady, travnaté plochy, sruby, schody a další. Solární panel a těleso svítidla lze namontovat samostatně, aby bylo možné přizpůsobit úhel pro větší sluneční světlo a optimální osvětlení. Díky profesionální vodotěsnosti ip65 a drenážnímu designu pouzdra vydrží solární světlo všechny druhy drsného počasí.

Vysoce kvalitní osvětlenísolární světlo pro venkovní použití má míru přeměny solární energie 21 % a disponuje 256 vysoce výkonnými světelnými koulemi. Vysoká kvalita a dlouhá životnost solární zářič je vyroben z kvalitního abs, je odolný vůči teplu, který má velmi dlouhou životnost, mrazu, vodě a prachu, díky čemuž se hodí pro dlouhodobé použití venku a současně nabízí ultrajasné osvětlení. Aktualizovaný senzor pohybu rozpozná osoby ve vzdálenosti 3 až 5 metrů, automaticky se vypne.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška5.91
Délka6.3
Hmotnost0.88
Šířka2.17

2. Klighten

#ad

Klighten Nástěnné svítidlo 24 W, venkovní nástěnné svítidlo, venkovní lampa pro vstup na terasu, vnitřní, tmavě, moderní nástěnná lampa s otočným LED panelem, 1500 lumenů, vodotěsné IP65, venkovní

#ad
Klighten #ad - Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, vchodu, schodiště, ložnice, koupelny, zahrady, jídelny, hodí se k různým stylovým dekoracím.

Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, chodby, terasy a balkonu. Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka. Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám. Vodotěsnost ip65nástěnná lampa je vodotěsná ip65 a je vyrobena z kvalitního hliníku, proto má vynikající odolnost proti vodě, takže ji lze použít nejen uvnitř i venku.

Stínidlo lampy je vyrobeno z PC, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla. Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost3.02
Šířka3.94
Číslo díluGW007
ModelkaGW007

3. Eco Light

#ad

Směr svícení nahoru a dolů, Moderní venkovní nástěnné svítidlo Eco Light, patice GU10, krytí IP44, model 6040 GR

#ad
Eco Light #ad - Decentní, moderní design, svícení nahoru a dolů. Z vysoce kvalitního litého hliníku a polykarbonátu, krytí IP44, třída ochrany izolace I. Vytváří zajímavé světlo, ideální též pro kancelářské budovy nebo lékařské ordinace.
ZnačkaEco Light #ad
VýrobceECO-LIGHT #ad
Výška9.25
Délka4.29
Hmotnost1.54
Šířka4.33
Číslo dílu6040 GR
Modelka6040 GR
Záruka5 let.

4. CELAVY

#ad

GU10 Up Down venkovní svítidlo venkovní nástěnné svítidlo 3000 K, CELAVY LED nástěnné svítidlo nástěnná lampa venkovní – IP65 venkovní lampa venkovní lampa stěna, venkovní svítidlo venkovní osvětlení

#ad
CELAVY #ad - S naším podrobným návodem k instalaci můžete tuto venkovní LED lampu bez problémů připevnit na stěnu. Udržitelný design: venkovní nástěnná lampa celavy je vybavena 2 gu10 led žárovkami, které vám pomohou ušetřit až 80 % nákladů na elektřinu a vykazují průměrnou životnost 25 000 hodin.

Snadná montáž: venkovní nástěnné svítidlo můžete získat pěkné a certifikované led svítidlo. Krásný světelný efekt: celavy moderní venkovní lampa na stěnu domu v evropském stylu svítí rovnoměrně díky hornímu a dolnímu výstupu světla. Vysoce kvalitní materiál: náročné venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým odlitkem a akrylovými materiály odolnými vůči světlu a UV záření, což zaručuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i za extrémních povětrnostních podmínek. Díky jemnému a teplému světlu z našeho venkovního svítidla bude váš byt vypadat elegantně a nádherně po večerních hodinách.

Dále je vám k dispozici náš přátelský tým zákaznické podpory a poskytne vám v případě dotazů odbornou pomoc. Mnohostranně použitelné: díky třídě ochrany ip65 je naše venkovní nástěnné svítidlo mimořádně odolné vůči vodě a prachu. Díky tomu se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru, zahrady, ložnice, jako jsou terasy, domovní dveře, obývací pokoj, garáže, balkóny, chodba a schodiště. Naše venkovní led svítidlo navíc používá materiál s dlouhou životností, což z něj dělá cenově výhodnou alternativu.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška4.72
Délka12.6
Hmotnost2.82
Šířka4.72

5. Klighten

#ad

IP65 stěna nahoru dolů, venkovní svítidlo, venkovní nástěnné světlo s nastavitelným úhlem vyzařování, 3000 K venkovní lampa, teplá bílá,, Klighten 24W LED nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní

#ad
Klighten #ad - Doporučujeme odborníkům provádět instalaci. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci. 4. 1vědecký design 24w led nástěnné svítidlo uvnitř moderní je vyrobeno z kvalitního hliníku a skořepina je potažena barvou, která zabraňuje deformaci a korozi.

