Top 10 Ausgrabungsset Für Kinder – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

Dětská sada fosilií, pedagogická hračka, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon

#ad
National Geographic #ad - Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.

Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, dláta, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, štětce a lupy!.

Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - Vše, dlátem, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, co potřebujete, štětcem a lupou.16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny. Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, obsidián, tygří oko, ametyst, křemen, fluorit, aventurin a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, dejte nám vědět, která dělá spoustu zábavy. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy.

Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti.

Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Pokud nebudete spokojeni, abychom to mohli napravit. Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Vykopávací sada pro obří fosílie a drahokamy – vyhloubej 10 pravých fosilií a 10 pravých drahokamů, skvělý vědecký dárek pro geologické nadšence

#ad
National Geographic #ad - The hands-on thrill of finding specimens is enhanced by our full-color learning guide, packed with information on each of the specimens they discover. Vaše děti budou odkrývat genetické drahokamy a zkameněliny, takže je to skutečně neformální vzdělávací hračka! Everything your kids needs – this national geographic science kit has alle the tools your child needs to dig like the pros! Přidáním k The dig Brick there's a chisel, které jsou miliony let staré, brush and magnifying glass.

Vaše děti chtějí zažít zábavu – tento extra velký tvar cihly má 20 incredible gemstone and fosilních specimens, umožní vašim dětem zažít thrill of discovery over and over again. If your experience is anything less than extraordinary, let us know so we can make it right for you.

Hands-on learning has never been so fun! Dedicated to education – sady national geographic stem dělají learning fun for your child. Satisfaction guaranteed – série national geographic stem poskytuje dětem vysoce kvalitní vzdělávací hračky, které jsou hodně zábavy. It's sure to become one their favorite learning toys! SkuteČnÉ specimens vaŠe dĚti chce treasure – tato sada na vychytávání je vhodná pro všechny specimy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceMELARQT #ad
Výška10.04
Délka7.68
Hmotnost0
Šířka2.17
Číslo díluNGGEMFOSDIG
ModelkaNGGEMFOSDIG

5. National Geographic

#ad

Náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo, vědecké sady pro děti 8-12, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, krystaly

#ad
National Geographic #ad - Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe. Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, obsidián sněhové vločky, zelený aventurin, které mohou děti vykopat: ametyst, růženín, pyrit, šedý achát, zelený fluorit, geod, sodalit a tygří oko.

Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů. List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin.

Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

6. Kosmos

#ad

Experimentovací sada s kladivem a dlátem, KOSMOS 657994 rytířský poklad, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny, pro fanoušky středověku a malé archeology, pro děti od 7 do 10 let

#ad
Kosmos #ad - Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa.

Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti. Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

7. National Geographic

#ad

Vědecká a pedagogická STEM sada, 1,36 kg surových kamenů, National Geographic Sada vahadla na skály – velmi velká kapacita 1,36 kg, 4 zrnitosti, uzávěry na šperky

#ad
National Geographic #ad - ZÁruka spokojenosti – Řada mint od national geographic nabízí vysoce kvalitní výrobky, které přinášejí spoustu zábavy! Pokud by vaše zkušenost nebyla výjimečná, dejte nám vědět, abychom to pro vás mohli udělat správně. Vytvořte si vlastní drahokamy – bubnování kamenů je velmi oblíbeným koníčkem pro děti i dospělé.

Kompletní sada bubnů – tato sada obsahuje vše, 5 kg surových kamenů s devíti různými druhy drahokamů, pěti upevňovacími prvky šperků, co potřebujete a ještě více! Získáte 1, štěrkem, sítkem a naší inovativní novou leštičkou na kameny GemFoam. S tímto robustním kamenným bubnem je zábava a snadné přeměnit drsné kameny na krásně broušené drahokamy, díky jednoduchému ovládání a designu s dlouhou životností.

Kámen s dlouhou životností – motor s dlouhou životností má nastavení času a rychlosti, takže jej můžete jednoduše nastavit a zapomenout. Použijte mfoam pro lesklé výsledky – tato sada kamenných bubnů se liší od ostatních díky naší nové, opakovaně použitelné leštičce na kameny GemFoam! Dejte do bubnu GemFoam a vodu po poslední fázi bubnu a vaše drahokamy získají neuvěřitelný lesk. Vylepšený, nepropustný buben má víko z ušlechtilé oceli a je o 75 % tišší než bubny z plastu.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška6.69
Délka12.76
Hmotnost9.92
Šířka10.31
Číslo díluNGTUMBLER3LB
ModelkaNGTUMBLER3LB
ZárukaNo Warranty

8. Dan&Darci

#ad

Chlapce a dívky | kameny, Dan&Darci Velká sada na vykopávání šperků – 15 pravých drahokamů | velká věda, minerály, gemologie, vykopávací hračky, hornický dárek pro děti

#ad
Dan&Darci #ad - Zábavný a vzdělávací dárek pro každý věk: není to často tak, jakmile je vytáhnou z krabice, že vědecký projekt je zábavný a zároveň podmanivý, ale tato sada splňuje obojí! Fascinuje děti, a je perfektním projektem MINT. Obsahuje vše, štětec, zvětšovací sklo, dřevěné kladivo, dláto, aby drahokamy snadno vykopávaly a rozvíjel jim hlubší porozumění.

Podporuje lásku k vědě a krystalografii zábavným a vzrušujícím způsobem. Vykopávání 15 pravých ušlechtilých kamenů: nechte své dítě cítit se jako skutečný horník, který vykopává autentické drahokamy ze skály. Naše laboratoř bláznivých vědců vyvíjí pouze ty nejlepší produkty pro děti – protože vědí, že dva jsou lepší než jedna. Sada součástí: velké vykopávací kameny s 15 druhy drahokamů uvnitř, co mladý vědec potřebuje, 12stranný skvělý návod k učení a výuce a malý sáček pro uložení všech drahokamů.

O nás: jsme dan&darci! jak poznáte podle našeho jména, uděláte to však jen tehdy, že sice necháte svůj mozek růst a jste nejrafinovanější v místnosti, které jsou zábavné jako také poučné. Vyhledejte informace o každém drahokamu a postupu v nádherně ilustrované 12stránkové brožuře. Objevte křišťál, lapis lazuli, Amazonit a mnoho dalších. Z tohoto důvodu vytváříme vysoce kvalitní hračky a vědecké sady, věříme, když se s nimi budete bavit.
ZnačkaDan&Darci #ad
VýrobceDan&Darci #ad
Číslo díluDD-004

9. Kosmos

#ad

Vykopejte pravé minerály sami, 5 fascinujících ozdobných kamenů, kladivem a dlátem, Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie

#ad
Kosmos #ad - Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let.

Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Třpytivý křišťál, aventurin, svítící růženín, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, škrábat a divit, kopat, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

10. BUKI France

#ad

Vykopávací sada T-Rex, BUKI 439TYR

#ad
BUKI France #ad - Vykopejte pomocí kladiva a stehu ze sádrového bloku kostru Tirannosaura a sestavte ji! S náplní sádry pro opětovné vykopání kostry a opětovné vykopání. Ilustrovaný návod. Od 8 let.
ZnačkaBUKI France #ad
VýrobceBUKI France #ad
Výška8.86
Délka7.48
Hmotnost0.95
Šířka2.36
Číslo dílu439TYR
Modelka439TYR
ZárukaZáruka 1 roky