Nastavitelný úhel vyzařovánívenkovní svítidlo klighten led má jednoduchý a elegantní design. Ip65 vodotěsnévenkovní nástěnná svítidla mají stupeň krytí ip65 a lze je použít v interiéru i exteriéru. 2. 5snadná instalace dodává se s nástroji a materiály, které potřebujete k instalaci nástěnného svítidla, a můžete ho jednoduše namontovat na povrch stěny.

Jsou tou nejlepší volbou pro vnitřní a venkovní osvětlení jako obývací pokoje, vstupní dveře, chodby, balkóny, nádvoří a vnější stěny.3. Rozměry výrobku velikost: 21 × 11 × 11 cm, že tradiční verze je příliš malá, pokud si myslíte, může plně splnit vaše požadavky. Můžete vytvářet různé tvary světla.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška8.19
Délka4.25
Hmotnost2.14
Šířka4.33
ModelkaA310/2-3000K

6. CELAVY

#ad

Teplá bílá, venkovní osvětlení, venkovní lampa, domovní dveře, IP65, nástěnná lampa, hliník, CELAVY Trojúhelníkové LED nástěnné svítidlo, stěna, venkovní GU10, vodotěsné venkovní světlo, venkovní svítidlo, venkovní nástěnné světlo pro domovní stěnu

#ad
CELAVY #ad - Spolehlivý materiál: prvotřídní venkovní světlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým krytem a vysoce kvalitním ochranným povlakem, což zajišťuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i při extrémních povětrnostních podmínkách. Tím je naše venkovní osvětlení určitě výhodná nákupní alternativa.

Elegantní dekorace: moderní nástěnné světlo celavy v evropském stylu vyzařuje světlo rovnoměrně díky vašim horním a spodním výstupům světla. Energeticky úsporný design: tato venkovní lampa se skládá ze 2 žárovek gu10 a používá led ovladače, což vám pomůže ušetřit 80 % nákladů na elektřinu a v průměru 25 000 hodin. S měkkým a teplým světlem z naší nástěnné lampy bude váš byt v noci vypadat velmi elegantně a nádherně. Co vám nabízíme: můžete získat jemné nástěnné světlo s certifikátem etl.

Iroké využití: díky krytí ip65 je naše nástěnné osvětlení extrémně odolné vůči vodě a prachu, jako obývací pokoj, ložnice, proto je tato lampa rozhodně ideální volbou pro vnitřní i venkovní použití, zahrada, chodba atd. Kromě toho máme přátelský tým zákaznických služeb, který vám nabízí silnou podporu v případě dotazů. Pomocí našeho podrobného návodu k instalaci můžete toto LED osvětlení jednoduše namontovat na stěnu.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška5.51
Délka9.41
Hmotnost2.76
Šířka4.29
Číslo díluZY-B1046JH
ModelkaZY-B1046J

7. Klighten

#ad

18 W LED nástěnné svítidlo uvnitř/vně nastavitelný úhel vyzařování, venkovní svítidlo pro obývací pokoj, Klighten LED nástěnné svítidlo s vyměnitelnou LED žárovkou G9, 3000 K, zahradu,, teplá bílá

#ad
Klighten #ad - 1. Nastavitelný úhel vyzařování nástěnných svítidel Úhel světelného paprsku můžete nastavit podle svého přání a vytvářet různé světelné zdroje, které zajišťují dobré světelné efekty a mohou nastavit různé atmosféry pro rodinu.

Je také vhodný pro vnitřní použití, ložnice, hotel, chodba. Snadná instalace s podrobnými pokyny k instalaci můžete venkovní nástěnné světlo jednoduše namontovat na povrch stěny. Vhodné pro venkovní i vnitřní použití toto vodotěsné led nástěnné svítidlo lze instalovat venku v parku, jako je obývací pokoj, balkon, na zahradě atd.

Typ žárovky: 9w g9 led osvětlení 650 lm na žárovku lze vyměnit sami. 5. Vyměnitelná žárovka g9 jedinečný design, stínítko lampy lze přímo odstranit, vnitřní prostor je vyměnitelná žárovka G9. 3. 4. Informace o výrobku led nástěnné svítidlo tělo: 20 x 10 x 10 cm. 2.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost1.98
Šířka3.94
Číslo díluGW050/2-3000K
ModelkaGW050/2-3000K

8. KagoLing

#ad

Solární LED žárovky, 202 LED, solární světla pro venkovní použití, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu, solární nástěnné svítidlo,, 3 režimy, úhel osvětlení 180°, IP65

#ad
KagoLing #ad - Pomocí infračerveného dálkového ovládání můžete režimy bez problémů ovládat ze vzdálenosti až 30 metrů. Velký solární panel a 202 led solární led žárovky pro venkovní použití mají 202 vysoce výkonných led čipů, velkoplošné osvětlení. Pokud odejdete, když jste pryč. Režim konstantního světla, když ve tmě projíždíte do 3–5 metrů, automaticky zůstává po celou noc ve tmě bez detekce pohybu napůl jasný.

3 nastavitelné režimy osvětlení na výběr jsou 3 režimy ①motion režim, automaticky svítí lehce ve tmě a při projíždění se zapne silné světlo. Velkoryse dimenzovaný solární panel přemění přes den více energie, senzor pohybu a úhel osvětlení 180°. Profesionální stupeň ochrany ip65 zaručuje, že vnitřek lampy zůstane při delším používání venku vodotěsný a prachotěsný, aniž by došlo ke snížení jasu. Díky tomuto vybavení zajišťují svítidla super jasné, aby mohl venkovní prostor v noci déle osvětlit.

Stupeň ochrany ip65solární lampy pro venkovní použití s detektorem pohybu jsou vyrobeny z kvalitního abs a jsou odolné vůči teplu. Díky samostatnému solárnímu panelu s připojovacím kabelem 16, 4 stop lze panel umístit na slunné místo, zatímco lampu lze flexibilně namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Samostatný design solárního paneluČím více slunečního světla solární lampy s detektorem pohybu dostane, tím jasněji svítí a tím déle funguje. Složité odšroubování lampy tedy není nutné.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.13
Délka6.1
Hmotnost2.05
Šířka3.78
Číslo dílu001
ModelkaAT001

9. K-Bright

#ad

IP65,, LED venkovní nástěnné svítidlo, teplá bílá, K-Bright LED nástěnná svítidla vnitřní/venkovní 12 W nástěnná lampa pro vnitřní použití a nahoru a dolů nastavitelný světelný paprsek 3000 K

#ad
K-Bright #ad - Pičková kvalita celá venkovní lampa antracit je vyrobena z čistého hliníku. Rozměry výrobku 10 x 10 x 10 cm každé nástěnné světlo; napětí: 85 v-265 V; teplota barvy: 3000 K teplá bílá; barva skořepiny: antracitová. Vnější vzhled působí fantasticky a pokrokově.

Perfektní světelná dekorace venkovní světlo antracitové vodotěsné iP65, balkon, vodotěsné a odolné proti dešti. Teplé bílé světlo pro romantickou náladu. Nastavitelný úhel vyzařovánínaše led nástěnné svítidlo uvnitř má jednoduchý a elegantní design. Pokud máte dotazy k našim produktům, kontaktujte nás prosím. Nabízí krásné světelné efekty pro osvětlení nebo dekoraci. 12w led s vysokým jasem.

Náš zákaznický servis vyřeší váš problém do 24 hodin, budeme se snažit co nejlépe zlepšit váš zážitek z nakupování. Poprodejní servis k-bright team 100% garantuje vždy nejlepší kvalitu produktu. Můžete vytvářet různé tvary světla. Snadná instalace s podrobnými pokyny k instalaci můžete venkovní nástěnné světlo jednoduše namontovat na povrch stěny. Ideální na terasu, venkovní prostor, zahradu, vilu, vnitřní a venkovní prostory.
ZnačkaK-Bright #ad
VýrobceK-Bright #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.32
Šířka3.94
Číslo dílu12w Dark Gray
Modelka12w Dark Gray

10. LASIDE

#ad

Venkovní lampa, antracitová, IP44 ochrana proti stříkající vodě nástěnná lampa nástěnné svítidlo, skleněná lucerna, LASIDE Venkovní svítidlo Venkovní lampa stěna, šedá, hliník, E27, venkovní svítidlo

#ad
LASIDE #ad - Odolné vůči povětrnostním vlivůdíky krytí ip44 a otvoru lucerny, venkovní světlo je vhodné pro vnitřní i venkovní použití a žádné starosti o hmyz v lucernu. Moderní a elegantní design venkovního svítidla díky krásnému designu válcové lucerny vyzařuje lucerna jasné a rovnoměrné světlo, určitě bude váš dům v noci vypadat krásněji a výjimečně.

Robustní a dlouhá životnost venkovní lampy kryt venkovní lampy je vyroben ze stabilního vysoce kvalitního hliníkového odlitku, high-tech lakování zajišťuje dlouhou životnost, chrání před rzí a propůjčuje světlu ušlechtilý vzhled.

Snadná instalace a výměna žárovek nástěnná lampa připevněte na stěnu pomocí šroubů, připojte k síťovému napětí, nasaďte žárovky 1 x E27 a zapněte. Hotovo. Záruka 24 měsíců na venkovní lampu nabízíme 24měsíční záruku a přátelský, snadno dostupný podpůrný servis. Vezměte prosím na vědomí, že naše nástěnné svítidlo neobsahuje žárovky E27.
ZnačkaLASIDE #ad
VýrobceLASIDE #ad
Výška9.45
Délka9.45
Hmotnost2.97
Šířka5.91
Číslo dílu5771
Modelka5771